С две ръчички... хайде всички

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 914
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 278 пъти
Получил благодарност: 313 пъти

Re: С две ръчички и боички

Мнение от Skio »

mariyanag написа: Фев 29, '24, 10:17
Ама Гео като предложи да се постват и други ръкотворства, реших да покажа хобито си от последните зимни вечери.
Изображение
Лелее, mariyanag,
направо и снимка на ръчичката, с която правиш това, трябва да ни постнеш! :worship:
Нямаш дори милиметър шарка на кестерме, бе момиче..., то вярно, че Географ ме уволни и съм лишена от правото да критикувам,
ама и да имах, просто няма к'во да каже човек при такова брилянтно изпълнение :o :o :o
Количеството също впечатлява - идея има ли или просто не можеш да се удържиш :P
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
Аватар
Skio
Кафевар/ка/
Мнения: 914
Регистриран на: Дек 15, '13, 13:50
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 278 пъти
Получил благодарност: 313 пъти

Re: С две ръчички и боички

Мнение от Skio »

ln_none написа: Фев 29, '24, 08:15
Скио, вратата за баня ли е предвидена?
За щастие моментът да трябва да предвиждам ми се спести ;).
Беше вратата на тоалетната от точно 1кв./мт(която дълбоко модернизирахме с един майстор за едни скромни 4435лв.), откачих я, погрижих се за нея и си я закачих, сама.
Аксесоарчето много скандализира дъщеря ми, но аз я залях с бг изрезки като в спойлера и невинно се оправдах, че след като имам такава поставка, и при факта, че само да си я монтирам сама е едно сериозно спестяване на пари, то аз съм длъжна да си я рециклирам.
За вратата на банята имам даже златна, но не ми стигна времето за монтаж, понеже престоят свърши(както и парите...).
► Виж съдържание
Mi sa che un tentativo lo farei volentieri...ma se mi nuoce?

"Времето все си тече, независимо дали си заровил някаква изненада в земята, или не". [Mерка]
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1080
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 496 пъти

Re: С две ръчички и боички

Мнение от ln_none »

Ама разбира се, че ще си я ползваш, що за въпрос. Малей, какво сте й правили на тая тоалетна за толко пари :shock: Другия път да викнеш Лечето да ти налепи плочките. То накрая ще се окаже, че от форума без проблем може да се сформира една бригада "Нов дом" :lol:

Мариана, много са хубави, явно имаш стабилна ръка, браво :daaa: Аз една права линия не мога да начертая и много се възхищавам на такива точни изпълнения.
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15971
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 979 пъти
Получил благодарност: 1911 пъти

Re: С две ръчички и боички

Мнение от Гео, граф »

Spoiler
mariyanag написа: Фев 29, '24, 10:17 Привет приятели, отдавна следя темата и се възхищавам на творенията, които пускате, както и на невероятните умения.
Ама Гео като предложи да се постват и други ръкотворства, реших да покажа хобито си от последните зимни вечери.
Изображение
Изображение
Изображение
нещо не мога да си намаля снимки, извинявам се
Ихаа! Очаквах да се включиш с бижутата, Мериън, но ти пак ме изненада - евалата за чистия рисунък и за семплите форми :potekoha: , яз това го не мога, както забелязвате всички :sblush: . И да не си посмяла повече да си трайкаш и да криеш убавините си, ей :svekurva: !

................................................
Skio написа: Фев 29, '24, 11:54
... то вярно, че Географ ме уволни и съм лишена от правото да критикувам...
Аууу, как ти разреши клавиатурата да напишеш такава откровена неистина, Скио :o :o ! Колко пъти повторих, че държа на конструктивната критика, чак дълги прочувствени обяснения за грешките си писах и ти така да ме злепоставяш :ssweat: :sworried: ... Коя съм аз, та да те лишавам от права, та даже и да те уволнявам :?: Отивам да си рева обидена в ъгъла, подсмрък, подсмрък :scry:.................. :tyzhnoangelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
mariyanag
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1814
Регистриран на: Ное 6, '14, 12:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 114 пъти
Получил благодарност: 37 пъти

Re: С две ръчички и боички

Мнение от mariyanag »

Момичета, благодаря за милите думи.
Рисунъка първо на хартия - там се трие и маже, после с индиго и молив на дъската и чак тогава с пирографа.
Скио, количеството - за сега са за подаръци на приятели, ама наистина не мога да се удържа зимъска вечер.
Като се осветли деня - градината ще ме лапне.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7410
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 861 пъти
Получил благодарност: 1663 пъти

Re: С две ръчички и боички

Мнение от ljuboznatelna »

Е как да не може тоалетна за толкова, даже за повече може!
Аз съм на вълна бани и тоалетни, за щастие ММ прави от-до, и ги мислим по-леснички, че няма специалисти по всичко, все нещо може да не е както трябва. И не знам вярвате ли, че преди 15г купихме мивката и тоалетната, нови, но вече втора ръка, тоест не от магазин. Нищо особено, тъмносини просто, вече няма такива. Просто бяха евтини. И покрай тях се завъртя всичко. Само че капак няма, и ще има две ръчички и боички някой ден 🤣 Та покрай това се зазяпах какво продават по продавалници разни. Ето:
Изображение
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1080
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Местоположение: Сахара
Получил благодарност: 496 пъти

Re: С две ръчички и боички

Мнение от ln_none »

Е то ясно, че може, ама кому е нужно (освен на тоя, дето взима парите, де)
Уший си пухкава синя калъфчица за капака :hihihi:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2622
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 792 пъти
Получил благодарност: 807 пъти

Re: С две ръчички и боички

Мнение от Lalel4e »

Skio написа: Фев 29, '24, 12:12
► Виж съдържание
Ъ??! 😵‍💫
А щерката какво по-точно я скандализира около тази поставка?
ln_none написа: Фев 29, '24, 08:15 Лече, чудесно е, обаче ти пожелавам както е - така да си остане ;)
:lol: :lol: :daaa:
mariyanag написа: Фев 29, '24, 14:31 Рисунъка първо на хартия - там се трие и маже…
Демек моделчетата са си чисто твое производство?? :o
_____________________
Люб, намери си друга работа, бързо! 🙄
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7410
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 861 пъти
Получил благодарност: 1663 пъти

Re: С две ръчички и боички

Мнение от ljuboznatelna »

Lalel4e написа: Фев 29, '24, 16:36
Люб, намери си друга работа, бързо! 🙄
Ааа, не! Аз имам такава черта,да зарязвам нещата до половина и да почвам нови, затова се заинатих сега, може една година да въздишам и за връзвам по един възел, но няма да почна друго 🤣 Макраме правя, което трябва да е нещо като завеса на прозореца на къщичката. Колкото пъти си вдигна погледа, я виждам, а там държа и разни натурии, и ме дразни. Пробно и с него не е както искам, но ще го изтърпя докато му свикна 😁 Обаче кой да знае колко дълъг шнур ми трябва за определено количество възли?! И умувам разни варианти, и никак не върви....Но съм на финала де, скоро ще е.
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7410
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 861 пъти
Получил благодарност: 1663 пъти

Re: С две ръчички и боички

Мнение от ljuboznatelna »

Skio написа: Фев 29, '24, 12:12

Изображение
Ай ай, този спойлер съм го пропуснала. Добре си си погалила душичката, какво не ѝ харесва на дъщеря ти! То е с терапевтичен ефект! :)
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”