Приказки под шипковия храст.

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от Shami »

Казах на ММ да си направи такава карта и аз ще се присламча към неговата поръчка :lol:
Ще видим кога ще е.Ние много се мотаеме по Илиянци и другите магазини,днеска пак бяхме на шляй пазар.Прибрахме се с трион за храсти ,чаши и масичка за легло,тоест слагаш си я в леглото и може да си ядеш на нея,можеш лаптопа да си сложиш или таблета.Абе луда работа.Успешно можеше да минем и без тези неща.Ааа,търсех си гюведженце ,исках едно малко да си взема ,но да е по дълбочко.Взех си едно много сладурско.Сега ми трябва и продълговато или кръгло пак но да е плитко.
За 8март още нищо не съм си взела като подарък. :hmmm:
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6022
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2083 пъти
Получил благодарност: 1203 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от alys »

Пепеляш, за виртуалната карта има ли месечна такса? Не знам дали всяка банка предоставя подобна услуга. Аз съм към ОББ. Имам две сметки, но само към едната имам карта. Общо плащам такса 7 лв. месечно.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2236 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от pepelqshka71 »

Аз съм към ДСК и не плащам нищо. Имам я от 3-4 години. Месец преди да и изтече срока, ми пращат смс, че предстои подмяна на картата. Като дойде изтичащия месец, отивам в ДСК, давам старата и получавам новата. Винаги имам по някакви стотинки останали в нея, но досега на минус не съм била (т.е. да са ми удържали за месечна такса).
Много скъпа ти е поддръжката Алис. Питай в банката да ти предложат по добри условия. Това са почти 100лв на година :wooooowz: . Тази седмица ще ходя до банката за да си получа кредитната карта и ще питам на виртуалната каква и е поддръжката ( да не си вземат от сметката на другата карта без аз да съм усетила)
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
alina
Двойно кафе
Мнения: 199
Регистриран на: Окт 7, '21, 14:38
Дал благодарност: 77 пъти
Получил благодарност: 137 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от alina »

pepelqshka71 написа: Мар 5, '24, 22:55 Аз съм към ДСК и не плащам нищо. Имам я от 3-4 години. Месец преди да и изтече срока, ми пращат смс, че предстои подмяна на картата. Като дойде изтичащия месец, отивам в ДСК, давам старата и получавам новата. Винаги имам по някакви стотинки останали в нея, но досега на минус не съм била (т.е. да са ми удържали за месечна такса).
Много скъпа ти е поддръжката Алис. Питай в банката да ти предложат по добри условия. Това са почти 100лв на година :wooooowz: . Тази седмица ще ходя до банката за да си получа кредитната карта и ще питам на виртуалната каква и е поддръжката ( да не си вземат от сметката на другата карта без аз да съм усетила)
Ще ти опразнят кредитната без да усетиш.
Доят и доят я.Имах горчив опит, подадох молба да ликвидират кредитната, нищо не направили и докато нея не опустошили - не спрели, че се наложи да пиша отново молба да ликвидирам кредитната и пред очите ми да направят това..Това беше Екпресбанк преди да влезе в ДСК..Големи мошеници били са там..в този Експресбанк.
(((((
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7671
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2236 пъти
Получил благодарност: 1247 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от pepelqshka71 »

Алина, кредитната ми е по задължение, щото теглих кредит и това е едно от условията. Нея не я пипам, а след 2-3 месеца ще я върна. Ползвам само виртуална карта и след толкова години интернет пазаруване в китайски сайтове нямам никакви проблеми.
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от Shami »

Само да запиша,че след като изминаха 23 дена от спирането на захарта започнах да имам пропуснати дни без никакви плодове ,даже и стафиди.Други промени не забелязвам никакви.
alina
Двойно кафе
Мнения: 199
Регистриран на: Окт 7, '21, 14:38
Дал благодарност: 77 пъти
Получил благодарност: 137 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от alina »

Скъпи девойки градинарки, зелени ръчички, и природни души! поздравявам ви най. сърдечно с мадамски празник, който го нарекли на 8 Март. Бъдете здрави да шетате в градината, весели да е спорна ви работата, и дружелюбни, защото растенията ви усещат и за доброто ви плащат с добро.
Честит 8 март.
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от Shami »

Честит празник и от мен ,мили дами! :liubov:
Време днес за повечко писане нямам,готвя се за празника. :daaa:
Чакам подаръци ,а аз си купих още теменужки да се украсявам отвън.
Ох,то в такива дни човек от работа не мож да се обърне.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от Shami »

Днеска ми е 26 ден без захар.Не мърдам килограмово и грам. :ufff:
При отоците се забелязва съвсем слабо развитие.Този път и около китките на ръцете се забелязва леко хлътване.Самия ми организъм сякаш се чувства една идея по-добре.Ако можеше така да се чувствам и пак да си ям сладките изкушения щеше да е супер.Не е е на енергично ниво положителното усещане ,а здравословно сякаш се прочиствам от шлаки.Не мога да го опиша точно това усещане,но не искам да го прекратявам.
Само дето не отслабвам.
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5631
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1727 пъти
Получил благодарност: 1960 пъти

Re: Приказки под шипковия храст.

Мнение от Тутти »

Не отслабваш, защото организма си поддържа натрупвания. Правилното съчетаване на храните е важно, за да се отслабне, в противен случай тялото заделя несмилаемото като тлъстинки за после. Месо може само със зеленчуци, мляко също само със зеленчуци. Хляб също само със зеленчуци. Наруши ли се това, едния продукт отива на склад по дупетата и коремчетата, ръцете, бузките и талийката за гладни времена. И понеже и ден нямаме на пълен глад, си остава там да ни разваля настроението. Гадост.
А ако ядем и салами, няма как да постигнем резултати.
Месото само месо, не с консерванти, оцветители и подобрители. Киселото мляко не е пробиотик, ако не съдържа пробиотик. Само една държавна марка има въпросния Лактубацилус булгарикум. Другите млека имат разни млечно-кисели бактерии, но не и този пробиотичен елемент. Трудна работа е с отслабването, ако не се махнат вредните храни.
Черния дроб и бъбреците са отговорни за тези подпухвания, доколкото знам.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”