Честит Рожден Ден, МГХ!

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8508
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 853 пъти
Получил благодарност: 657 пъти

Re: Честит Рожден Ден, МГХ!

Мнение от Shami »

Честит Рожден Ден, Миленка! :tzeluvka:
Нека здравето да е винаги с теб!
Щастието никога да не те напуска!
Бъди все така готина, лъчезарна и усмихната! :liubov:

Изображение
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10114
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 373 пъти
Получил благодарност: 1037 пъти

Re: Честит Рожден Ден, МГХ!

Мнение от МГХ »

Днес беше един от моите дни. Може би десетки пъти изрекох думата благодаря. И като се замисля, напълно искрено, изрекох я истински.
Когато съм се появила на бял свят, родителите ми са били истински благодарни, че имат момиче.
А баба ми казват била на седмото небе от радост.
Понеже есента била топла и щедра, татко се появил пред родилния дом с огромен букет от гергини. От ония едрите, селските, с жълт като слънцето цвят. И с файтон, защото не намерил друг превоз, с който да ме отведе у дома.
Те са били много млади и са строили новия свят. Искрено вярваха, че са градили нова и по-добра България. И са прави.
Не знам дали заради това, но аз съм се пръкнала много жизнерадостна и витална. И откакто се помня, винаги съм очаквала да се случи нещо хубаво, нещо интересно и вълнуващо. Това не се е променило с годините.
Помъдрях мъничко , но все очаквам хубавото и наистина съм благодарна за живота и хората, които срещам.
Ако мога да изразя философията на живота си, бих казала с две думи, че след ден, след седмица, или две ще се случат хубави вълнуващи и нови неща.
Затова си оставям по мъничко от годините "в банката", така казваше баба. Да не ми тежат всичките и да се чувствам добре.
Благодаря на всички, които ме поздравиха и изтърпяха тази тирада! Бъдете с мен още много години и заедно ще надникнем нататък.
Оля
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1080
Регистриран на: Яну 18, '17, 07:56
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Честит Рожден Ден, МГХ!

Мнение от Оля »

Изображение

Честит Рожден Ден ! Здраве, щастие и късмет ти желая!
Аватар
мечтица
Кафе машина
Мнения: 4958
Регистриран на: Юли 4, '13, 08:31
Дал благодарност: 797 пъти
Получил благодарност: 1313 пъти

Re: Честит Рожден Ден, МГХ!

Мнение от мечтица »

Миленке,на големи патерици :oops:
Честит рожден ден!
Да си здрава, обичана, щастлива ... и - усмихната! :gush:
Изображение
Ние си мислим, че Бог ни гледа отгоре, но той всъщност ни гледа отвътре - ЖИЛБЕР СЕСБРОН
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2592
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 764 пъти
Получил благодарност: 746 пъти

Re: Честит Рожден Ден, МГХ!

Мнение от Lalel4e »

И тук, куцук-куцук, да благопожелая:
Миленкоо, дълъг живот и здраве да му се радваш, хубаво време в дивата ти градина - слънце, дъжд, любов и усмивки - всичко, което е нужно на цветята ти да цъфтят и да радват вселената! ❤️ :liubov: :tzeluvka: :gush: :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”