КИВИ - Actinidia - Kiwi

Модератор: Миша

Публикувай отговор
Аватар
prijatel62
Баш кафе майстор
Мнения: 2025
Регистриран на: Юли 5, '15, 19:19
Местоположение: гр.Варна, 95 м н. в., Черноморски климат

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от prijatel62 »

Icon написа: Фев 2, '20, 11:47 именно де..., покажи твоите, нали си ги изрязал..... ;)
Ми дай да видим след гъсталака как ще изглеждат твоите. При тебе ще има снимки за сравнение...преди, и след.
Идва ми да зарежа всичко и.....да стана принц!
https://www.youtube.com/watch?v=IlxDmHP54x8
https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=0_lGbdM6WdM
Icon
Кафевар/ка/
Мнения: 794
Регистриран на: Фев 4, '19, 14:41

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от Icon »

Моите, както и да изглеждат трюмчето ми е пълно с киви.. ;) .. и не ми пука за формировки, ама доколкото си спомням ти даваше акъл, как да се реже.. :lol: .Март ще покажа, как изглеждат, но ся няма да угаждам на хора, дето не са набрали една касетка киви през живота си... :lol:

и един сок не са направили, ... :lol:

Изображение
Icon
Кафевар/ка/
Мнения: 794
Регистриран на: Фев 4, '19, 14:41

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от Icon »

ако го оставите да престои 1/2 час, разбитите семки изплуват отгоре и може да се филтрира и вече има пъпешов цвят, а не л...н... :lol: ., ама аз си го харесвам с пъшките... :lol:

Изображение
Аватар
prijatel62
Баш кафе майстор
Мнения: 2025
Регистриран на: Юли 5, '15, 19:19
Местоположение: гр.Варна, 95 м н. в., Черноморски климат

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от prijatel62 »

:D Забравил си....от възрастта трябва да е...пусках снимки на моите кивита направо на асмата.
viewtopic.php?p=917583#p917583
viewtopic.php?p=920645#p920645
Идва ми да зарежа всичко и.....да стана принц!
https://www.youtube.com/watch?v=IlxDmHP54x8
https://www.youtube.com/watch?time_continue=22&v=0_lGbdM6WdM
Icon
Кафевар/ка/
Мнения: 794
Регистриран на: Фев 4, '19, 14:41

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от Icon »

...и това ли е цялата ти реколта, аз повече оставям на птиците... :lol: ., ама как да ти я запомня снимките за киви от 126КБ... ;) ., а пък както се пишеш ....62 и е набора ти, ти си много по-голем от мене.. :lol: .покажи една касетка с киви и резитбата, а не се ушопорвай.. ;) ., щото ей сега ще изляза и ще офъкам едно и ще го покажа, а ти пак нищо няма да покажеш.... ;)
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13546
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 178 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от kim »

Абе ти да не искаш специално за теб панорамни снимки да ти правят? :lol: Твоите снимки също не са първо качество, но никой не ти го тика това в очите. Освен това от къде знаеш кой, каква площ има с киви? На мен пък ми се струва, че от 14 метра, това количество, което си набрал е твърде малко. :lol: . Храни си птиците и стига с тази грандомания и заядлив тон!
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Icon
Кафевар/ка/
Мнения: 794
Регистриран на: Фев 4, '19, 14:41

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от Icon »

...е ...и изрязах едно специално за Ким за 5 минути... ;) .. :lol: , нали ми каза пръв да го покажа... :lol:


Изображение

Изображение

Изображение
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13546
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 178 пъти
Получил благодарност: 278 пъти

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от kim »

Можело значи...Ама то голяма разлика от beforе и after няма. :lol:
Мисля, че има още какво да се желае...
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Icon
Кафевар/ка/
Мнения: 794
Регистриран на: Фев 4, '19, 14:41

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от Icon »

заради тебе го направих, иначе не ми се барва ножица още... :lol:

...сетих се, че имам и сушени кивита.. :lol: ., някой ден ме подсетете да ги покажа, като лимонови резенки са, но са естествени поне. От 10 кила стават 1, ..е във фризера се държат, като сушените домати, че не се знае, колко им е влагата...Брат ми много ги харесва, казва в Кипър, такова нещо не се гледа, казвам му, как ще се гледа, то това иска много вода бе човек, дето там я нямате ич.... :lol:
Някои години им карат вода от Гърция с кораби и им пълнят язовира, ама тая година е валяло 3 седмици безспирно.., а за пиене само купешка...перничани хич да не се оплакват.... :lol:
stonesour
Двойно кафе
Мнения: 189
Регистриран на: Юни 4, '12, 22:30

Re: КИВИ - Actinidia - Kiwi

Мнение от stonesour »

кивита имам 10-сантиметрови, тепърва ще ги видим в предбалкана, но ако при такава "формировка" раждат толкова, значи са дуракоустойчив плод. :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Плодове и зеленчуци”