Нашите градини 2017

Публикувай отговор
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Нашите градини 2017

Мнение от calico »

:angelche: Нямате милост просто, ще ви туря някакъв ред и по един човек на ден. Ми аз нямам време да видя всичко, все пак розите отвън ще цъфтят вече :lol: Пък и апарата нещо не е наред и вия няма да ги видите тази година, поне аз да си ги гледам

Ми то тук Ема, МГХ, Красота, че накрая и тежката артилерия Иса и Люб и то една след друга. :potekoha: :potekoha: :potekoha:
ааааа :potekoha: , това иска часове гледане, отивам пак да превъртам снимки, и по-предни страници имам за гледане.

п.п. Люб, виждам някаква синя фреска на една снимка, там в онова закътано местенце :?:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
bell

Re: Нашите градини 2017

Мнение от bell »

Ема, разкошна градина :liubov2:
calico написа::angelche: Нямате милост просто, ще ви туря някакъв ред и по един човек на ден. Ми аз нямам време да видя всичко, все пак розите отвън ще цъфтят вече :lol: Пък и апарата нещо не е наред и вия няма да ги видите тази година, поне аз да си ги гледам
Подкрепям, че няма разглеждане :lol: Калико, това за фотото не съм го прочела, да си знаеш :svekurva: С телефони ли, с таблети ли, ще рисуваш ли, но розите ти искам да ги гледам всеки ден :svekurva:
Исе, Люб страхотни красоти!
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1605
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 32 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от tsvetina »

Любими градини :tzvetoman: Благодаря, че споделяте тези красоти! :tzvetentze:
Калико, почвай да рисуваш :D - не може да ни оставиш, без да видим розите ти тази година :tzeluvka: , не можееее :gush:
При мен всичко все още е на пъпки, има тук-там по някое цветче, но до масовия цъфтеж има време.
Затова малко зелено
Изображение
Изображение
Изображение уж са малко, пък й забравих името :angelche:


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Пролетта е дъждовна и се боря с щитоносни въшки по туите, гъсеници по чимширите....,но пролет е - и това е прекрасно :ieeee:
Усмихнат ден на всички :tzvetentze:
Аватар
stp_stp
Виенско кафе
Мнения: 331
Регистриран на: Мар 12, '13, 21:58

Re: Нашите градини 2017

Мнение от stp_stp »

tsvetina написа:Любими градини :tzvetoman: Благодаря, че споделяте тези красоти! :tzvetentze:
И аз благодаря на всички за това удоволствие, което ми доставяте! :tzvetentze:
Мадам_Сръчкова
Кафевар/ка/
Мнения: 817
Регистриран на: Окт 21, '14, 21:41
Местоположение: София

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Мадам_Сръчкова »

Цветина,
градината ти ми е една от любимите. Показвай я по-често :liubov2: :liubov2: :liubov2:
https://www.facebook.com/MadamSrachkova" onclick="window.open(this.href);return false;
лалесъм

Re: Нашите градини 2017

Мнение от лалесъм »

Аз пък харесвам така да ме заливат с разкош от различни любими градини и дълго да не мога да се опомня :angelche:
Откога чаках тежката артилерия да ме помете - Люб, Иса, Розичка и всички останали накуп - ами много добре ми е :liubov2:
Последно промяна от лалесъм на Май 19, '17, 09:43, променено общо 1 път.
лалесъм

Re: Нашите градини 2017

Мнение от лалесъм »

Прекрасна градина, Цветина :tzvetentze:
Тези в камък ли растат :o
Изображение
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2245
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1609 пъти
Получил благодарност: 674 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от daneda »

Цветина, невероятна градина!!! Стилна, премерена и невероятно свежа! Наистина трябва да я показваш по-често!
Аватар
tsvetina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1605
Регистриран на: Мар 16, '12, 15:29
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 32 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от tsvetina »

Не,Лаленце, в почва са си, но пръстта е такава на цвят - сиво-пепелява, много бедна, без торене не става нищо, като се спече и пирон не можеш да забиеш....много лоша. Затова така изглежда. Слагах пясък, насипвах друга почва отгоре, но с годините всичко се отми...
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4414
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2437 пъти
Получил благодарност: 755 пъти

Re: Нашите градини 2017

Мнение от Emilly1212 »

:potekoha: :potekoha: :potekoha: Красота, момичета! Всички градини са прелестни и невероятно красиви-всяка с почерка на стопанката си. Обичам да се зарея в снимки и да гледам, гледам и да си повтарм на ум каква красота могат да сътворят човешките ръце, сърце и душа. :tzvetentze:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”