Преди и след - ремонтите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4414
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2437 пъти
Получил благодарност: 754 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Emilly1212 »

Много ми хареса, Гео! :gush: Много стилно, много красиво! Чудесно сте се справили!
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1610
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Златка Трънова »

Много, много хубаво е! Браво! Перфектно сте се справили! :tzvetentze:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7842
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2869 пъти
Получил благодарност: 1650 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от pepelqshka71 »

Леле Гео, виждам 50 нюанса сиво. Суперско е. БРАВОООО :tzeluvka:
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
clock
Кафе машина
Мнения: 3388
Регистриран на: Сеп 19, '16, 01:31
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от clock »

:D Гео, Неро определено е знаел какво прави. Имал е таен замисъл и методично си го е изпълнявал :D Хората нали казват : "Всяко зло за добро!" , аз ще добавя - И не се сърдете на котките :D
Гео, не просто хубаво -ФАНТАСТИЧНО е станало! Толкова е просторно, семпло, изчистено и в същото време аристократично! Тапетите много ми харесват! Съчетават се перфектно с тъмния графит и гълъбовото сиво, светлините са на точните места, огледалото също, отразява и оптически уголемява. Креслото е разкошно! Имаш не просто коридор, а истински преход в друг свят. Твоя си.
Справили сте се блестящо! Браво! Такава пълна промяна не бях виждала скоро "на живо".

* Не се стърпях и го изпратих и на дъщерята :oops: Тя също е във възторг, също много и хареса.
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от сюзан »

Много ми харесва! Поздравления!
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Di_Va
Кафе машина
Мнения: 4920
Регистриран на: Сеп 20, '10, 22:22
Дал благодарност: 395 пъти
Получил благодарност: 323 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Di_Va »

Ей Гео, много е хубаво! Супер е, направо ти завидях за идеите и за енергията да ги осъществяваш! Мен ме чака ремонт на хол/дневна... ама си чака :) от лани. Надявам се тази година да стане :stiskam: !
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Силвия »

Бравос, Гео, много хубаво е станало :dovolen: ама ми се струва, че сега креслото плаче да бъде претапицирано :angelche:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Еличка »

Силвия написа: Фев 5, '20, 21:26 Бравос, Гео, много хубаво е станало :dovolen: ама ми се струва, че сега креслото плаче да бъде претапицирано :angelche:
Прекрасно, Графче! Цунки :gush:!
Пълна промяна и завиждам за огромното антре НЕИСКРЕНО! Има една хубава дума вестибюл, ами то почти, бе❤️! Силвето има право, сега ти остава да претапицираш креслото и стола в 48-я нюанс сиво, с меланж към 5-ти, или още по-добре някакъв акцент боровинка с люляково например, или дори жълто с лайм.... :tzeluvka:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
desi_slava
Баш кафе майстор
Мнения: 2779
Регистриран на: Дек 13, '09, 11:39
Местоположение: СеВлИеВо
Дал благодарност: 57 пъти
Получил благодарност: 135 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от desi_slava »

Чудничко е ,Графче :ieeee:
п.п. Не прави ли ремонти скоро в това антре :hmmm: Един шал на креслото си спомням , артистично преметнат :D
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1963 пъти

Re: Преди и след - ремонтите

Мнение от Гео, граф »

Баси якото да те хвалят така :sitwasntme: ! Зачудих се дали не съм се заела да го правя, само за да получа одобрението ви, а :hmmm: :ssmiah: :ssmiah:

Пепеляш, ''50 нюанса...'' :srofl: :srofl: :srofl: :srofl:
Клоки, чудо ще направиш, за да оневиниш котарака! Много се радвам, че и на дъщеричката ти е харесало, поздрави я от мен за добрия вкус :swink: :ssmiah:
Силве, Елчо, ще претапицирам пусто кресло, да му се не види, само мир да е - люляци, боровинки, лаймове... все ще измисля нещо :swhew:

Благодаря на всички ви, момичета, толкова сте мили :sblush: !
desi_slava написа: Фев 6, '20, 13:02 Чудничко е ,Графче :ieeee:
п.п. Не прави ли ремонти скоро в това антре :hmmm: Един шал на креслото си спомням , артистично преметнат :D
Артистичния шал беше да демонстрация на креслото, когато беше ново, Дес, правилно си спомняш, че е било скоро. Иначе да, преди около две години ремонтирах помещението, но на Неро не му харесваше така 8-) :lol:

Di_Va написа: Фев 5, '20, 21:18 ... Мен ме чака ремонт на хол/дневна... ама си чака :) от лани. Надявам се тази година да стане :stiskam: !
Да идвам ли, Дафи? Само казвай кога и пристигам :nod: :angelche:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”