Плетки

Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Плетки

Мнение от maili »

Аз пък от време на време плета на една кука.Особено когато съм ядосана.Нали гледам от списания моделите и като почна да броя 1,2,3.... след един час плетене вече съм забравила за какво съм се ядосала :lol:
Аватар
Feeriq
Кана кафе
Мнения: 527
Регистриран на: Дек 13, '09, 17:58
Местоположение: Sofia

Re: Плетки

Мнение от Feeriq »

Трудна работа се оказа да се науча така акто гледам :oops: , май не вниамвам ама засега нещо не ми се удава. Но не съм се отказала ще опитвам докато успея :nod: Пуснете снимки на ваши плетени произведения :D
Аватар
роси_г
Дълго кафе
Мнения: 101
Регистриран на: Дек 4, '09, 21:36
Местоположение: варна

Re: Плетки

Мнение от роси_г »

Някой може ли да ми покаже модел на покривка за правоъгълна маса или елипса ?
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Плетки

Мнение от Blue sky »

Feeriq написа:Трудна работа се оказа да се науча така акто гледам :oops: , май не вниамвам ама засега нещо не ми се удава. Но не съм се отказала ще опитвам докато успея :nod: Пуснете снимки на ваши плетени произведения :D
Феерия, опитай с тези курсове, на мен много ми помогнаха, когато преди време се опитах да си възстановя каквото знаех, пък бях забравила, мисля че са доста ясни и прегледни

http://avemeri.by.ru/viazanie/vyazanie_spici.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Изображение
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Плетки

Мнение от maili »

Току що се връщам от шопинг..... :lol: Снабдих се с две игли и някаква шарена прежда,дето като плетеш сама си правела шарките :shock: .Изобщо незнаех,че има такова нещо,та от днес започвам да се уча да плета. :D Започвам с елече на синчето :ieeee:
lila
Чист кофеин
Мнения: 8112
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:28
Получил благодарност: 1 път

Re: Плетки

Мнение от lila »

Голям кеф е плетенето - нямам време за съжаление в момента. Ето едно доказателство - собственоръчно скопосана жилетчица. Тогава блондинките бяха червенокоси. Метаморфози.
Изображение
Моля не се вторачвайте в шотовете текила. Фиксирайте жилетчицата. :lol:
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Плетки

Мнение от maili »

:lol: :daaa:
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Плетки

Мнение от 5ia »

Добре де, някой в крайна сметка намери ли огромен химикал, че спешно ми трябва :oops:
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Плетки

Мнение от ida_ili64 »

5ia написа:Добре де, някой в крайна сметка намери ли огромен химикал, че спешно ми трябва :oops:
За какво ти е огромен химикал???Да боцкаш Змейчи по д-то ли :hmmm: ??
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
5ia
Кафевар/ка/
Мнения: 992
Регистриран на: Дек 13, '09, 09:06
Местоположение: Русе

Re: Плетки

Мнение от 5ia »

Ами дИтетУ от два месеца рИве за такъв. Няма да плета. Нали знаеш, че за разлика от теб аз съм пълен некадърник. :oops:
Публикувай отговор

Обратно към “Шев, кройка и приложни изкуства”