Нашите градини 2024

Публикувай отговор
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2550
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София

Re: Нашите градини 2024

Мнение от gevkati »

Днес си имах гости
Изображение
Petya_
Кафевар/ка/
Мнения: 747
Регистриран на: Фев 9, '16, 14:43
Местоположение: София

Re: Нашите градини 2024

Мнение от Petya_ »

И аз успях да направя малко снимки днес:


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5673
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София

Re: Нашите градини 2024

Мнение от Тутти »

Petya_,хубави кътчета имаш в градината. Това лале Purisimma blonde е наистина много царствено.
А котката с този специален знак на нослето е феноменална.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7344
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона

Re: Нашите градини 2024

Мнение от ljuboznatelna »

Котето е с необикновена шарка! Това ме подсеща как видях моята черна котка на около 100м до съседите, и се развиках - Котано, мац, пис и т.н. Чак съседката излезе да види какво става. А тя била просто друга черна котка :lol:
gevkati
Баш кафе майстор
Мнения: 2550
Регистриран на: Фев 3, '13, 12:10
Местоположение: София

Re: Нашите градини 2024

Мнение от gevkati »

Иберисче
Изображение
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7344
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона

Re: Нашите градини 2024

Мнение от ljuboznatelna »

Днес реших да правя фотосесия на белия демон. Той обаче се сети колко ме обича, скочи от любимия си камък, и ме подгони. :D

Изображение

Тук се получи много приятна стена от иглолистни. Дори и "дупката" е запълнена - днес преместихме там един кедър деодара ауреа (поне за такова го взехме, но имам намерение да го подведа по по-особен начин) Разбира се, за да попадне там, трябваше да бъде изместен малко по-нататък един физокарпус, а есента ще бъдат изместени от там и две рози, които пречат на физокарпуса. И това е поне час упражнение заради една дупка.

Изображение

Ето го, леко е разсеян, все пак е време за чифтосване. Но си върви след мен.

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31750
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора

Re: Нашите градини 2024

Мнение от Мария Николова »

Адашче, на първата снимка "демонът" ми заприлича на статуя. Само цветът на крачката му ме накара да се усъмня във впечатлението си.
А като започна по-надолу да изреждаш едни мъчни имена на недолюбваните от мен разни нешироколистни, се запитах какво правя във този форум. :chchaa:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5673
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София

Re: Нашите градини 2024

Мнение от Тутти »

Белият демон е господар на двора, нали? Така застанал на висок камък си е истински шеф.
Местене на иглолистни сигурно е трудно. Местила съм само един лъжекипарис, беше успешно, стана гигантски, но като го местихме беше мъник, отдавана беше.
Градината ти винаги е хубава, а пауните са прелест. Люляк цъфнал виждам, при вас вече е май месец.
lilaby
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1215
Регистриран на: Окт 24, '15, 20:19

Re: Нашите градини 2024

Мнение от lilaby »

ljuboznatelna написа: Апр 3, '24, 23:57 Днес реших да правя фотосесия на белия демон. Той обаче се сети колко ме обича, скочи от любимия си камък, и ме подгони. :D

Тук се получи много приятна стена от иглолистни. Дори и "дупката" е запълнена - днес преместихме там един кедър деодара ауреа (поне за такова го взехме, но имам намерение да го подведа по по-особен начин) Разбира се, за да попадне там, трябваше да бъде изместен малко по-нататък един физокарпус, а есента ще бъдат изместени от там и две рози, които пречат на физокарпуса. И това е поне час упражнение заради една дупка.

Изображение
Koи иглолистни са пендулното и ниското-кръгло в ляво от пауна ?
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15903
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка

Re: Нашите градини 2024

Мнение от Гео, граф »

Любимата ми градина :sheart: :sheart: :sheart: !
ljuboznatelna написа: Апр 3, '24, 23:57 Днес реших да правя фотосесия на белия демон. Той обаче се сети колко ме обича, скочи от любимия си камък, и ме подгони. :D

Тая шашава, зла и иначе толкова красива кокошка... :angelche:

Тук се получи много приятна стена от иглолистни. Дори и "дупката" е запълнена - днес преместихме там един кедър деодара ауреа (поне за такова го взехме, но имам намерение да го подведа по по-особен начин) Разбира се, за да попадне там, трябваше да бъде изместен малко по-нататък един физокарпус, а есента ще бъдат изместени от там и две рози, които пречат на физокарпуса. И това е поне час упражнение заради една дупка.

Алеле, Люб, колко неща ще разместиш, за да постигнеш точно определена визия :sooo: !
Като си спомня как ме ругаеше Деничка че постоянно местя разни китки, не че се е подобрило положението де :lol: :lol: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”