Добре заварили!

То че се знаем, знаем се, ама все пак :)...
Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1961 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Гео, граф »

Аййй, тоя с вертикалното райе, дет е загащен до подмишниците, ми е най на сърце :srofl: :srofl: :srofl:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Абе аз си знам къде да ти ги пусна под сурдинка, щото покажа ли ги в бара, немоЖ се доредиш, а ти май Мистъра избра! Аз още се колебая между двамата му отляво :liubov: .
И да не съм капо, да ви обърна внимание на
дивия морков - прекрасна дантела!!! И обещаните цветоноси на грацилимуса. А, да, доматките и другото за разкош.

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

За първи път от четирите години, в които имаме вилата, тревата през август е зелена, розите цъфтят и някои са пълни с пъпки. Е, други пък хванаха по малко черни петна и брашнеста мана, но ще го преживея.
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Ябълките, пенисетумът и дебелата мара ме подсещат за есента :snif:
Изображение

Изображение

Изображение

Солидагото хич не се радва на влагата, ама това си е негов проблем.
Изображение

А около червения физокарпус набучих малко заешки ушлета, които дори за секунда не се омърлушиха от местенето.
Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

Някой ми беше казал, че рустифината ще цъфне на четвъртата година, щом е от издънка, точно така и стана :dovolen: . А брезата порасна грамадна тази година
Изображение

А това е бебето за Гео.
Изображение

Накрая, щото съм видна форумна розарка :katericka: , ще завърша репортажа отново с рози - едната с доста окапали листа, а другата по-ниска от тагетеса :D .

Изображение

Изображение

Изображение
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
ljuboznatelna
Чист кофеин
Мнения: 7444
Регистриран на: Яну 26, '10, 12:13
Местоположение: Пловдив 7а зона
Дал благодарност: 885 пъти
Получил благодарност: 1732 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от ljuboznatelna »

Еличка написа: Авг 26, '20, 13:42

Изображение
Ооо, разкош!!! :omgoo:
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1467
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от vanina_g »

Оооо това с тагетиса :lol: :lol: :lol:
Ама тя наистина е мъъъъъничка :slove:
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2623
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 801 пъти
Получил благодарност: 807 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Lalel4e »

Не бе! Тагетисът е много голям!
Еличка написа: Авг 9, '20, 21:46 Даааа, зебрата расте, само да не дойде Лечето 😂
Не разбрах що да не идвам, ама ето ма :hihihi:
Ти много на тема зебра се озебри! Тия чичковци със зебрените гащи кой излъга че са били нявгаш убавците на планетата, а? Аз не вервам! Освен ако са разчитали на няква вътрешна красота, ама тогаз ще е непонятно що са ги окепазили допълнително с това фото... Въй, въййй, мъчно ми стана направо, сменям темата! :stmi:

Елчо, много убавко при теб, бре! Особено онази снимка с бежовката тревичка и перовскията (ако правилно съм разчела че е перовския). Заюшкото уше е много сладурско скътанко там, и сичките тревички :sheart:
И нищо в тези снимки не ми напомня за есента, ти да мълчиш :swait: - жарко лято е, недей я вика оназ още (макар че много я обичам брееее! Да ма пита човек що... А, да - нали съм мазохист :mrgreen:)

___________________________________

:ovtza:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8594
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 983 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Shami »

О,Елче,виждам вече как лекинко ,постепенно и хоп :) ще се превърнеш във розарка :hihihi:
Много ти се получава хубаво всичко. :daaa:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Добре заварили!

Мнение от Еличка »

:lol: От десет минути се хиля на моите зебрено-розени феерии :semo: .
Всъщност тагетесът наистина е три педи и си порасна самичък, малко след като бях преместила тези Eyes for you там. Стоеше си с ръст 20 см розлето на предното място.
Сега се сещам, че миналата година точно на това място се пръкна само едно доматче. Брейййй, какво ли ме чака догодина. Права ще излезе Графинята, че градината всяка година е различна - едно се отнася към цветния рай, друго се намества на негово място, мдаммммм.
Лече, ти пък от де извади тази любов към есента. Хич, ама хич не я обичам! Ако може да изрежем периода ноември - февруари от календара :Kluc:. Що не съм мечка.....
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Публикувай отговор

Обратно към “Представете се”