ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15939
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 932 пъти
Получил благодарност: 1821 пъти

Re: ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Мнение от Гео, граф »

Тези дни подготвях градинката за зимата. Освен подаръците от Мария, които отдавна са засадени, почистих сума едногодишни и разставих нарцисите. Ще трябва да изчакам далиите, които още цъфтят и гладиолите, за да ги прибера. Повечето рутбекии изрязах, оставих само две туфи, другите вече бяха погрознели.

Вижте резултата :

Изображение

Любимото ми кръгче - вече разчистено, в ъглите - чемширите са защитени временно поне с картони, за да не ги препикават кучетата ...

Изображение

Поглед от козирката. Много ми е смешна оградата :oops: , ама върши работа на този етап ...

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11881
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 178 пъти
Получил благодарност: 265 пъти
Обратна връзка:

Re: ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Мнение от johnstalker »

:daaa: Радват ме такива хора като теб. :tzvetentze:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15939
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 932 пъти
Получил благодарност: 1821 пъти

Re: ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Мнение от Гео, граф »

johnstalker написа::daaa: Радват ме такива хора като теб. :tzvetentze:
:oops: ... Стига бе, Джони, не съм само аз - ето го Шефа ( мъжа ми де ;) ) :

Изображение
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
dal

Re: ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Мнение от dal »

утре пущам з садене , ама като гледам май ще трябва пролетта с разсади да се организираме малко... :tzeluvka:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15939
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 932 пъти
Получил благодарност: 1821 пъти

Re: ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Мнение от Гео, граф »

dal написа:утре пущам з садене , ама като гледам май ще трябва пролетта с разсади да се организираме малко... :tzeluvka:
Ооо, Дал, всичко разкопано, което се вижда на последната снимка, е почти плътно засадено с пролетни цветя или пък не се виждат подстриганите многогодишни. Но винаги съм готова да приема помощ, защото съм пълен лаик и имам нужда от всякакви съвети ... :tzeluvka:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
dal

Re: ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Мнение от dal »

Гео, граф написа:
dal написа:утре пущам з садене , ама като гледам май ще трябва пролетта с разсади да се организираме малко... :tzeluvka:
Ооо, Дал, всичко разкопано, което се вижда на последната снимка, е почти плътно засадено с пролетни цветя или пък не се виждат подстриганите многогодишни. Но винаги съм готова да приема помощ, защото съм пълен лаик и имам нужда от всякакви съвети ... :tzeluvka:
аз ще пратя храсти за бордюра , лоницери и да започнеш оградата ,а пролетта :ей такива разсади :
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
denitsavm

Re: ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Мнение от denitsavm »

Гео, граф , чудничко е :daaa: . И оградката си е екстра :nod: , въобще не е смешна. Евала за желанието, търпението и труда, който полагате. Пожелавам си да има повече такива хора и градовете да станат по красиви :nod:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15939
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 932 пъти
Получил благодарност: 1821 пъти

Re: ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Мнение от Гео, граф »

dal написа: ... аз ще пратя храсти за бордюра , лоницери и да започнеш оградата ,а пролетта :ей такива разсади ...
Дал, едно птиченце ми каза, че ти си човека, който може да ми измисли идейки за градинката ... 8-) :angel2:
denitsavm написа:Гео, граф , чудничко е :daaa: ...
Толкова ми трябва, за да се възгордея, Дени :ieeee: ... :lol:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
kremena68
Kафенце
Мнения: 10
Регистриран на: Авг 25, '11, 19:23

Re: ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Мнение от kremena68 »

Здравейте!Аз съм съвсем начинаеща цветарка.Моля ви за идеи и съвети.Имам двор 200 кв.м.От двете страни е ограничен с плътна ограда ,зидана ,от другата страна е къщата ,а от третата е разположен навес със зидано барбекю.Иска ми се да разделя двора на половина за зеленчукова градина и овошки и за райграс и цветя.Не знам,обаче кое ще е най-подходящо растение за тази ограда-туи,храсти....
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: ЖИВ ПЛЕТ-МНЕНИЯ,КОМЕНТАРИ И ПОДДРЪЖКА

Мнение от calico »

kremena68 написа:Здравейте!Аз съм съвсем начинаеща цветарка.Моля ви за идеи и съвети.Имам двор 200 кв.м.От двете страни е ограничен с плътна ограда ,зидана ,от другата страна е къщата ,а от третата е разположен навес със зидано барбекю.Иска ми се да разделя двора на половина за зеленчукова градина и овошки и за райграс и цветя.Не знам,обаче кое ще е най-подходящо растение за тази ограда-туи,храсти....
ето тук http://forum.hobbykafe.com/viewforum.php?f=49- пущаш нова тема, даваш снимки на мястото, казваш какво общо взето предпочиташ и всички ние се нахвърляме да ти даваме акъл :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Градини и дизайн”