''Биташко'' течение на вехтошарите

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
maranta
Кафевар/ка/
Мнения: 780
Регистриран на: Мар 19, '15, 08:54
Дал благодарност: 139 пъти
Получил благодарност: 34 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от maranta »

РОУЗ написа:Оооо, maranta, всички сме така! А и нямам работилница, едно стайче на вилата в момента е хем работилница, хем склад, ама човек едва може да се завърти вътре.
...
Изображение
На мен ми хареса идеята с ключовете на коледното дръвче, аз пък събирам И стъклени крушки :mrgreen: с по-интересни форми, за да ги рисувам някой ден като коледни играчки.
Както и съм събрала едно чекмедже с етикети от дрехи, за да правя абажур на лампа, както и куп други щуротии ми хрумват, но физически нямам време да ги осъществя. :lol:
Роуз, твоята закачалка е по-хубава :shock: Моята е по-обикновен модел, намерена под сайванта, малко "декорирана" беше от кокошките, но вече е на топло и сухо :liubov2:
А това със крушките малко го поизоставих, защото съм изрисувала, декупажирала(абе как се казва :hmmm: декупирала :hmmm: ) и украсила И подарила, разбира се :mrgreen: , количества достатъчни за всички приятелки и добри познати :angelche: Вече нямам приложение за коледните крушки, та се поспрях ;) Имам запаси де, в случай, че получа пристъп на непреодолимо желание да цапотя крушки :lol:
Deleted User 2919

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Deleted User 2919 »

Аз загубих ключ от старо пиано..Ако някой ще намери подобен, то ще купя. Горе-долу приличаше на тези:
Изображение Изображение
Но най-много приличаше на първи отдясно в горен ред:
Изображение
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1101
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Получил благодарност: 562 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от ln_none »

Едно време как са изпипвали всичко, красота :dovolen:

Силвия, намерих още ключове на тавана, малко по-различен формат, но ако ти харесват - за теб са.

Изображение
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1961 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Гео, граф »

Ох, цял ден тази тема ми влиза в полезрението и се мятам да видя какви нови чудесии е измъкнала Нонка :D

Пишете си, пишете, аз само наминавам, колкото да се информирам :vsichkovizhdam:
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7842
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2864 пъти
Получил благодарност: 1649 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от pepelqshka71 »

Ноне, може ли да поискам и ножа(меча) на 5 снимка?
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1101
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Получил благодарност: 562 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от ln_none »

Разбира се :daaa: Мисля, че е щик.
Силвия
Баш кафе майстор
Мнения: 2208
Регистриран на: Юни 4, '13, 20:27

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Силвия »

Въх Ноне в първия момент онази закачалка на последната снимка ми заприлича на чене :lol:
От последната серия не си харесах нищо, ама аз не бързам :lol: може да се комбинираме с някого - ще видя кой "спечели" предните неща.
Ти на РД на форума няма ли да идваш :?:
Румена
Виенско кафе
Мнения: 312
Регистриран на: Авг 20, '14, 22:17
Местоположение: София

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от Румена »

РОУЗ написа:Драги вехтошарки, обръщам се с молба към вас, ако видите някъде 1-2 дървени чекмедженца, които самите вие няма къде да употребите, независимо дали до кофите или на някой битак, особено ако са с квадратна фаца /такива нямам/ помислете за мен и моя нов проект.
Вдъхнових се от нета
Изображение
...
Ох, успокоих се (мислех, че само аз събирам де що има чекмеджета :oops: )
Внимавай какво си пожелаваш, защото може и да го получиш...
Аватар
ln_none
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1101
Регистриран на: Мар 30, '15, 10:06
Получил благодарност: 562 пъти

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от ln_none »

Ми те чекмеджетата са супер полезни, и за етажерки стават, и за подноси, кутии, че и котки може да слагаш в тях... и аз не оставям несъбрано ;) Роуз, мога да те подпомогна с едно малко, педя и нещо, не е квадратно отпред обаче.

Силве, няма да ходя на РД. Ще ти го пазя, пък като го измислиш пиши.
РОУЗ

Re: ''Биташко'' течение на вехтошарите

Мнение от РОУЗ »

Ноне, ако ти е удобно ми дай размери на челото, за да знам дали ще ми свърши работа, че вече имам и няколко схемички с наличните.
Румена написа:Ох, успокоих се (мислех, че само аз събирам де що има чекмеджета :oops: )
Около кофите е пълно с конкуренция. :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”