Футболни съпруги

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Футболни съпруги

Мнение от Titi »

юлия-цветоман написа: и куха и пълна и руса и черна аз пак ще си те обичам :tzeluvka:
:liubov: размазах се от кеф.
Хайде, тази тема се изчерпа, сега е време да се отвори нова "Любовта между жени - има ли тя почва у нас?"
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Футболни съпруги

Мнение от юлия-цветоман »

Ам, чи кък да няма - то даже вече не е модерно и това отшумя :hihihi:
Мале, де е сега Маргаритка да размаха метлата, че така оспамихме темата :oops: и няма кой да ни се скара :oops:
Аватар
Titi
Чист кофеин
Мнения: 7181
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:51
Местоположение: София

Re: Футболни съпруги

Мнение от Titi »

юлия-цветоман написа:Ам, чи кък да няма - то даже вече не е модерно и това отшумя :hihihi:
Мале, де е сега Маргаритка да размаха метлата, че така оспамихме темата :oops: и няма кой да ни се скара :oops:
ама хич даже не ми липсва :lol:
Приключенията на Тити дългото чорапче http://titidulgotochorapche.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
юлия-цветоман
Дълго кафе
Мнения: 148
Регистриран на: Дек 2, '09, 22:58

Re: Футболни съпруги

Мнение от юлия-цветоман »

"Маргаритка" е обобщаващ образ с метла, а не конкретен човек :nod: / само пояснявам/
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11903
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 191 пъти
Получил благодарност: 303 пъти
Обратна връзка:

Re: Футболни съпруги

Мнение от johnstalker »

Titi написа:
юлия-цветоман написа: и куха и пълна и руса и черна аз пак ще си те обичам :tzeluvka:
:liubov: размазах се от кеф.
Хайде, тази тема се изчерпа, сега е време да се отвори нова "Любовта между жени - има ли тя почва у нас?"

Немаш си и на идея каква ще ми е новата тема! :ieeemyzh: Изчакай до утре.. Обещавам да е гореща. :angelche:
Аватар
bimbargo
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Дек 13, '09, 05:38
Обратна връзка:

Re: Футболни съпруги

Мнение от bimbargo »

юлия-цветоман написа:Ам, чи кък да няма - то даже вече не е модерно и това отшумя :hihihi:
Мале, де е сега Маргаритка да размаха метлата, че така оспамихме темата :oops: и няма кой да ни се скара :oops:
Мога аз да вляза в тази роля. Ама нещо ме мързи. Ще ви насмета едно хубаво спамаджии такива. :twisted:
По-добре мразена личност, но личност!
FlowersNet.info / emil.bimbargo.com
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Футболни съпруги

Мнение от paju4eto_Ligla »

bimbargo написа:
юлия-цветоман написа:Ам, чи кък да няма - то даже вече не е модерно и това отшумя :hihihi:
Мале, де е сега Маргаритка да размаха метлата, че така оспамихме темата :oops: и няма кой да ни се скара :oops:
Мога аз да вляза в тази роля. Ама нещо ме мързи. Ще ви насмета едно хубаво спамаджии такива. :twisted:
Чисто технически се съмнявам да е възможно.
Чисто не-спамерски се чудя защо някои хора държат да вкарат всички останали в някакви конфигурации и шаблони :hmmm:
Но поне научих нещо за футболните съпруги :mrgreen:
ПП, Тити, и бобото е икономист :mrgreen: Остава да ми помогнеш с префасонирането в Барби (щото съм само куха, ама Барби нещо не ми се отдава) :lol: :angelche:
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Футболни съпруги

Мнение от Satori »

Чисто технически, ако и тук започнем да се радваме на модерация от добре познат тип, това ще си е направо непоправимо сбъгясване на форума.
Аватар
maili
Кафевар/ка/
Мнения: 988
Регистриран на: Дек 13, '09, 13:03

Re: Футболни съпруги

Мнение от maili »

Разни хора, разни идеали.Мисля, че тези момичета се конкурират една друга.На мен ми е тъпичко това предаване ,но признавам понякога го гледам.Много смешно ми беше една серия, в която една от съпругите се разхождаше из една библютека и ги коментираше-вэимаше книга казваше "да тази книга би ме заинтригувала" и пак си я връщаше внимателно обратно-все едно виждаш ли аз чета книги и мога да мисля.
Аватар
bimbargo
Дълго кафе
Мнения: 103
Регистриран на: Дек 13, '09, 05:38
Обратна връзка:

Re: Футболни съпруги

Мнение от bimbargo »

paju4eto_Ligla написа:
bimbargo написа:
юлия-цветоман написа:Ам, чи кък да няма - то даже вече не е модерно и това отшумя :hihihi:
Мале, де е сега Маргаритка да размаха метлата, че така оспамихме темата :oops: и няма кой да ни се скара :oops:
Мога аз да вляза в тази роля. Ама нещо ме мързи. Ще ви насмета едно хубаво спамаджии такива. :twisted:
Чисто технически се съмнявам да е възможно.
Чисто не-спамерски се чудя защо някои хора държат да вкарат всички останали в някакви конфигурации и шаблони :hmmm:
Чувството ти за хумор да не е на северния полюс? ;)
По-добре мразена личност, но личност!
FlowersNet.info / emil.bimbargo.com
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”