Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Или само и само да не сме си в къщи... ;)
Публикувай отговор
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Мнение от За да ме имаш »

И нещо , с което да си оправя малко слуха :ieeemyzh:

" onclick="window.open(this.href);return false;
Всичко е в моите ръце!!!
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Мнение от За да ме имаш »

специално за Satori - с послание /дори и да не го открие/ :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:

" onclick="window.open(this.href);return false;

Набоков е писал с така характерната само за него и трудно възприемана от повечето "лингвистична игривост", така че ...... :tzvetoman: моите , почитания .....
Последно промяна от За да ме имаш на Юни 3, '10, 18:52, променено общо 1 път.
Всичко е в моите ръце!!!
dal

Re: Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Мнение от dal »

За да ме имаш написа:специално за Satori - с послание /дори и да не го открие/ :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:

" onclick="window.open(this.href);return false;
абе , да ти имам , все се каня да питам , що е толко крива чофката , това фи-то ли е , или при посещение на зъблекар е откачена мандибулата , или как? някак зяпнала ми се струва , като да е отвертял някой свеж шамар с опъкото, ама то си стана пак по гитлер;
някакво послание ли има и как да бъде открито ми е имплицитната мисъл в случая ?! :hmmm:
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Мнение от За да ме имаш »

ми мисълта ти не требе, да е тука, да се пънеш - може да ти цъфне гергината от толкоз мисъл - имплицирана!!! Та затова не се пъни - дето не мож :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Посланието е съвсем позитивно ! Зависи от това, кой от каква позиция го гледа !!!
Всичко е в моите ръце!!!
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Мнение от lila »

За да ме имаш написа:ми мисълта ти не требе, да е тука, да се пънеш - може да ти цъфне гергината от толкоз мисъл - имплицирана!!! Та затова не се пъни - дето не мож :hihihi: :hihihi: :hihihi: :hihihi:

Посланието е съвсем позитивно ! Зависи от това, кой от каква позиция го гледа !!!
Аре стига и ти се пъна като трактор по нанагорно, ще завъдиш некой мазен хемороид - кофти работа.
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Мнение от За да ме имаш »

:hihihi: аз имам имунитет към пънене, и халката е яка ...... :hihihi: :hihihi: :hihihi: "кофти работа" - явно зор си видяла - съчувствам ти искрено :liubov:
Всичко е в моите ръце!!!
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Мнение от lila »

За да ме имаш написа::hihihi: и халката е яка ...... :hihihi: :hihihi: :hihihi:
:lol: :lol: :lol: пробвана е викаш :lol: :lol: :lol:
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Мнение от За да ме имаш »

естествено - няма да говоря без опит - тук , нали сме все сериозни хора :hihihi: - дано твоят ХЕМО е прецъфтял, че да се отпуснеш пак :ieeemyzh: :tzeluvka:
Всичко е в моите ръце!!!
dal

Re: Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Мнение от dal »

Лил , това е сексапил , кармаза червилото очертава горния въздуховод и както са набъбнали и зачервени всъщност изпращат сексуалното послание на гостоприемните лабии , разтворили крилца долу на столчето. Скритото половин лице от такето , т.нар капела създава загадъчност , една воалетка би го докарала на сицилиански драматизъм от 70-те , но не би. Слабия врат създава безпомощен ореол също като събраната невидима коса. Джуката е омазала с червило двата горни кучешки зъба и напомнят на кариес профунда , но всъщност всичко е много на място . И все пак изглежда някак зяпнала ,или пръднала през долния вентилационен отвор и ослушващо надушваща се , а не сексуално приканваща стръвница , не знам.
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11825
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 158 пъти
Получил благодарност: 196 пъти
Обратна връзка:

Re: Когато бурята отмине ... как ехото заглъхва

Мнение от johnstalker »

За да ме имаш написа::hihihi: аз имам имунитет към пънене, и халката е яка ...... :hihihi: :hihihi: :hihihi: "кофти работа" - явно зор си видяла - съчувствам ти искрено :liubov:
Тва добре ми звучи! Продължавай в този дух, обичаме здрави халки тук! :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Публикувай отговор

Обратно към “Музика, концерти, кино, театри, купони”