Димитър Войнов - Картини

Модератор: scleri

Аватар
orkud
Кафе машина
Мнения: 3351
Регистриран на: Дек 2, '09, 12:34
Получил благодарност: 1 път
Обратна връзка:

Re: за ЕРИК

Мнение от orkud »

ААа, ти не бързай, работи си ....
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: за ЕРИК

Мнение от DOBI »

Аз ли съм тъпа ,що ли? :hmmm: Защото не разбрах как се спретна това "радушно" приемане на нов потребител и с какво успя така да разбуни духовете на част от хората тука?Ще има ли едно мило същество,кото да ме осветли по въпроса?
Аватар
Moria
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1505
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:38

Re: за ЕРИК

Мнение от Moria »

А аз бих помолила админа да изпълни желанието на Ерик. И без това в темата няма нищо, което би могло да бъде ЗА него. :D
Като гледам няма и да има. :lol:
Изображение
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: за ЕРИК

Мнение от admin »

erik1001 написа:Благодаря за специално отделеното внимание, но ако не е разбран намека ми от другата успоредна тема, бих казал, че в този свободен форум не е хубаво да има свободия. Предлагам администратор да заключи тази тема, която смятам за изчерпана. (не ме разбирайте погрешно, че имам закостенели бабешки разбирания, но някои снимки от другата тема, както и насочеността едва ли не, че темите са само за да вдигаме самолета, ме провокира. Тези картини имат доста по-дълбок умисъл от едната голота, и смятам за недостойно да седят редом със снимки създадени само заради ... трибестана)
Смятам да уважа тази молба на Ерик по следния начин - тъй като картините сами по себе си са красиви, ще я преименувам на Димитър Войнов - Картини. Макар и не толкова персонифицирано, заглавието ще отговаря на темата и ако някой има все още желание, може да я доразвие.
Извън това, ще отговоря и на Доби. През последните месеци имаше твърде много атаки, нападки и дразнения, от които всички сме изнервени. Скандалите и разправиите вярвам са омръзнали на всички много отдавна и това е причината да сме се събрали тук - искаме да сме на едно красиво и приятно място. Естествено, че не живея в утопия и знам, че скандалите и драмите няма как да се избегнат. Но провокации по един или друг начин ще има винаги и въпреки това не смятам, че параноята трябва да е водещото в една комуникация между хората. Обръщам се към всички съфорумци, нови и стари, ветерани или не. Винаги ще има нещо, което да ви дразни и нещо, което няма да е по вкуса ви. Винаги ще има някого, на когото искате да отговорите рязко, някого, когото да искате да изгоните и никога повече да не виждате и чувате. И въпреки това, преди да отговорите рязко на някого, опитайте се да помислите поне още веднъж, опитайте се да се поставите на мястото на другия. Опитайте се да свикнете с това, че не винаги ще разбирате другите, но това не е причина да ги осъждате. Казвала съм го и преди, тук сме се събрали разни хора с разни интереси, различен манталитет и начин на мислене, различни ценности и разбирания за това какво е правилно и какво не, къде са границите на цивилизованото и допустимото в една комуникация, кое е цинично и пошло и кое красиво, кое е приемливо и кое не. В случая, смятам че има възможност и потенциал да се води и една по-цивилизована дискусия, както подобава на зрели хора. И смятам да дам още един шанс на такава дискусия от такъв тип. Между всички. Ако не се получи, има начин да я няма тази дискусия - с това сме наясно всички. Но смятам и се надявам, че в интерес на всички е такава дискусия да се получи.
И последно, имаме едно единствено елементарно правило - спазвайте добрия тон. Смятам, че доста теми и мнения са извън него доста отдавна. И искам да добавя, че наша обща отговорност е да не бъде така. Аз имам права да трия, редактирам, цензурирам, наказвам, посочвам, забранявам, банирам, гоня и доказвам защо го правя, както и винаги да бъда права, но замислете се дали наистина искате това. Защото свободата означава преди всичко лична отговорност и лична самокорекция. Ако не желаете това, има секция Правила, където може да направите своите предложения как да променим реда до тук. Помислете добре дали искате да формализираме всяка една дума помежду си с правила и закони, или предпочитате нещата да останат така, както са си досега, пък макар и с дразнения и провокации от време на време. Помислете; ако имате желание, споделете, но го направете ясно, открито и аргументирано, и нека го дискутираме. Това място не е мое, това място е наше. Има оромно количество хора, някои ги знаете, други не, които инвестират огромна част от времето си и полагат усилия това място да бъде едно по-хубаво място. Всяка една снимка, всяко едно мнение, всяка една статия, всеки един нов сорт издирен и показан от някого е стъпка това да бъде един по-хубав форум, да се чувстваме добре в него, да споделяме, да се радваме заедно, да стискаме палци за другите, да им помагаме да стъпят на краката си, когато не се чувстват добре и така нататък и така нататък. Този форум не е мой от деня, в който го създадох. От първия регистриран потребител след мен, този форум спря да бъде мой - той е ваш. Така че имате пълното право да изявите мнение, да предложите как да се промени, да решите какво искате. Може би сега е назрял момента за ревизия на последните 6 месеца - помислете, върнете се назад, вижте какво и как се е случило за 6 месеца, какво бихте искали да се промени и най-вече защо. Бъдете конструктивни. :daaa:
Като за начало, ще отворя тема и в Правила по този въпрос.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31692
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1038 пъти
Получил благодарност: 2450 пъти

Re: Димитър Войнов - Картини

Мнение от Мария Николова »

Искам си Лилата тук и сега... :cry:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Димитър Войнов - Картини

Мнение от DOBI »

Ravik благодаря за отговора!Напълно подкрепям казаното от тебе! :daaa:
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: Димитър Войнов - Картини

Мнение от За да ме имаш »

Аз също :liubov:
Всичко е в моите ръце!!!
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Димитър Войнов - Картини

Мнение от 5ia »

За да ме имаш написа:Аз също :liubov:
Първият ми пост към теб го прие като заяждане. Чудя се защо, обаче :hmmm: Да не ме познаваш от някъде, та знаеш, че съм заядлива? А сега ще ти дам един добронамерен съвет - внимавай с помислите към Ерик. Не за друго, ами щото е подсъдно ;) .
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: Димитър Войнов - Картини

Мнение от За да ме имаш »

АЗ много внимавам и съм много послушна, вече съм превъзпитана - успяхте дружно да го сторите !!! Благодарна съм и на теб за усилията!!! И приемам съвета ти !!! Апропо - изобщо не те познавам, даже не съм и запомнила въпросния първи пост --- там някъде си !!! Все пак - извини ме, но тук има къде по-колоритни личности, които просто ме обсебиха с вниманието си!!!
Всичко е в моите ръце!!!
Аватар
За да ме имаш
Двойно кафе
Мнения: 159
Регистриран на: Май 17, '10, 19:22
Местоположение: Пловдив

Re: Димитър Войнов - Картини

Мнение от За да ме имаш »

"Бряг"
Изображение

"Аромат на цветя"
Изображение

"Ухание на цветя"

Изображение
Всичко е в моите ръце!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Арт и фотография”