Приказки под шипковия храст.

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от Shami »

При нас пак обикалят да краднат Мечо.Вардиме го.Сложихме и ограда и двете порти заключваме и пак се опитват да го докопат и го мамят през оградата.С очите си видях и аз и ММ и всички.Бре голям красавец излезе наш Мечо.Такова чудо за първи път ни се случва.Пудели сме имали,красавци са били и хората са се спирали по улицата да ги гледат,но никой не е искал да ги краде.Мечо го искат всички.
А той е станал огромен и лае много страшно.Ама е добряк по душа.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от Тутти »

Как чинии? Дрехи, козметика, парфюм, билет за концерт, хубави книги, но за теб да е подаръка. Може и някакво сребърно бижу, високосна година е.
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6020
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2082 пъти
Получил благодарност: 1198 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от alys »

Аз като вляза в Тему, все нещо си харесвам. Доста неща си напазарувах. Хубавото е, че можеш да разгледаш, да прочетеш коментарите, да огледаш цветовете, размерите, да си прецениш. Много е зарибяващо, защото не плащаш доставка. Можеш да рекламираш, да върнеш дори. Само трябва да потърсиш и да не бързаш с избора.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2234 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от pepelqshka71 »

alys написа: Мар 4, '24, 22:06 Аз като вляза в Тему, все нещо си харесвам. ...
И аз така, Алис. Май вече всяка седмица пускам поръчка. А те гадовете постоянно ми изпращат нови промоций на мейла. Снощи си поръчах 6 памучни тениски, намалени от 30 на 6-8лв, 3 чифта обици и един пръстен. Търсих и покривало за 1000л бидон, но намерих само в али експрес и го поръчах от там. Абе тия китайци са голяма работа. От многото боклуци се намирват и свестни работи на приемливи цени.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от Shami »

В това Тему как плащате?
Може ли с наложен платеж или през изипей?
Не смея с карта,че четох оплаквания по този повод.

Тутти,преди и аз бях на такова мнение.Струваше ми се нередно за подарък на жена тенджера или тиган,съдове общо взето.Даже за апарат за кръвно като подарък не бях съгласна.
Живота обаче променя човек и ей ме на.Сега много бих се израдвала на един готин апарат за кръвно,някой уред за отслабване,хубава тенджера или посуда.Всичко взе да ме радва.
То изглежда е до това как ще се настроиш.А може и защото такива неща ме интересуват повече в момента.
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6020
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2082 пъти
Получил благодарност: 1198 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от alys »

Шами, плащам с карта, но през Google Pay.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от Shami »

Видях,че може само с карта да се плаща.Не може с наложен платеж.
Иначе толкова много неща си нахаресах.
Може би е по-добре,че не мога да пазаря без карта :lol:
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6020
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2082 пъти
Получил благодарност: 1198 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от alys »

Току-що си харесах обувчици :zazaazaz:
Трябва да направя покупка за мин. 30 лв. Обувките са 17,45. Имам да ползвам 10 лв. от корекция на цените. Това последното е също зарибяващо. Ако в продължение на месец след покупката търговците намалят цените на закупените артикули, а те го правят, връщат част от парите във вид на кредит в профила за усвояване при следващите покупки. Като наслагам в количката артикули за 30 лв., ще платя 20.
Понякога проявявам детинщини като цветни блестящи гел химикалки, изтриващи се химикалки и подобни, но това носи само положителни емоции.
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6020
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2082 пъти
Получил благодарност: 1198 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от alys »

Такааам... намалиха ми обувките на 8,74 лв. и набързо намятах разни неща в количката. :D
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2234 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от pepelqshka71 »

Shami написа: Мар 5, '24, 07:27 В това Тему как плащате?
Може ли с наложен платеж или през изипей?
Не смея с карта,че четох оплаквания по този повод.

...
И аз не смея, затова си направих виртуална карта. Превеждам през банкирането сумата с левче отгоре за всеки случай по виртуалната карта и поръчвам. Те си дърпат веднага колкото са изчислили. Всичко става за 20секунди. Иди до банката и си направи банкиране и виртуална карта и от там нататък пей сърце. Влизаш през компютър, лаптоп, телефон ...
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”