Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от milena02 »

Абе, Елчо, твоята фирма предлага ли услугата "озаптяване на кума"? Съвсем сериозно питам. Мица отсега откачи. Купила е тоалет за поп Ради, което означава, че аз трябва да се изселя. Лалето отдавна ни е турил диагнозата, но продължава да ни ходи по акъла и главно да ни спасява. Лятото шматката ми звъни към два през нощта и започваме да си говорим коя какво е готвила. Накрая викам: "Айде чао, а всъщност ти що не дойдеш?" Довтаса с такси. Врещяхме до сутринта. Лалето, като стана за работа, я върна в София и мъж й така и не разбра, че е ходила някъде. Това упражнение сме го правили няколко пъти. Майка ми има имен ден. Тя звъни и пак: "Кво правиш, шмати?" "Така и така - отвръщам - имаме семеен празник". "А, хубаво - казва - аз тъкмо минах през един китайски ресторант, ей сега спирам първото такси и пристигам". И пристигна. Мъж й по едно време звъни на Лалето и вика: "Брат ми, моята кукувица да е у вас? Излезе за десет минути до китайския да вземе нещо за вечеря и изчезна. Ако не е у вас почвам да звъня по болници". Та сега е замислила да издокара поп Ради в сив костюм, а ние да сме в жълто. Елчо, наистина сериозно питам.
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

ГосподиБожеМой, пропущила съм цели три страници купон и гледане на ядки :ufff:
Миленоуууу, разбери! Не, не предлагам никакви услуги, свързани с шашави кумове, приятели, попове, данъчни и квото друго се сетиш ТИ! Не, не, не! :angelche:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1962 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Spoiler
milena02 написа: Фев 7, '22, 11:15 Шами, ти мани котките, ама у нас завъдихме и полтъргайст. Не знам откъде се пръкна, но се самонастани. Снощи си лягаме с Лалето и той става да пие вода. Аз си лежа с отворени очи, не бях и заспивала и тъкмо си мислех някаква книжка да си отворя за приспиване. В един момент чувам как той спокойно си диша до мен, даже леко похърква. Протягам ръка да го гушна и гушвам празно пространство. В този момент вратата на спалнята се отваря и Лалето влиза. Направо изстинах от ужас. :shock: :shock: :shock: Подчертавам, че бях напълно будна и трезва. Днес му разправям за преживяния шок с молба да изкъшка полтъргайста, а той ми се накара: "Ти, че си луда - вика - луда си. Обаче в случая просто си задрямала за минутка и ти се е причуло нещо. Няма да плащам на психиатър, изобщо не си прави тази сметка".
Чакай да ти разправям, Миленски, за моята братовчедка. Споменавала съм я май как ми отряза косата, да, същата персона :nod: . Много си я обичам, тя ми е по-близка от сестра, с брат ми нямам и четвърт от връзката, която имам с нея. Най-интересното е, че сега тя нищо не помни от всички издевателства, които е упражнявала връз детската ми психика и едва ли не ме обвинява, че си измислям, за да я компрометирам. Но тъй като винаги съм имала свидетели, в края на краищата казва, че не помни и толкоз.

Та случката е следната. У тях сме, в нейната стая. Късно вечерта, лятос. Четем си двете хрисимо в леглата, по едно време тя казва, че ѝ се е доспало, гаси нощната си лампа и ме оставя да си чета. След половин час и на мен ми се доспива, аз също гася и се кротвам. Минаха, не минаха няколко минути и тя се размърда, седна в леглото, вдигна ръце водоравно, изправи се, отиде до прозореца, отвори го, дръпна пердетата върху него и все така с вдигнати напред ръце си легна, зави се и се куртулиса... Аз :sooo: :styzhen: :sooo: ... Треса се от страх, скоро бяхме гледали филм за лунатици и точно същото направи тя :shock: ! Не помня кога съм заспала, ама дълго я дебнах дали няма да рипне пак да ходи наоколо. Сутринта разказвам на закуска какви ги е вършила, а тя се шашка, ахка, изумява се - демек олеле, аз ли това... Минаха няколко месеца, у нас сме, ситуацията с четенето и заспиването се повтаря, ама аз, стрелян заек, бързичко гася, да не би да заспи преди мене. Обаче се кокоря, не идва сън от шубе! И пак нашта става, само че тоя път за по-сигурно светна лампата, отиде до тоалетната, пусна водата след това, изгаси лампата и си легна. И все с вдигнати ръце :shock: :o :shock:. Как не се подмокрих, не знам.... Обаче края ще разкажа утре, че сега трябва да приключвам :arrow:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Честита ни бъди, Миленски!
Да си ни здрава, все така щура, неотразима и незаменима, кукундрило! :tzeluvka:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7842
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2864 пъти
Получил благодарност: 1649 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Поздрава агенте ти е в другата тема. Тук ще ти викна едно пиене. Избирай
Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8594
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 983 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

И тук да честитя на Миленка!
Да е здрава и все така щура и душа човек! :tzeluvka:

Леле Пепеляш ,знаеш зодия Везни съм.Викам ако решиш и мене да черпиш или рожденичката ако се присети,то какво да си поръчам ? Един час вече вися на бара и мисля,да пия ли днеска и какво ?
Нещо коктейл няма ли ? :lol:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7842
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2864 пъти
Получил благодарност: 1649 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Щамии, почвай ги подред. Празник е!!! Аз ще наблегна на водка с разредител бира :lol:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8594
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 983 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

pepelqshka71 написа: Фев 12, '22, 18:23 Поздрава агенте ти е в другата тема. Тук ще ти викна едно пиене. Избирай
Изображение
Момент да видя пак какво си си избрала :lol:
Пепеляш,направо съм изправена пред голяма дилема :lol:
Ама ми писна от чай и вода.Кафе не пия.
Джин от години не съм пила.А мартини изобщо не помня да съм пила. :hmmm:
Може би като начало чаша бяло вино пък после ще видим. :daaa: Ама няма да остана само на него :lol:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7842
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2864 пъти
Получил благодарност: 1649 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

milena02 написа: Фев 3, '22, 00:53 Обаче! Какво ще се случи на 12.02.2022 г. когато ми е ЧРД, това вече никой не знае. Знам само, че идва Мица с любовника си, а оттам насетне.... Точно от нея под сурдинка разбрах, че Лалето ми готви парти-изненада, на което нямам никаква представа кой ще се появи. А и тука в бара съм ви поканила всичките.
12.02.2022г. мина и почваш да ме притесняваш. Ни хък, ни мък от теб. Дигни едно палче, че всичко е наред де :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1962 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Претичвам набързо, защото ме преследва Купидон 😆😆😆

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”