Размяна/Продажба на поръчкови рози

Публикувай отговор
Аватар
desiyoto
Кафе машина
Мнения: 3352
Регистриран на: Яну 30, '11, 16:39
Местоположение: софия
Обратна връзка:

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от desiyoto »

denitsavm написа:
dal написа:
пропуснах , неща пари , даже ще почерпя :tzvetoman:
Кексче ще направиш ли :angelche: Да взема да подюркам някой ... е го де е Плевен :ieeee:
Дени брой ме и мен, ама не за резници, а за гледане и кексче, па таман ще докараме на желаещите резници и Дал ще е доволна :hihihi:
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от calico »

Дал, тази сакура Роземоора я искам. ма не мога да дойда до там
ако пък не ти се занимава с пращане, остави я за напролет.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от Titi »

dal написа: няма ли някой да вземе да му харижа прекрасните старинни рози пол нейрон , рейнка виолетка , тускана суперб , имаджин , фердинанд пичард , рина херхолд , розе де рехт ,хорниш плота и сигурно пропускам още , ама ако може да мине да го натоваря наведнъж , покрай тях ще му изкопая квото каже из двора , да се оттърва и той да им бере гайлето и да ги чака да цъфнат по три пъти ? :hmmm:

пропуснах , неща пари , даже ще почерпя :tzvetoman:
Има, има, следващия петък /26-ти/надвечер ако си в къщи, мога да мина през вас на път за село, ти само кажи :dovolen: Кажи и с какво да се реванширам, да ти взема от София нещо, дето го искаш пък нямаш време да дойдеш?
Последно промяна от Titi на Окт 18, '12, 10:14, променено общо 1 път.
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
lin6
Кана кафе
Мнения: 587
Регистриран на: Апр 20, '11, 11:00

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от lin6 »

Дал, ако ти се занимава с куриер /т.е. да го викнеш при теб, а не ти да ходиш в офис/, аз искам да купя тези рози тускана суперб , имаджин , фердинанд пичард , розе де рехт.
Елена, ако пилигрим все още не е продаден, аз ще го купя.
dal

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от dal »

хехехе..какво оживление :hihihi:
за резниците - не съм започнала да режа още , вероятно края на месеца ще му дойде ред ;
за изброените старинни 4-5 броя -заминават при Елизабет на Хисаря , щото тя е с нова къща и мисля че тези рози ще и помогнат да крие огради и т.н. , а и Елизабет е мой боен другар от тежките битки с вкореняване на чували шума индийски люляци и садене семена и с нея често си вадим старите бойни ордени да изпадаме с носталгични спомени от фронта :mrgreen:
Тити , ти винаги можеш да минеш , щото каквото и да прочистя винаги ще мога да ти настрижа резници , есен е и не предвиждам тотална сеч-само звънни един телефон дали съм тъдява като заидваш.
lin6 , ще намеря с какво да ти се реванширам-ще се разберем на лични
Калико , сакурата ти си е твоя -аз съм те предупредила че не цъфти , тъй че няма да ме трепеш-ще я изпратя ;или ще я довлеча напролет като затръгвам към Мерито ...
Деси и Дени , опасявам се че няма да мога да ви отделя достатъчно време уикендите до нова година , тъй като през седмицата работим а уикендите товарим продукция -живот и здраве градински увеселения се надявам да се получат напролет , живот и здраве -тъкмо ще мога да излъскам "парка" подобаващо за деликатните ви естетски взорове .
А и есен градините не са кой знае какво и ще ми намачкате егото с грозни снимки на парка из форума :mrgreen: :tzvetentze:
Аватар
desiyoto
Кафе машина
Мнения: 3352
Регистриран на: Яну 30, '11, 16:39
Местоположение: софия
Обратна връзка:

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от desiyoto »

Деси и Дени , живот и здраве -тъкмо ще мога да излъскам "парка" подобаващо за деликатните ви естетски взорове .
А и есен градините не са кой знае какво и ще ми намачкате егото с грозни снимки на парка из форума
:hihihi: :hihihi: :hihihi: :liubov:
Lizi
Чист кофеин
Мнения: 6610
Регистриран на: Ное 29, '09, 17:02
Получил благодарност: 51 пъти

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от Lizi »

dal написа: за изброените старинни 4-5 броя -заминават при Елизабет на Хисаря , щото тя е с нова къща и мисля че тези рози ще и помогнат да крие огради и т.н. , а и Елизабет е мой боен другар от тежките битки с вкореняване на чували шума индийски люляци и садене семена и с нея често си вадим старите бойни ордени да изпадаме с носталгични спомени от фронта :mrgreen:
:ieeee: :ieeee: :ieeee: Дал надявам се отвреме на време да ги навестяваш. :D
Благодаря ти ! :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
elena kirilova

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от elena kirilova »

lin6 ,не съм го продала ,но го пресадих на друго място ,орязан и реших да го оставя
да го видим :evil:
Аватар
lin6
Кана кафе
Мнения: 587
Регистриран на: Апр 20, '11, 11:00

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от lin6 »

elena kirilova написа:lin6 ,не съм го продала ,но го пресадих на друго място ,орязан и реших да го оставя
да го видим :evil:
Дано се представи добре следващото лято. :tzvetentze:
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”