Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Ииии за финал, да не решите, че мързелувам :lol: - лютенички, туршийки, сладка, пълно е мазето вече

Изображение

Изображение

В свободното време си вапцам по нещо

Изображение

:liubov:

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17062
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 142 пъти
Получил благодарност: 485 пъти
Обратна връзка:

Re: Добре заварили!

Мнение от Миша »

Еличе, не изчезвай така, бе момиче! :svekurva: :liubov: Мързелувай повече, че да имаш време и за нас! :gush:

И аз като Оличка залепнах по гъбките, обаче много ми харесаха и вапцаните нещица ! :potekoha:
Покажи още нещо, моля....
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Оленка, Мишенце, гууууш! Досега бях в градината на Оленка, оооох, нереално красиво е! Даааа, идва зима, време за почивка!
А тез гъбки са се появили на няколко купчинки в двора. Първите ден-два са изключително ярки, оранжеви и много, много красиви.
А скоро, Мише, ще покажа в темата за ремонтите няколко неща, дето правя за клиентка, завършвам ги.
Иначе преправихме и едната стая тук, на вилата. Опитах се да кача снимки, но с тоз интернет тук не се получи.
Цун на всички!
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7410
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 860 пъти
Получил благодарност: 1662 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от ljuboznatelna »

Топличко и уютно тук, замириса на чушки :)
Запленена съм от снимката с гъбките 💜
Аватар
макс
Кафе машина
Мнения: 3734
Регистриран на: Ное 13, '13, 15:08
Местоположение: София
Дал благодарност: 27 пъти
Получил благодарност: 54 пъти
Обратна връзка:

Re: Добре заварили!

Мнение от макс »

Еличка е много е приятно в твоята градинка ,прекрасни са ти тревите :ieeee:
а печката ми е любимка и моята е същата едно към едно само нея си я оставих и всичко друго подновихме и преправихме :dovolen:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

мечтица написа: Ное 2, '21, 16:32 Въхх,Елич затъжих,се къде се губиш,момиче :liubov2:
И по честичко да пишеш,че и кукундрилския бар без тебе и Клокич вече пусна паяжини :tzeluvka:
Ааааа, бива ли така, сигурно е фалирал барът?!? Отивам да чистя и да заредя дръвца и "гориво" за зимата! Клокич ще си дойде, тя си е тук, де! Усещам я!
Люб, Макс :liubov: !
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15971
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 1911 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

Елчо, шиле, есента ми харесва само в редки случаи - като твоя :liubov: !
Не забравяй да снимаш и показваш, да не се налага пак да те наложа по иконата :aspm: :angelche:...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2622
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 792 пъти
Получил благодарност: 807 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Lalel4e »

Айй, гъбките, ай, цикламките, айй, балкана! :sheart: И Спас! (И печка, чушки, шкафче...)
Аз против котараци забивам нагъстичко дървени шишчета. :daaa: Като избуят растенията, те сами почват да си ги обикалят. Ей сега един седум резервирах, щот градушката лятоска го почти занули и те си решиха че могат да го довършат като си лежкунят отгоре му. Мм, няма да стане! :mrgreen:

Eх, искаше ми се да ти се накарам дето така чезнеш, ама Гео го отнесе и ми поотмина :lol:
Ауу, ся видях, че и тя те е наредила, пък не се гледа че и тя това лято пет кьорави снимчета е пуснала, ооо, ще подпаля пак! :twisted:
Хептен изчезнахте, бе! Форума опустя това лято! Аа, без такива!
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Лечеее, пиле шарено, гушшш! Ни мой се нерви, ше побелееш! Ама и мен ме дразни много Гео, ще взема да заместя Милена и ще я викам на дуел таз! Нейното е: "Присмял се хърбел на щърбел". Искаш ли да те викам за секундант?
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4519
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2586 пъти
Получил благодарност: 1232 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Polin »

Еличка, и на мен страшно много ми хареса твоята есенна градина :gush: Всичко е невероятно красиво....искам още :zazaazaz:
А за тревите просто нямам думи :woooow: :sheart: :sheart: И на мен са ми любими :liubov:
:tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”