Размяна/Продажба на поръчкови рози

Публикувай отговор
Росисто
Кафе с мляко
Мнения: 245
Регистриран на: Юни 23, '19, 07:17
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 1 път

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от Росисто »

Прибави ми и Sophy rose към другата,благодаря. Изпращам адрес на лични :dovolen:
ninkatatata
Виенско кафе
Мнения: 367
Регистриран на: Окт 24, '12, 20:03
Местоположение: Варна
Получил благодарност: 1 път

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от ninkatatata »

Здравейте!
Търся Еден - бяла и розова, Пирует, Пашмина и Чинко ди майо. Ако някой има за продаване или знае от къде мога да си поръчам ще се радвам да пише.
Kaira
Чист кофеин
Мнения: 5041
Регистриран на: Авг 26, '15, 14:39
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от Kaira »

ninkatatata написа: Сеп 12, '19, 11:39 Здравейте!
Търся Еден - бяла и розова, Пирует, Пашмина и Чинко ди майо. Ако някой има за продаване или знае от къде мога да си поръчам ще се радвам да пише.
Здравей!
Сега в момента има малка поръчка от Холандия, но побързай, че бройките са ограничени. Има Еден и Чинко ди майо.
ninkatatata
Виенско кафе
Мнения: 367
Регистриран на: Окт 24, '12, 20:03
Местоположение: Варна
Получил благодарност: 1 път

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от ninkatatata »

Kaira написа: Сеп 12, '19, 11:49
ninkatatata написа: Сеп 12, '19, 11:39 Здравейте!
Търся Еден - бяла и розова, Пирует, Пашмина и Чинко ди майо. Ако някой има за продаване или знае от къде мога да си поръчам ще се радвам да пише.
Здравей!
Сега в момента има малка поръчка от Холандия, но побързай, че бройките са ограничени. Има Еден и Чинко ди майо.
Аз погледнах точно преди да пиша, според мен отдавна бройките са достигнати :dovolen:
Аватар
Watermark
Kафенце
Мнения: 42
Регистриран на: Яну 15, '15, 15:13

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от Watermark »

ninkatatata, Eden и Cinco de mayo съм купувала от българските магазини, първата от Бритрозако, втората от oakplants, така че като краен вариант.. дебни тях.
От друга страна много бих се радвала ако някой има идея за Пашмина наистина, голяма болка ми е, че не я намирам по сайтовете използвани тук. :-?
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от dar »

Още не е приключила малката холандска поръчка на Ким, два пъти потвърдих и не ми е удобно да обявя там, че се налага да се откажа от
Edenrose (Pierre de Ronsard) ARTIKELNUMMER: 957- 4,50 - 1 бр.
Така, че ако има желаещ след като я получа ще я препратя директно. Предполагам, че крайната цена се вижда в таблицата , не я отварям и не мога да я видя. Ако има желаещ чакам адрес на лични. Неудобно ми е много от Ким. Кате, благодаря ти за всичко
dar
Баш кафе майстор
Мнения: 2898
Регистриран на: Окт 24, '14, 16:30

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от dar »

Сега видях съобщенията си , първа е поискала Еден slavinaj, но прочетох, че в темата за поръчките Ким търси място за една пропусната роза, така, че Еден отпада за да не се лишава Ким от нейна мечталка. Съжелявам, че не можах да ви зарадвам.
fani34
Дълго кафе
Мнения: 122
Регистриран на: Сеп 26, '16, 20:14
Местоположение: Варна

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от fani34 »

Здравейте. Търся рози от серията Knock out. Имам една купена от бритрозако - бялата, но те вече не ги предлагат. Това ми е най- цъфтящата роза.
chara
Кафе с мляко
Мнения: 247
Регистриран на: Май 4, '16, 18:42
Местоположение: София
Дал благодарност: 4 пъти

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от chara »

fani34 написа: Сеп 20, '19, 09:28 Здравейте. Търся рози от серията Knock out. Имам една купена от бритрозако - бялата, но те вече не ги предлагат. Това ми е най- цъфтящата роза.
Мога да ти предложа резници на Home run Red. Като избирах преди година и половина за поръчка от холандеца, намерих инфо, че е по-здрава от Knock out. Доволна съм от розата, подходяща е за масив и има потенциал да прави храст около 1 - 1,5 м. Ако те интересува, пиши на ЛС :tzvetentze:
Аватар
sweety
Дълго кафе
Мнения: 119
Регистриран на: Дек 3, '09, 12:31
Местоположение: Пловдив

Re: Размяна/Продажба на поръчкови рози

Мнение от sweety »

Здравейте, тръгнах и аз да търся от къде да си намеря Пашмина и стигнах до тази тема, гледам че има и други дето са се присетили :D Преди години май имаше поръчка от Турция? :hmmm: Сега от къде може да се намери, дали имате идея? :dovolen:
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.
Публикувай отговор

Обратно към “Рози”