Технически проблем

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Публикувай отговор
РОУЗ

Re: Технически проблем

Мнение от РОУЗ »

Категорично при някакви обстоятелства се виждат поръчките в пространството, защото и аз така попаднах тук - видях стара поръчка за рози.

Сега пробвах, написах в Гугъл търсачката "поръчки рози Холандия" и влезнах в тази поръчка, без да съм логната: http://www.forum.hobbykafe.com/viewtopi ... &start=660" onclick="window.open(this.href);return false;


Аз имам друг проблем - от два-три дни ми изчезват в някакъв момент неща от страницата, на която съм - надписи, снимки, заглавията на темите ги нямаше по едно време, излизам и влизам 2-3 пъти и се оправя. Но не виждам никой друг да е споделил такъв проблем, може би е нещо от моя компютър? :hmmm:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Технически проблем

Мнение от admin »

Оправих това със старите поръчки. Вече не би трябвало да е възможно, както и подфорума с дискусиите около поръчките.
За зареждането на страницата, възможно е и от интернета да е. При други сайтове получава ли се? Някой друг с подобен проблем?
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от botan »

На мен ми липсва i -то от бутончето за италик. Там е бутона, но е празен. Не знам дали това се брои за подобно. :hmmm:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Технически проблем

Мнение от admin »

Е, с това ме уби, честно. :) Ако кликнеш с десен бутон на картинката с/без и-то и дадеш релоуд/рефреш image (или нещо от рода аналогично), не ти ли се появява?
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от botan »

Не се появява, ама в принт версията го има. :mrgreen: Не ми е зор де. :D
ПП: Хъм и други части ми изчезват, примерно в ленатата регисрирани потребители, единия от никовете беше почти невдим. :hmmm:
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Технически проблем

Мнение от admin »

Май разбрах. :) Ще ти пиша. :)
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от botan »

Да, проблема е в моя телевизор, на друго устройство със същия браузър си ги има нещата.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Технически проблем

Мнение от admin »

Да напиша все пак и за другите, които се чудят какво си говорим :D : скритите потребители са видими за администратори и модератори, но се изписват в италик. Т.е. при botan проблемът е само този италик. С две думи - нищо драматично. :)
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Технически проблем

Мнение от botan »

Не, не няма драма, аз се включих защото помислих, че моя "проблем" може да е сходен с този на РОУЗ, но се оказа съвсем различен. Съжалявам Роуз, не успях да помогна.
Аватар
admin
Site Admin
Мнения: 544
Регистриран на: Ное 23, '09, 14:50

Re: Технически проблем

Мнение от admin »

Подписът ти много ми хареса, хаха. :) И аз май трябва да си го добавя. :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”