Мини роза

Публикувай отговор
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Re: Мини роза

Мнение от dg2012 »

Само да кажа, че и оранжевия MORSDAG е при мен! Явно са ги получили в брит розако, но не мога да отворя сайта да видя дали са ги обявили вече (моята по телефона я добавих към другите)
Който я иска да провери, че на мен от 2 дни ми изписва грешка!
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Мини роза

Мнение от kali »

И аз не мога да вляза, също ми изписва грешка.Нещо имат проблем със сървъра. :hmmm:
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Re: Мини роза

Мнение от dg2012 »

В сряда говорих с тях и мацката каза, че пристигнал камион със стока, явно са ги получили защото помолих да ми допълни поръчката с оранжевата и в петък я получих добавена към поръчката.
Казаха, че очакват доста английски рози, трябвало да станат към 30на вида, ако са ги получили и ги качват като асортимент може нещо да се е бъгнало, да се надяваме, че ще се оправи в понеделник :stiskam:
Интересното е, че страницата с контактите и профила ми в сайта се отварят, само страниците с асортимента не се отварят.
kali
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1521
Регистриран на: Апр 7, '13, 22:02

Re: Мини роза

Мнение от kali »

Да, точно така е и при мен.Няма начин да не го оправят, а ако са докарали рози, боже ...не ми се мисли, как да не вляза там. :lol:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2236 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Мини роза

Мнение от pepelqshka71 »

Сайта вече се отваря, но го няма оранжевия MORSDAG :cry:
Утре ще им звънна по телефона за инфо.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Re: Мини роза

Мнение от dg2012 »

Може да не е качен още, но аз го получих в петък, жената нарочно изчака да види дали ще го получат за да ми го прати с другите в една поръчка.
По добре звъннете на телефона за поръчки и питайте.
libra
Наркоман
Мнения: 11642
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 90 пъти
Получил благодарност: 62 пъти

Re: Мини роза

Мнение от libra »

Сигурни ли сте,че тези моргтази стават за нещо?Аз имам бяла и червена,много са зле при мен,а ги разхождах из градината да им търся хубаво място.Ако не ме мързеше толкова,досега да съм ги зафичила на боклука.
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Re: Мини роза

Мнение от dg2012 »

Видях я в един двор и беше чудесна (червената), даже си измолих 2 резничета (чрез друга баба :dovolen: ), но са много тънки и нз дали ще се хванат, та затова си ги купих, надявам се да станат като на бабата :stiskam:
Инфо (от собствен опит) мога да дам чак до година :dovolen:
Аватар
valichka
Кафе с мляко
Мнения: 232
Регистриран на: Сеп 8, '13, 13:48

Re: Мини роза

Мнение от valichka »

Отправям директно въпроси към притежателките на минита в градината! Става въпрос за кауфландските, които вероятно са Кордани. :tzvetoman:
От прочетеното в темата разбирам, че може да се делят коренчетата, а може и направо четирите да се засадят. И все пак ако има някой садил и по двата начина, моля да сподели как изглеждат като храстче по-добре ?! Заедно или разделени?! :?: Ей така от естетическа гледна точка! :liubov2:
Заимах се със 7 саксийки по празниците и ще садя при първа възможност. Мисля да ги бода направо по 4 както са си. Но на какво разстояние се чудя?! И дали боледуват повече като са 4 коренчета в една дупка-разни петна и брашна?! :svekurva:
Благодаря ви предварително! :tzvetentze:
dg2012
Кана кафе
Мнения: 544
Регистриран на: Авг 15, '13, 17:35
Местоположение: Бургас

Re: Мини роза

Мнение от dg2012 »

Определено, ако са всички в 1 гнездо едните ще се развиват по-добре от другите и ще се разболяват повече, да не говорим че в градината след 1-2 години ще са доста по-големи отколкото някога ще станат в саксията, а за да не боледуват и да се развиват добре си искат проветрение, тоест разстояние и достатъчно храна за всяко коренче. Според мен ги третирай като нормални рози, моите единственото е че ги позарих повече есента, че са им по-тънки клонките да не измръзнат на цяло, иначе ги третирам като останалите рози, разделени и на поне 30на см една от друга (може да се окаже даже че е трябвало и повече разстояние да им оставя и на есен да трябва да ги местя) :dovolen:
В интерес на истината имат повече листенца на този етап от големите в градината! :dovolen:
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”