Предстоящи форум секции

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от calico »

Сега ми просветна лекинко Дени, но съм пълен лаик по тез неща .. Така следенето на теми и писанки няма ли да стане повече, т.е. да има нужда от още време за да се прочете нещо? така ако всеки има собстеван тема ще трябва да следя още поне двайсе теми да не изтърва нещо?
и аз понякога не се сещам кое къде е коментирано, но търсенето по ключова дума почти винаги ми изплюва нужните теми...
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от Blue sky »

да, всеки може да си отвори тема за градината, действително, е по-прегледно :nod: може да имаме такава отделна секция, за "лични" темички. Това пак не гарантира, че инфото няма да е разхвърляно, защото пак в темата на Калико, ще става дума за рози, което пък казано там, няма да се види от онези, които следят само общите теми за розите :nod:
но пък и там, като са огромни темите и като стане дума за нещо конкретно на много страници, и там няма да се види, и се пропуска основната мисъл, та все същото, така че, мисля всеки който се престраши може да си отвори собствена тема :nod:
отделно собствена тема може да се отвори и в снимки - примерно, градината на Дал, може да предложи адски много цвят и идеи :nod: да не говорим за хибитата на Тихолов на едно място каква наслада ще е темата :ieeee:

а за блога - разбрах, това го има в големите форуми - примерно любимецът ми блути с розите, неговото е точно такъв самостоятелен блог, в общия им цветарски форум, това е нещо като самостоятелна тема, ама в много по-голям размер, Равик трябава да каже дали можем да имаме такава организация, но, да, готино е :nod: а и освен всичко, трябаав да има мераклии и да ги поддържат :lol:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
vodo-leika
Кафе машина
Мнения: 4962
Регистриран на: Ное 25, '09, 20:29

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от vodo-leika »

denitsavm написа:Много си мисля /дано някой следи тази тема/ и ми се иска да има някакъв раздел, в който да си пишем като в блог. Особено за градинарите ще е полезно, вместо да отваряме нова тема всеки за градината си в общите раздели. Мисля, че ще ми е полезно да чета напр. как някой си гледа орхидеите или другите цветя у дома, за кои се е погрижил днес и какво точно е направил. Въобще за всичко, което го е вълнувало свързано с хобитата, разбира се.
Не обясних много добре, но мисля, че се схваща какво имам впредвид :dovolen:
Тоест, ако правилно съм схванала, да имаме секция където всеки да си пише в собствена тема. Например - градината на Блу или терасата на Тити? :dovolen: Аз така го схващам? В смисъл, ако се интересувам от "личното творчество" на някого, да не търся из темите, а директно да влезна в собствената му тема, където всичко ще е накуп. Според мен идеята е добра, ако правилно съм схванала?
В такива теми можем да си правим и обобщения от натрупания през годината опит, какво сме садили, какво сме ползвали?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от calico »

да де, ама то всъщност интересните неща възникват в процеса на разговорите.
Сега, ако да кажем аз си направя такава тема, то какво повече вътре може да има освен снимките дето вече съм ги качила в албумите си?
какво друго може да има в такава тема?
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от ravik »

Аз мисля, че разбрах същото, каквото и Водолейка.
Мога да направя отделна секция, която да е с лични теми. Аз си мисля, че ако са теми, ще има коментари, т.е. може би ще се изгуби блоговата идея, но пък ще се запазят отделни теми.
Мога да поразгледам и за интеграция на блогове и да помисля.
Дени, ако направя отделна секция за лични теми, това приближава ли се до това, което имаш предвид?
Иначе на мен идеята ми харесва. :nod:
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от ravik »

calico написа:да де, ама то всъщност интересните неща възникват в процеса на разговорите.
Сега, ако да кажем аз си направя такава тема, то какво повече вътре може да има освен снимките дето вече съм ги качила в албумите си?
какво друго може да има в такава тема?
Според мен може да има всичко.
От снимки тип "какво цъфна днес", до "изводът ми от тазгодишното сеена на семена" примерно, или "един охлюв ми е изял току-що цъфналата катлея" (примерно ;) )
Нещо такова?
Т.е. ваша си тема за вашите си цветя и вълнения. :)
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от botan »

ravik написа:Т.е. ваша си тема за вашите си цветя и вълнения. :)
Представям си:
"Днес имам запек...а и теменужката ми цъфна...пак" :mrgreen:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11896
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 188 пъти
Получил благодарност: 291 пъти
Обратна връзка:

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от johnstalker »

botan написа:
ravik написа:Т.е. ваша си тема за вашите си цветя и вълнения. :)
Представям си:
"Днес имам запек...а и теменужката ми цъфна...пак" :mrgreen:
и коментар..
- По-добре теменужката да ти цъфне... отколкото задникЪт! :D

пс. Ботанчо, ти да не си фен на теменужките бре? :hmmm:
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от botan »

Не, имам само няколко и една розовелка цъфти сега точно пред монитора. :)
denitsavm

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от denitsavm »

Да, точно, както го е обобщила Водолейката, ми е идеята :nod: . То е ясно, че ще има коментари - нали е форум, важно е, че в такъв случай ще бъдат конкретни и на едно място, и може да се проследи историята :dovolen:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”