Здравословно хранене

За здрав дух в здраво тяло - здравословно хранене и въпроси, диети, съвети за красота.
Публикувай отговор
Аватар
Fado
Кафевар/ка/
Мнения: 911
Регистриран на: Дек 8, '09, 13:00
Местоположение: София

Re: Здравословно хранене

Мнение от Fado »

danielka_y написа: За този месец свалих около 15 килограма!!! Това е изключително постижение за мен!!!
Ухааа! :shock: Това е изключително постижение не само за теб. :nod:
Аз трябва да сваля 5-6 килца... Ще се пробвам, но без да спирам ракийката. Ми аз вечер с милото изпивам не повече от 50-100 мл и не искам да се лиша от това удоволствие, пък - каквото-такова, ама ха! :hihihi:
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Здравословно хранене

Мнение от danielka_y »

Fado написа:
danielka_y написа: За този месец свалих около 15 килограма!!! Това е изключително постижение за мен!!!
Ухааа! :shock: Това е изключително постижение не само за теб. :nod:
Аз трябва да сваля 5-6 килца... Ще се пробвам, но без да спирам ракийката. Ми аз вечер с милото изпивам не повече от 50-100 мл и не искам да се лиша от това удоволствие, пък - каквото-такова, ама ха! :hihihi:
Пийвай си щом ти го душа сака :hihihi: :hihihi:
Може би и аз щях да си пийвам, ама мъжо ми хич не е пияч (само в компания со попийва), пък сама да пия - не ми доставя удоволстие. За това алкохола не е проблем за мен ;)
Изображение
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Здравословно хранене

Мнение от danielka_y »

И понеже сме само жени тук в тази тема :angel2: , ще споделя че по време на диетата всеки ден поне 4-5 път ми се налагаше да ходя до 00, а аз в това отношение по принцип съм трудна в седмицата 1-2 пъти.

За това писах, че този режим на хранене е идеален за хора с нарушена перисталтика. В начолото хич не го вярвах ама като усрах положението :lol: :lol: го повЕрвах :hihihi: :hihihi: :hihihi:
Изображение
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Здравословно хранене

Мнение от bouquet »

Фадо, можеш да си пийваш по малко ;) Аз я спазвах само един месец тази диета и то не съвсем строго :oops: Свалих 2 кг и гладна не съм била! Има доста в нета за тази диета и разни рецепти даже, за 3 месеца мисля, че даже повече ще свалиш, сериозно го мисля! Това обаче за месец 15 кг не ми звучи добре :hmmmmmm: Прекалено много е, но зависи колко имаш да сваляш.....
Търся добри хора
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Здравословно хранене

Мнение от Satori »

danielka_y написа: За този месец свалих около 15 килограма!!! Това е изключително постижение за мен!!!
Даниелката, това е много лошо. Ужасно много си свалила за ужасно кратко време. :idea: :!:
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Здравословно хранене

Мнение от danielka_y »

Ами аз гледах и да спортувам по време на диетата, много бягах, и таебо в къщи тренирах
Изображение
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Здравословно хранене

Мнение от Satori »

Ами няма значение това. Рязкото сваляне на килограми е много опасно, особено за жени. Заради хормоналната система и пр.
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Здравословно хранене

Мнение от danielka_y »

Ам .... :sitwasntme: Знаех че не е добре да се свалят рязко килограми, но мислех че е само от естетическа гледна точка - да не виснат меса, да не се получат стрии, но незнаех че могат да се бръкне в хормоналния баланс.
Сега ще гледам да не съм толкова стриктна - ще го докарам около 5-6 килограми месечно :daaa:
Благодаря за инфоото Сатори :tzvetentze:
Изображение
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Здравословно хранене

Мнение от Satori »

За нищо :dovolen: Стрии, бръчки - да, това също е кофти и не е маловажно. Ама и вътрешно - освен за хормоналния баланс, не е добре и за ставите, сега се сещам. Ситурно и за други работи :hmmm:
Аватар
danielka_y
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1481
Регистриран на: Апр 4, '10, 21:36

Re: Здравословно хранене

Мнение от danielka_y »

Satori написа:За нищо :dovolen: Стрии, бръчки - да, това също е кофти и не е маловажно. Ама и вътрешно - освен за хормоналния баланс, не е добре и за ставите, сега се сещам. Ситурно и за други работи :hmmm:
Сатори :gush: Благодаря още веднъж :tzvetentze: Сега ще внимавам повече!
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Здраве и красота”