Преди и след - ремонтите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2779
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 57 пъти
Получил благодарност: 135 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от desi_slava »

Aaaaa :swait: Неро не е виновен :angelche: :slove:
Явно наистина нещо не му е допадало :lol: Предишната цветова гама го е разконцентрирала вероятно :sgiggle:
Аватар
Havga
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1501
Регистриран на: Юни 17, '18, 11:00
Местоположение: СОФИЯ
Получил благодарност: 1 път

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Havga »

Еличка написа: Фев 5, '20, 22:28
Силвия написа: Фев 5, '20, 21:26 Бравос, Гео, много хубаво е станало :dovolen: ама ми се струва, че сега креслото плаче да бъде претапицирано :angelche:
Прекрасно, Графче! Цунки :gush:!
Пълна промяна и завиждам за огромното антре НЕИСКРЕНО! Има една хубава дума вестибюл, ами то почти, бе❤️! Силвето има право, сега ти остава да претапицираш креслото и стола в 48-я нюанс сиво, с меланж към 5-ти, или още по-добре някакъв акцент боровинка с люляково например, или дори жълто с лайм.... :tzeluvka:
И аз завиждам благородно за просторното антре! :) И си мисля, че креслого в един свеж жълт пастелен тон би направило картинката направо супер! Просто ми липсва цветен акцент. Донякъде дървената закачалка прави нещата, защото е топъл цвета, но не ми стига :) А, ако не ти се занимава метни едно одеалце отгоре -цветничко или възглавничка :) или пък смени шала :mrgreen:
"Винаги правя нещо, за което не съм достатъчно добре подготвена. Как иначе ще вървя напред?"
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Силвия »

Аз дървения стол не бих го пипнала, много ми харесва такъв. Само тапицерия на креслото, или някаква наметка, но някой трябва непрекъснато да я наглася :D
Оправихме на Гео коридора :lol:

Еличе, ти ли беше показала едно убийствено претапицирано кресло :hmmm: Или Оля беше :hmmm: Не помня къде да го потърся.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1963 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Гео, граф »

Havga написа: Фев 6, '20, 14:04 ... Просто ми липсва цветен акцент. Донякъде дървената закачалка прави нещата, защото е топъл цвета, но не ми стига :) А, ако не ти се занимава метни едно одеалце отгоре -цветничко или възглавничка :) или пък смени шала :mrgreen:
Крайно време е да призная, че решението на цветовете и избора на материала е на сина ми. Аз бях намислила някакви райета, добре, че го послушах (още ме бъзика за тях :sdull: ). Когато се съгласих на тази колекция, заявих, че искам цветно петно и то най-вероятно ще бъде дамаската на креслото. Той отсече ''черно'', аз припаднах, забраних да се споменава тази дума (действително много го мразя!), всъщност черното не е цвят, казах, че искам нещо ярко, искрящо - електрик или слънчево жълто, а той ме гледаше със снизходително пренебрежение. Дизайнерска му работа, ама тук вече няма да се съобразявам с него, ще си го направя както аз реша. Пък!!! (тропкам с краче :angelche: ) Иначе ти си права, Хавга, закачалката, креслото, двата стола и донякъде шкафа за обувки остават в тъмен дървесен цвят, нещо като орех. На тях разчитах да тушират еднообразието в 50-те нюанса. С одеалце няма да ми се получат нещата, отново поради котките :hmmmmmm:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1963 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Гео, граф »

Силвия написа: Фев 6, '20, 14:10 Аз дървения стол не бих го пипнала, много ми харесва такъв. Само тапицерия на креслото, или някаква наметка, но някой трябва непрекъснато да я наглася :D
Оправихме на Гео коридора :lol:

Еличе, ти ли беше показала едно убийствено претапицирано кресло :hmmm: Или Оля беше :hmmm: Не помня къде да го потърся.
Си, счупих се да търся креслото, за което (мисля че) говориш, претапицирано с деним, цялото на сбутани една в друга къщи. Ако за него става дума, аз съм го показвала, но мацката явно си е изтеглила снимките от фб-групата и там ги няма вече. Беше нещо подобно, само че по-красиво.

Изображение

Страаашно ми харесва пачуърка, но е недостижимо за мен. Ще се наложи да се задоволя с нещо по-семпличко.
Ето разни други прелести:

Изображение

Изображение

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
jenni
Кафевар/ка/
Мнения: 904
Регистриран на: Юни 28, '10, 18:52
Местоположение: Стара Загора

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от jenni »

Връщах се да гледам пак :o Станало е :daaa: Поздравления :nod:
Аватар
Стаси
Кафевар/ка/
Мнения: 804
Регистриран на: Май 18, '14, 18:45
Местоположение: София, Редута
Дал благодарност: 6 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Стаси »

Гео, да не търсиш това:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1963 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Гео, граф »

Стаси написа: Фев 7, '20, 15:59 Гео, да не търсиш това...
Именно :nod: ! Браво, Стаси, аз не можах да я намеря. Помнех, че е Панайотова, но Светослава, и с тия над 3 000 приятели на Хобито във фейса така и не я открих. Благодаря ти за помощта! Това кресло ми е пирографирано върху зрителния нерв ❤️!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Стаси
Кафевар/ка/
Мнения: 804
Регистриран на: Май 18, '14, 18:45
Местоположение: София, Редута
Дал благодарност: 6 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Стаси »

И на мен много ми харесва. Остава да си намеря някое старо кресло и да пробвам да си направя нещо подобно :dovolen:
Най-голямото ми терзание е, дали трябва отдолу да има цял плат за хастар. С тия много шевове не съм сигурна иначе дали ше издържи дълго на експлоатация.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Силвия »

Ей, Гео, голямо ровене му дръпнах, а накрая Стаси ме е преварила :lol:
Това е суперско, но нямах предвид него. Имах предвид на Оля нещата, но то, как да ги намери човек, като снимките са хванали крачка :lol:
Ей тук сме си говорили, Стаси на същата страница го има и това кресло стъпка по стъпка:
viewtopic.php?f=46&t=3009&start=825
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”