Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5750
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1999 пъти
Получил благодарност: 2384 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от Тутти »

Мили деца и Ваня, получих ирисите-изненада, както и ириса, който е подарък. Много ви благодаря, от сърце. Много старателно е опакована пратката, много хубаво са надписани ветрилата. Сега следва да ги засадя на специалното им място, където да растат и да им се радвам. Всеки път, щом ги погледна, ще си мисля с обич за вас и ви желая сбъдване на вашите мечти. Живота е пред вас и вие ще постигате важни победи и успехи.
:ieeee:
Аватар
mds777
Баш кафе майстор
Мнения: 2399
Регистриран на: Мар 9, '13, 15:11
Местоположение: Бургас
Дал благодарност: 120 пъти
Получил благодарност: 154 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от mds777 »

Мили деца и Девина, от сърце ви благодаря!
Ирисите са прекрасни, благодаря и за ирисът-подакък!
А изрисуванното сърчице е прекрасно!
Растете здрави и щастливи, деца!
:tzeluvka:
kuntova
Виенско кафе
Мнения: 460
Регистриран на: Апр 23, '13, 21:36
Местоположение: Пловдив

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от kuntova »

Девина, прекрасна идея :tzvetentze:
Бих искала и аз три ирисчета, ако все още има :dovolen:
Аватар
МГХ
Наркоман
Мнения: 10133
Регистриран на: Окт 4, '12, 23:28
Местоположение: Русе
Дал благодарност: 389 пъти
Получил благодарност: 1111 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от МГХ »

Благодаря от сърце на децата и на теб! Пожелавам ви успех в начинанията. :daaa:
Прекрасни ириси. :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от Dewina »

Ирисите се изчерпаха...Изпратено е и последното пакетче.
Благодаря на всички наши приятели. И за добрите и окриляващи думи...Често пиша тук, че аз не колекционирам цветя, а истории...събирам спомени, истории с хора, докоснали някое цвете...
Ще имате много и прекрасни ириси през годините, но моите ще цъфтят във вашите градини и ще разказват моята история и на децата-ириси.
...Напролет, живи и здрави да сме, по време на цъфтежа на ирисите ще ви чакаме в моя скромен дом с градинка...на празник на Ириса. :sheart:
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
elmaz
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1887
Регистриран на: Юни 19, '14, 16:03
Дал благодарност: 12 пъти
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от elmaz »

Девина, благодаря ти от сърце! :tzvetentze:
На теб и твоите ирисови деца :tzvetentze:

Във всичко, с което се залавяш, влагаш
толкова сърце, емоция и любов,
ще няма как да не завърши с добър край! :tzvetentze:
Благодаря! :tzvetentze:
"Благодаря ти Боже за поръчките" Tanet
Златка Трънова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1607
Регистриран на: Сеп 20, '16, 22:56
Местоположение: Стара Загора

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от Златка Трънова »

Взех си ирисите днес. Благодаря ти Devina и на твоите малки помощници! :sheart: Избрали сте ми страхотни ириси и имам и подарък! :ieeemyzh: Много им се радвам и ще ги чакам с нетърпение да цъфнат! Ще ми напомнят за теб твоите прекрасни дечица! Ще си имам и аз ириси с история в градината. :sflower: Изпращам ви много поздрави, прегръдки и ви пожелавам успех!
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от Dewina »

Търся две неща:
1. Къща в Еленския балкан, около Елена и Търново
2. Жена за наш приятел

1. Искаме да имаме къща/ вила в Балкана...с хубава гледка, с планини сутрин да си говоря, там да си бъркам сапуните и суша билките...

2. Наш приятел е ...изключителен музикант, красавец, надарен с талант от Бога...скоро му бяхме на гости...има и къща в Еленския Балкан...прекрасен, надарен човек, но сам, с големи деца, които са родени в Германия , но заради татко си говорят перфектен български и обичат България...има декар място незацветено, чака и то стопанката си...
не е майтап...много хора съм събрала ...мъка ми е да го гледам сам...
Пишете ми на лични...чули ли сте нещо за къща край Елена и Търново, имате ли позната около 50- те, светла, красива душа...мигновено ми пишете
Това е...
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Аватар
Dewina
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1241
Регистриран на: Авг 31, '15, 17:18
Местоположение: Балкана
Дал благодарност: 22 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от Dewina »

Писмо до...Хората

Ей, как сте, хора?
...Аз съм зле...в кой край на България живеете...ако вие сте добре там...зарязвам всичко и идвам там, при вас.
Вече почти две години съм в България и място не мога да си намеря, мъка ми, тъпо ми е, затворила съм се в градинката с розите и ирисите и къщата на татко, оная, дето сънувах в странство...
Заварвам една ограбена, отровена България, с обеднели, оглупели, смазани хора...казват умните били в странство, нямало да се върнат...
Аз съм добре с немската пенсия, да не му мисля, казват...не ми е добре, обаче...ще затворя прозореца и пусна климатика, че не може да се диша...пуснаха нова мобилна инсталация за изгаряне на отровни отпадъци, тук на човек от населението се падат две такива...
Как е вашия град, вашата улица...моя обезлюдява и хората продават къщите си...бягат в чужбина...тук се пие и псува...малко се говори...всеки има фейсбук профил и там показва кога яде кебапчета, с кого...и ако иде на плаж, с кого се цамбурка в синьото море...Боже, пази ни от простотията....
Хора, направо ме е срам, че имам китки...време за китки ли е сега?!...
Протестирах, писах жалби, възражения, статии...сега пиша това писмо, щото съм на дъното...малко ме е срам даже от dar, приятелката ...тя мисли, че съм позитивен човек...не съм, Дарка, от две години псувам като хамалин...казват, като се напиеш по-леко ти е, даже се и смееш...и това съм го мислила - да се пропия...
Радио-предаване да правя като преди...казват по радиото, щото не е слушано, можело да се говори истината без да те заплашват с пистолет после пред входа на къщата ти...
В темата малко да вляза "Градински дизайн и огради"...като видя двуметрова ограда като на зандан се питам...от кого се пазят тия хора, какво крият зад оградата...и аз да взема да вдигна ограда-затвор...да ме пази...от мястото, което съм сънувала...
а учех децата в Берлин на български и им връзвах мартеничка...сега ме е срам и се чудя какво да измисля, че да не ми идват на гости...
Ей, къде живеете, хора?...В коя държава, в кой град, в кой форум...имате ли си "шеф" и как е с "трафика"...ако сте добре там и аз ще дойда...
Само ми дайте адрес на лични...ако е гората правилното място, да я хващаме...

Ваша Девина
Градината ми е нещо като баварски чифлик, селска фурна и убежище за хайдути... Знам, че ме разбрахте😇
Lilly
Чист кофеин
Мнения: 5094
Регистриран на: Сеп 2, '16, 09:50
Дал благодарност: 321 пъти
Получил благодарност: 1429 пъти

Re: Градината и селският двор на Dewina - преди и сега

Мнение от Lilly »

:gush: :tzeluvka:
Малко хора ще те разберат, още по-малко ще те подкрепят. Видях какви са настроенията в опитите за "дискусии" в спорните теми.
Затова повече не искам да пиша .
:gush: :gush: :gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”