Ядоса ме това, че ......

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от bouquet »

Аз парите съм ги отписала и даже нямаше да отворя дума за тях, ако не ме беше /за пореден път/ провокирала. Но след поредната доза непредизвикана словестна агресия си казах "Абе аз толкова благородна няма смисъл да съм" и попитах кога ще ми се издължи, да я жегна, че ми дължи, ако не добро отношение, поне една сума. И това отключи още помия....
Майната му! Цял ден си отрових заради една злобна и завистлива жена, която съм си мислила, че познавам...
Търся добри хора
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от milena02 »

Букетче, ще ти е по-лесно да преглътнеш горчилката, ако осъзнаеш, че парите са еквивалент на нашия труд. Т.е. ако аз дам 50 лв. на някой и той не ми ги върне, ще ме заболи. Но ако същият човек дойде на гости и вземе че поправи повредената ми пералня - то все едно той ми е върнал 50 лв., понеже такава услуга толкова струва. За да не страдаш, представи си, че въпросната ти позната те е помолила да идеш да й пресадиш мушкатата и ти си го направила. Всъщност не зная за каква точно сума става дума и дали примерът ми е адекватен. Аз си спомням как с бившият ми мъж бяхме дали 200 лв. на един приятел за нещо си, той ги забави няколко месеца, но лятото пристига на вилата и казва: "Пичове, какво предпочитате? Да ви върна 200 лв. или да взема с тях да ви оправя банята?" И ние единодушно ревнахме: "Банята, Косьо, банята!" И така другарят ни направи ремонт на въпросната баня с материали за 200 лева и безплатен майсторлък. Но това са положителни примери.
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от calico »

bouquet написа:Аз парите съм ги отписала и даже нямаше да отворя дума за тях, ако не ме беше /за пореден път/ провокирала. Но след поредната доза непредизвикана словестна агресия си казах "Абе аз толкова благородна няма смисъл да съм" и попитах кога ще ми се издължи, да я жегна, че ми дължи, ако не добро отношение, поне една сума. И това отключи още помия....
Майната му! Цял ден си отрових заради една злобна и завистлива жена, която съм си мислила, че познавам...
Букетче, загърби тая работа. Не я храни с вниманието си.
Човека толкова си може. Не се коси, че някои могат по-малко, има си причини за това. Шарен свят.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1151 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от Мария Николова »

сюзан написа:
Мери, да ти кажа право, това не е моето верую. Просто цитирах една фраза, на която не ми се иска да вярвам.
Цял живот съм си патила от наивната си вяра, че хората са добри по природа и още си патя.
Радвам се да чуя, че не е твое верую, Светле! :ieeee: :ieeemyzh: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
bouquet
Чист кофеин
Мнения: 7054
Регистриран на: Дек 9, '09, 22:02
Получил благодарност: 1 път

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от bouquet »

calico написа:
bouquet написа:Аз парите съм ги отписала и даже нямаше да отворя дума за тях, ако не ме беше /за пореден път/ провокирала. Но след поредната доза непредизвикана словестна агресия си казах "Абе аз толкова благородна няма смисъл да съм" и попитах кога ще ми се издължи, да я жегна, че ми дължи, ако не добро отношение, поне една сума. И това отключи още помия....
Майната му! Цял ден си отрових заради една злобна и завистлива жена, която съм си мислила, че познавам...
Букетче, загърби тая работа. Не я храни с вниманието си.
Човека толкова си може. Не се коси, че някои могат по-малко, има си причини за това. Шарен свят.
Калико, благодаря ти много! Точно това ми казва много близка моя приятелка, но явно ще трябва да се уча да го правя...Т.е да приема, че някои хора толкова си могат...
Търся добри хора
dal

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от dal »

Букетче не обърнах внимание на цифрата , но приеми че ако не ги върне си платила такса да ти демонтират един предател от главата. И все пак аз не бих я оставила ...
Принц Хари е единствения човешки образ в тоя бъкингам май ...:))
Миленко , де е тоя с банята кажи му че ще му дам заем :)) за сф ми трябва , не е голяма
Равик , благодаря за личните- с Бали без Бали тук има нужда някой да наминава ; оня ден като видях как Господинов си направи ритуално сепуко пред строя че е пуснал тема , ами и катинар му удариха :))
Тролчи ти защо не звънна кака на 25 да ни поздравиш :)
gospodinov

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от gospodinov »

dal написа:..... оня ден като видях как Господинов си направи ритуално сепуко пред строя че е пуснал тема , ами и катинар му удариха :))
Изображение

тц,тц,тц...чак пък сепуко..... :hmmm:
dal

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от dal »

Темата си беше хубава ; ако имаше за триене беше нашия спам :))
Нейсе - кефиш ти
gospodinov

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от gospodinov »

dal написа:Темата си беше хубава ; ако имаше за триене беше нашия спам :))
Нейсе - кефиш ти
Темата беше хубава, но дискусията загрубяваше....
Такъв съм си, кефещ ..... :semo:
elena kirilova

Re: Ядоса ме това, че ......

Мнение от elena kirilova »

коя тема на Господинов има катинар,че не съм разбрала :evil:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”