Абутилон, Просфорник (Abutilon)

Публикувай отговор
dal

Re: Абутилон

Мнение от dal »

новозеландския лен две кашпи , абелията , аукубата , шестте палми дето ги носят по трима мъже , пандореята по 3 метра дълга я прибирам , хибитата станаха 15 :shock: :twisted: , некаква бромелиева китка имам даже от тий дето им стърчи едно червено като меч :hmmm: , руселия , 4 уникатни цвята зокуми , разни дребосъци недорасли за градината , едно дето прави червени топчета ,двете коледни звьозди и те порастнаха , китайско-японското чадърче ,и сигурно съм пропуснала доста за прибиране , утре ще речете кампанули да се прибират кое е у сандъчета , и накрая ще влезе ВОДО-лейка и ще рече : ВАДЕТЕ СЕМЕНАТА ДА ВИДА КО ША САДИМ !!! което значи освен горните китки и малките шибанки кутийки и кофички с торфче за подритване и т.н. :shock: :mrgreen: :ufff: :ufff:

- и калистемона е вече 1-2 метра и той всаксия!!!!! :D и агаветоо бодливото !
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1133
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 23 пъти

Re: Абутилон

Мнение от steffi1 »

Добре де - спирам да :gydigydi: .
Ку решиш нЯщУ дрУгУ - сФиркай. :nod:
Аватар
Bi_
Кафевар/ка/
Мнения: 991
Регистриран на: Дек 12, '09, 14:57
Местоположение: РУСЕ

Re: Абутилон

Мнение от Bi_ »

dal написа:новозеландския лен две кашпи , абелията , аукубата , шестте палми дето ги носят по трима мъже , пандореята по 3 метра дълга я прибирам , хибитата станаха 15 :shock: :twisted: , некаква бромелиева китка имам даже от тий дето им стърчи едно червено като меч :hmmm: , руселия , 4 уникатни цвята зокуми , разни дребосъци недорасли за градината , едно дето прави червени топчета ,двете коледни звьозди и те порастнаха , китайско-японското чадърче ,и сигурно съм пропуснала доста за прибиране , утре ще речете кампанули да се прибират кое е у сандъчета , и накрая ще влезе ВОДО-лейка и ще рече : ВАДЕТЕ СЕМЕНАТА ДА ВИДА КО ША САДИМ !!! което значи освен горните китки и малките шибанки кутийки и кофички с торфче за подритване и т.н. :shock: :mrgreen: :ufff: :ufff:

- и калистемона е вече 1-2 метра и той всаксия!!!!! :D и агаветоо бодливото !
:lol: :lol: :lol:
Сега разбирам предимството на 2 мижави тераски по 4 квадрата :hihihi:
dal

Re: Абутилон

Мнение от dal »

ако изобретят абутилон за градина , еле са преместа надоле по петрич-ще сигнализилам...
това си е негатив на алчното градинарско око и малкия полиран мозък алчен всичко да имаш -кога дойде ред за торене копане поливане прибиране и садене-дупе да е яко и душа да се завърти отнякъде.... :D :D
по добре майка да не знае че има жълт абутилон :lol: :lol: :hihihi:
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1133
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 23 пъти

Re: Абутилон

Мнение от steffi1 »

В русия съм....в Русия съм.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
svetla06
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1586
Регистриран на: Ное 29, '09, 19:41
Местоположение: Русе

Re: Абутилон

Мнение от svetla06 »

Дал, мама само за жълт ли не знае? :lol: Що държиш жената в неведение? :twisted:
dal

Re: Абутилон

Мнение от dal »

svetla06 написа:Дал, мама само за жълт ли не знае? :lol: Що държиш жената в неведение? :twisted:
а ти па помниш ли червената там кво беше бугенвилея , резника? е както е изкарал март 1 листо на пръчката така си стои свежо и наникъде :mrgreen:
та и нея ще броя за прибиране , така че изобщо не ме бъзикай , от вас страдам , фотате и примамвате хората , после вие рахат остригали китките а ние страдаме и са мъчим.... :lol: :lol: /спамим :ufff: / :hihihi:
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1133
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 23 пъти

Re: Абутилон

Мнение от steffi1 »

Спамете си бе , не пречите.
Колкото пъти цъкна - все тази тема най-отгоре.Таман всички ще ми видят абутилончетата. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31843
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1195 пъти
Получил благодарност: 2968 пъти

Re: Абутилон

Мнение от Мария Николова »

steffi1 написа:Спамете си бе , не пречите.
Колкото пъти цъкна - все тази тема най-отгоре.Таман всички ще ми видят абутилончетата. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Стефи, иначе нямаше да ти ги видя. А тъй - 1 ч.л. преди сън :lol: и 1 ч.л. на гладно и преди кафето сутрин. :hihihi: :lol:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
steffi1
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1133
Регистриран на: Яну 28, '10, 22:26
Местоположение: Горна Оряховица
Дал благодарност: 11 пъти
Получил благодарност: 23 пъти

Re: Абутилон

Мнение от steffi1 »

s_t_m написа:
steffi1 написа:Спамете си бе , не пречите.
Колкото пъти цъкна - все тази тема най-отгоре.Таман всички ще ми видят абутилончетата. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Стефи, иначе нямаше да ти ги видя. А тъй - 1 ч.л. преди сън :lol: и 1 ч.л. на гладно и преди кафето сутрин. :hihihi: :lol:
Ем тъй де! :lol: :lol: :lol:
Нали и аз това казвам - така ще си се фукам максимално. :lol: :lol: :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Стайни цветя и растения”