Предстоящи форум секции

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от lila »

johnstalker написа:
botan написа: Представям си:
"Днес имам запек...а и теменужката ми цъфна...пак" :mrgreen:
и коментар..
- По-добре теменужката да ти цъфне... отколкото задникЪт! :D
Така не се бях смяла отдавна - благодаря и на двамата :lol: :lol: :lol: :lol:
Ламята Спаска
Виенско кафе
Мнения: 444
Регистриран на: Фев 14, '10, 16:58
Местоположение: София- гулемото село

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от Ламята Спаска »

Не съм прочела всичкото написано, ама пък защо да не се намеся...
Няма ли да се разводни много форумта- има теми за всичко и всички, а да не говорим, че повечето обущувате на скайпито и ЛС!
Тема за "спам и душевни мъки" има и не е често използвана, щото си спамиме в другите

johnstalker botan :daaa: :lol:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от Мария Николова »

Я, и аз да разводня малко темата.
Имам си "моя" тема "s_t_m" в "Представете се". И например там да се премести темата "Новият терен". Там да се израдвам заедно с вас, като започнат да цъфтят мускари, зюмбюли - чак до аконитума. И новите поръчкови китки там да показвам как се развиват, кое е загинало. Да покажа други нови придобивки. Да се похваля с подарена от вас китка. И прочие.
Иначе темата "s_t_m" и след една петилетка ще си остане колкото страници е днес. Неоползотворена.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от lila »

Изтривам по молба на съфорумец.
Последно промяна от lila на Ное 23, '10, 12:21, променено общо 1 път.
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от Blue sky »

Мария, лошото е, че в онези теми сме свикнали да четем за лични празници и радости и вълнения, и никой не учаква цветя да намери там, ама ти ще ни научиш да не пропускаме и там да погледнем, а не само в цветните секции :nod:
идеята за тази секция си е супер :ieeee: , както и за семената, пак да настоя аз :mrgreen:
Това му е хубавото, търсиш и където най-неочакваш, там намираш нещо интересно :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11814
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 148 пъти
Получил благодарност: 189 пъти
Обратна връзка:

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от johnstalker »

Направете конкретно и нагледно предложение де. :)
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от calico »

аз пък пак да си кажа че ми се вижда двойно дублиране с тези теми.

щото да кажем има тема "лилиуми" за грижите и всичко друго, и да кажем Мери си направи темата си и там пише за лилиумите какви грижи(ако я пита някой, тя ще трябва да отговаря, нали така). И сега ако да кажем аз я попитам в темата Лилиуми същото, то тя още едни път трябва да го пише същото там, нали?

:idea: значи ли това че в темата за Лилиуми няма да се дискутират грижи по лилиумите щом мери вече веднъж е казала нещо в нейната си тема?
значи ли и това че аз преди да питам нещо което ме интересува в темата за Лилиуми, първо трябва да ида и да прочета темите на Мери и на всички да не би случайно вече да са го казали това?

п.п. Лилиумите са само един пример (и щото Мери им е цар примера е с нея). Но ако тя в нейната обща тема пак примерно казва нещо за торенето, пък ние си имаме и отделна тема за торенето и пр. препарати, то тогава как ще намира инфото който го интересува и къде да пита и най-вече някой )мери или друг) няма ли да го заболи устата/пръстите да повтаря едно и също? :hmmm:

п.п.2 само оглеждам въпроса и от друга страна, не че съм против, нали е ясно...
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от Blue sky »

общите теми са си общи
обаче, за например много бих се радвала, ако мога да проследя един двор, от начало, до край
какво цъфти в него, от зимата, до есента, как са решени проблемите в него, да не говорим, събрани цветово на едно място, коментари може и да има, а може и да са само ах и ох и искаааааааааам
от началото на новия терен, та чак до есента и зимата, а не да го преследвам из темите - тук лалета, там лилиуми, там клематиси :nod:; някак като албумите ни ще се получи, ама с възможност за коментар :nod:
естествено, то се подразбира, че Мария, като ни покаже клематисите в нейната си тема, ще е хубаво да ги снима втори път, от друг ъгъл, и да ги пусне и в общата тема :angelche: а така удоволствието е двойно :ieeee:
то е ясно, че, всеки ще подходи както реши, с тема или без, така и така, инфото е навсякъде и изскача където най-малко го търсиш :nod: важното е, възможност да има :nod:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
ravik
Кафе машина
Мнения: 4636
Регистриран на: Ное 23, '09, 16:09
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от ravik »

Мда, валидни са въпросите на calico, съгласна съм, че има такава опасност. Това се решава по принцип с добро систематизиране и обобщаване. Т.е. някой да се нагърби да обобщи една тема от начало до край, включително и с коментарите от други теми, като например "Бързи въпроси" или личните теми.
Та въпросът се свежда до това, някой заинтересован по дадена тема да обобщи разхвърляното колективно форумно знание в едно мнение/статия/сбор от цитати и пр. и това едно аз мога да кача в първото мнение от темата за лилиумите. Така ако някой иска да прочете набързо за лилиумите, няма нужда да чете 20 страници, а ще е достатъчно да прегледа първото мнение от дадена тема. Така че въпросите на calico са си валидни, но те реално са валидни и в случая, в който една тема е стигнала 50 страници от коментари. Реално в темата има много полезна информация, но тя е хубаво да се събере и систематизира.
Така че, не пречи да отворя една такава секция, пък вие си мислете за доброволци да систематизират колективното форумно знание. ;)
Как искате да се казва секцията - Нашите албуми?
За семената, Блу, отделна секция ли имаш предвид? Как да я кръстя?
Недей спа! Отивай на SPA!
Цветята ми: http://community.webshots.com/user/ravique
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31691
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1037 пъти
Получил благодарност: 2449 пъти

Re: Предстоящи форум секции

Мнение от Мария Николова »

"Как да я кръста?"
Предложение:
"Сей, сеячо семето,
сега му е времето." :)
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”