Ядоса ме това, че ......

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8594
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 983 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Shami »

Мери ,видях ,само за Маги е ставало въпрос.Въпреки че не я познавам ,съм я уважила. :tzvetentze:
iv.tarlen,всеки сам си решава в този живот какъв човек да е.Аз едва ли мога да променя някого,а и не е моя работа.
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5300
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 125 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Daniela Pargu »

Мила, не забравяй, че във форума сме за забавление!Не се ядосвай за хорските изцепки/е,все пак сме и много различни на куп/
Щом нещо ти е приятно - ползвай го, щом те дразни - игнорирай го бързо, бързо! :daaa:
Ив е права - за кръста! :daaa:
Весели празници :liubov: :tzeluvka:
пп. и аз нямам ФБ!
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8594
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 983 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Shami »

Пусто съм си такава зодия,искрена,казвам си всичко и хубавото и лошото и не мислете че съм идеална,колко трески имам за дялане,но търпя развитие,поне се надявам. :lol:
Малката Ида

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Малката Ида »

Шами,не искам поръчките във форума, и няма да поръчвам са две коренно различни неща! ;) Точка! :mrgreen:
Ти си го тълкувай, както си искаш....не ми пречиш! 8-)
Shami написа:Пусто съм си такава зодия,искрена,казвам си всичко и хубавото и лошото и не мислете че съм идеална,колко трески имам за дялане,но търпя развитие,поне се надявам. :lol:
Не дарлинг!Скучно ти е,и се чудиш със кого да се заяждаш! :hmmmmmm:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8594
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 983 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Shami »

Ида,защо подскачаш,нямам намерение да слизам на твоето ниво.Каквото имам да казвам съм го казала вече.Имена не виждам да съм писала,следователно не нагрубявам никого лично,поне съм тактична.
Възпитана съм Ида ,да говоря без грубости и да уважавам човека срещу мен.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8594
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 983 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Shami »

Повече няма да пиша,силно се надявам този за когото пишех да се е замислил поне малко.
Пък и да не е,желая му само хубави неща да му се случват.
Последно промяна от Shami на Дек 27, '17, 13:07, променено общо 1 път.
Малката Ида

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Малката Ида »

Не подскачам,отговарям.Не си тактична,а не искрена....хм, пък уж си искрена зодия!Ако беше тактична,сега нямаше да си пишем това!
Уж си тактична,а си искрена и си казваш всичко!?Уж си искрена,а си тактична!Странно ти е нивото! :hmmm:
gospodinov

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от gospodinov »

Не взимам позицията на никой, просто пример...
-аз също съм се изказвал остро против секцията "Пазар" но и аз тази есен, продадох 3 рози, които ми бяха излишни.
Това сигурно ме прави двуличен?!
Но това не ми променя мнението за "Пазар", напротив, няма лошо някой да си продаде купените, излишни растения, но когато има някой, които размножават(нелегално) за да продават и това е единственото, за което влизат във форума...... :twisted:
Няма абсолютна истина и лъжа.....
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8594
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 983 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Shami »

Вижте сега нещата не вървят на добре и ще ни заключат и тази тема.
Всеки си има позиция по въпроса ,аз една вие друга,трети трета.Когато се води мирен диалог без нападки,а се спори човешки,всичко е добре.Но когато се започне с грубости ,ще ни заключат темата.И то защото казах какво мисля и какво ме възмущава.Всеки може да си прави каквото реши,защо тогава ви пречи това всеки да се възмущава както си реши и на каквото си реши.
На мен не ми пречат нито едните ,нито другите,смятам ,че място за всички има.Всеки си решава ,да участва или не,да купува или не.Идеше реч за уважението един към друг.За уважението към самият себе си.
Предлагам да спрем,мисля че излишно пиша вече.
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”