Ламби

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2968
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1793 пъти
Получил благодарност: 1759 пъти

Re: Ламби

Мнение от Клеър »

Аз също имам лед лента залепена за една pvc плоскост , но не съм я ползвала доста време и е покачена доста на високо и не мога да я смъкна да я покажа . Щом се намери кой да я свали ще покажа как съм я измайсторила .
Не мога да ви кажа подробности за параметри тъй като съм я монтирала отдавна . Тя е цяла , не съм я рязала , а сгъвала на завоите ( аматьорска работа ) , но ми е вършила работа за ранни домати . А , да най-важното :lol: има си дистанционно и от леглото мога да я пускам и спирам :lol: :lol: :lol: тежкарска работа .
Аватар
b_ignatov
Виенско кафе
Мнения: 342
Регистриран на: Дек 5, '21, 23:30
Дал благодарност: 16 пъти
Получил благодарност: 39 пъти

Re: Ламби

Мнение от b_ignatov »

Клеър написа: Фев 4, '22, 14:56 Аз също имам лед лента залепена за една pvc плоскост ,..

Чакам с нетърпение да я покажеш, когато я намериш :ieeemyzh: Интересно ми е в кои цветове и съотношение работи?
Мисля че и този е с добър рейтинг....клиентите са доволни. Дано пристигнат бърьо :stiskam:
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2968
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1793 пъти
Получил благодарност: 1759 пъти

Re: Ламби

Мнение от Клеър »

Още утре ще я покажа , аз знам къде е , но е нависоко и от стол не мога да я стигна , но сега се сещам , че има в колетчето стълба . Тя моята е модерна :lol: :lol: :lol: намествам и цвета както искам , по- червено , по- синьо , средно , има и обикновенно бяло и други цветове , според настроението , даже често съм я намирала в режим дискотека , защото малкия е минал без да го видя , настроил е както му е харесало и са стояли по цял ден доматките така :lol: :lol: :lol:
Аватар
b_ignatov
Виенско кафе
Мнения: 342
Регистриран на: Дек 5, '21, 23:30
Дал благодарност: 16 пъти
Получил благодарност: 39 пъти

Re: Ламби

Мнение от b_ignatov »

Не е зор.....когато тогава :)
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2968
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1793 пъти
Получил благодарност: 1759 пъти

Re: Ламби

Мнение от Клеър »

Светло е и виждам , че не се виждат хубаво цветовете , имам и клипче , но не мога да го кача :dovolen:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6095
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2313 пъти
Получил благодарност: 1310 пъти

Re: Ламби

Мнение от alys »

Клипчето на Клеър
https://photos.app.goo.gl/F7zpcHDE8Wm2G6xE7

Кликнете, нищо, че изглежда като снимка.
Аватар
b_ignatov
Виенско кафе
Мнения: 342
Регистриран на: Дек 5, '21, 23:30
Дал благодарност: 16 пъти
Получил благодарност: 39 пъти

Re: Ламби

Мнение от b_ignatov »

Ехее тя голяма бе! Защо не я използваш......има ли ефект от нея?От клипа не се разбира дали може да се мешат два цвята, червен и син
Даже верно прави дискотека :)
Аватар
Клеър
Баш кафе майстор
Мнения: 2968
Регистриран на: Май 30, '18, 22:26
Дал благодарност: 1793 пъти
Получил благодарност: 1759 пъти

Re: Ламби

Мнение от Клеър »

Дълга е 5 метра мисля . Третата редичка с копченцата на дистанционното смесва синьо и червено в различен вариант .
Ами преди съм я ползвала рано , рано като гледам разсади или пък ако няма места по прозорците . Ами върши работа , може да не е най- доброто решение , както вие си правите сега с хубави диоди , но пак е нещо . А още по назад съм светила с обикновенни крушки боядисани в синьо , червено и бяло . И луминисцентното осветление пак е добро и се развиват разсадите . Сега не я ползвам защото толкова рано не сея тъй като преди четири години някъде развалихме оранжерията . Иначе по- раничко слагах в тунелчелче , но тази година няма да имам и тунелче , а направо за градината .
Алис , благодаря ти за клипчето , трябва да ме научиш как става номера , че всяко нещо не ми се качва в youtube .

Игнатов , сега оправи лампите за разсадите , после като се специализиташ , ще те подкокоросам да си излюпиш пиленца в кашонче , че дворче без кокошчици бива ли ????
Аватар
alys
Чист кофеин
Мнения: 6095
Регистриран на: Авг 12, '19, 22:03
Дал благодарност: 2313 пъти
Получил благодарност: 1310 пъти

Re: Ламби

Мнение от alys »

Потърсих видеото в папка Файлове на телефона и го намерих там. Като се задържи върху файла, излезе Споделяне. Споделих с Гугъл Снимки, като качих файла в Гугъл снимки. Там също има споделяне, създадох връзка и я дадох тук. Може да съм направила повече (излишни) действия, защото първоначално исках да кача видеото както се качва снима във форума. Като цяло действам на посоки и ако се получи, добре. :)
Аватар
b_ignatov
Виенско кафе
Мнения: 342
Регистриран на: Дек 5, '21, 23:30
Дал благодарност: 16 пъти
Получил благодарност: 39 пъти

Re: Ламби

Мнение от b_ignatov »

Оффф, дори не забелязах, че клипчето на Клеър е качено от Алис :wooooowz:
Това за кокошките е абсолютно вярно, но няма как да стане за момента. Аз подкокоросвам родителите ми, които догодина....живи и здрави ще са пенсионери, да отиват за постоянно на вилата. Тогава ще им взема кокошки да си гледат и ще потърся твоята помощ Клеър :)

Иначе лампите са ясни вече......ред е на капковото :idea1:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”