От трън, на по-голям трън....

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от calico »

Руми, Руми, ми не е хубаво така да подлъгвате хората. Да се нахвърляме ние тука за да сипем акъл, пък то всичко си знаете и сте направили толкова много. Подлъгахте ни с това име, викам си: айдееее, ся ще развихрим съвети насам натам, че то у нас вече няма какво да се прави, а така обичам нови градини и мечти, и нови планове.....Да, ама не- при вас всичко е готово, остават дреболиите. Е, ако се чудиш между две рози, ние все пак сме насреща :lol: :lol: :lol:

Пишманградинарови, а? :svekurva: ми то само като ти гледам керамичните сандъчета и сте ми ясни :tzvetoman:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1962 пъти

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от Гео, граф »

И аз си го помислих същото като Калико и си викам, абе тези хора нещо ни будалкат ! Та се върнах и изчетох цялата тема и чак тогава ми стана ясно :idea1: ... Онова в началото е вилата в планината, а последните снимки са от градския двор - нали правилно съм схванала ситуацията ?! Каква съм умница, а :semo: ...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
rumy_mand
Kъсо кафе
Мнения: 82
Регистриран на: Фев 28, '14, 12:36

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от rumy_mand »

Де да ви будалках, ама не. Има много места за оправяне и довършване, но не ми стига въображението вече :eeeh: а и стоя тъп телефон, една снимка не мога да направя като хората. На живо е друго.
И да поясня - това е у нас, в София, а първите снимки са от вилата. :dovolen:
"Керамичните сандъчета" - само фасона им е керамичен ;) - пластмасови са, от Бриколаж. Зимата ММ ги видял на прИмоция/-50%/ и взел само три :glupav: Сега пак ги има, има даже и по-хубави, ама пусти и пари.. :hmmmmmm: И да добавя - ще ходят на вилата, за там са.
rumy_mand
Kъсо кафе
Мнения: 82
Регистриран на: Фев 28, '14, 12:36

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от rumy_mand »

В началото/замисъла!/ Изображение трябваше да скрием един огромен камък,
а сега/10години по-късно/ Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”