каква я мисля и каква ще стане

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
venetka70
Кафе машина
Мнения: 3611
Регистриран на: Май 21, '15, 12:17
Местоположение: Белица, Силистра / Пловдив /Момчиловци / Чирчик, Узбекистан и накъдето ме отвее вятъра
Дал благодарност: 23 пъти
Получил благодарност: 41 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от venetka70 »

Оххх, майко колко розов цвят!!! :o :o
Леонардо си купих 2 броя заради твоя Леонардо Ани, обзаведох се и с Гирляндите по същата причина. Сега припаднах по белия Еден. Ще се купува, ама къде да го слагам :hmmm: :hmmm:
Flowerlover
Иногда вовремя сделанные шаги меняют походку всей жизни!!
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2237
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1504 пъти
Получил благодарност: 635 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от daneda »

Леле Ани, ми то на човек му се ще да приседне там при тези твои невероятни розови водопади и да не мръдне докато не се изцъфтят! Само водица и хлебец да има от време на време, някой да донесе и какво друго му трябва на човек! :gush:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Данеда, в момента съм с парче хляб в ръката :lol: и ще отивам отзад да ги погледам пак, не се трае. Нищо не мога да пипна из къщи, ми ще вземат да прецъфтяват, тогава... :angelche:
сядам ей тук срещу Хайд хола, той с часове отваря нови цветове, да не изпусна нещо. Пък и тук са ми ветераните, не ме предават :stiskam:
Изображение

Венетче, никак да не оставаш без Белия Еден :daaa:
Леонардо тази година ми е доста по-малък, рязах много от него да дам малко свобода на Скиптъра там, а имаше и пробивач доста
ето го днес. но като разтвори съвсем пак ще направи обем
Изображение
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
viktoriaivanova
Кафевар/ка/
Мнения: 841
Регистриран на: Мар 22, '13, 13:35
Получил благодарност: 7 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от viktoriaivanova »

А, лелееее,
идвам и аз в Розовата долина на Калико,
да приседна...
Но защо само с хлебец и водица?
Ще прибавя към тази "диетична закуска" и една вечерна ракийка с две-три листа маруля. :sdrink: :skiss:
Може и една тетрадчица да си взема.
И, както се пее в песента: "Не ме търсете известно време...."
wenche

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от wenche »

calico написа: тук е Дарби на фона на Дарби
:lol: :lol: Ох, спомням си, когато преди доста време попитах, с какво най-добре се комбинират разите, ти ми отговори "с други рози"
:lol: :lol: Ставаш все по-конкретна, Ани :tzeluvka: :tzeluvka:
Искам да съм при теб сега :angel2:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от calico »

Вики, ма той хлебеца е току що опечена топла питчица, и с пържено кюфте, щото може да се хапва на крак :lol:
ма накъдето и да се обърна все роза виждам бе :ieeee: , не се трае

Венчееее :tzeluvka: :lol: :lol: , хайде де- ела. Метнете се на една кола и елате. Тази събота/неделя и другата съм тук, после изчезвам за седмица, пък още по-после красавиците ще са прецъфтяли вече
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7762
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2558 пъти
Получил благодарност: 1412 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от pepelqshka71 »

Охха, и аз се нареждам до вас с хлебец :lol: . Е как да траеш бе Ани при тази красота :potekoha: :potekoha: :potekoha: .
И аз си купих белия еден и е строен до едена на перголата, но е от есента и е около 60см висок. Е, има две пъпки, чакам ги с нетърпение да отворят, но дали не направих грешка - може би ще се преливат двата и няма да се различават. Иначе какво да кажа - каквото и да е все ще е малко.
Анииии :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: :sbow: :sbow:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
маргото
Наркоман
Мнения: 10915
Регистриран на: Окт 24, '15, 22:43
Местоположение: Бяла Слатина
Дал благодарност: 170 пъти
Получил благодарност: 1325 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от маргото »

Великолепни рози, Калико! :potekoha: Страхотни обеми, а има и още да разцъфтяват! :o И като добавка на безценната
практическа информация, която предлагаш, прави престоят приятен и постоянен при теб! :sclap: :dovolen: :sbow:
След толкова красота сякаш ми се поизпари ентусиазма да покажа моите рози..., а за да се доближа до това съвършенство
ще има още много години да минат... :eeeh: Е, до тогава пък, ще се радвам на твоите :sdovolen: :ieeee: - и така всички да са
доволни и щастливи! :daaa: Ще очаквам с нетърпение цъфтежа до край, даже и следващите... :ieeee:
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5290
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 119 пъти
Получил благодарност: 122 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Daniela Pargu »

Е страшни са тия красавици!То и аз :nod: - там до вас с хлебеца!А бе да взема и по една чаша черно винце/заради кюфтенцето,де/ :hihihi:
Много красиво мнооогооо :sbow: :sbow: :sbow:
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4499
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2451 пъти
Получил благодарност: 1184 пъти

Re: каква я мисля и каква ще стане

Мнение от Polin »

Калико, не знам каква си я мислила, но виждам каква е станала - градина за чудо и приказ :o :potekoha:
Връткам страниците няколко пъти,ахкам,...охкам,...то са рози, то клематиси, то са чудесии :liubov:
Поздравления, момиче :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze: и ще чакам още нацъфтели да показваш :tzeluvka:
:daaa:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”