Да поприказваме за доматите - 2018

Модератор: Миша

Заключено
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4865
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 629 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от ivko69 »

А коя е Баба Света? На снимката го пише... :hmmm:
Deleted User 4608

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от Deleted User 4608 »

Някоя адашка :lol: :lol: :lol:
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4865
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 629 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от ivko69 »

Объркваш ме...Там не пише баба Алис,а баба Света...

Малиийй,как си търся приказчица...Искам да ви снимам някой работи,ма ми няма фотото...Онова фото-микро ли беше,нитро ли беше...Дето прави снимките готови да ти проговорят...А Лабрадорчо иска селфи,и взех да го поливам всеки ден,защото пресъхва като мен,и пиперчетата станаха като мертеци за покрив.....

А на снимката с домата-грозде ....Ще е кисел... :lol: Или безвкусен,или кожест,защото толко убаво,не е на убаво... :lol: Или ще се маноса...БАААСИ домата.... :potekoha: Па лука зад него,сигурно ще стане като футболни топки...

Не че не го искам...Искам го ма .....нема баце...
Последно промяна от ivko69 на Дек 19, '18, 21:30, променено общо 1 път.
Deleted User 4608

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от Deleted User 4608 »

Кино, вино, все тая :D . И без повече оправдания, една тема да не можеш да отвориш, тц, тц, тц! ;)
Пиши на Дядо Коледа да ти подари едно фото :dovolen: . Няма да тънем в неинформираност, я! :mrgreen:

Аз затова сигурно хич не погледнах сорта, защото ми се видя извънземно, пък и навън в градина...

Новата тема съвсем спокойно може само да има линкове към старите теми. Не знам дали изобщо някой си прави труда да поглежда в началото. Новите влизат с взлом и питат... какво му има на доматчето ми...
Е, други ни стряскат с нещо, подобно на обява, ма тва е в историята :lol:
Пламен
Кафе с мляко
Мнения: 204
Регистриран на: Юни 16, '17, 22:16

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от Пламен »

ivko69 написа: Дек 17, '18, 21:26 Следил съм много стриктно кой,кога е засял Лабрадор,и кога е откъснал първото доматче,и да ви кажа,Маскотката е с 10-15 дни по-ранна...Тая година ще направя тунелче с найлон и ще видя разликата във времето..

Залагам литър и половина червено вино и една луканка, че Лабрадорът ще е първи! :nod:
Deleted User 4608

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от Deleted User 4608 »

Емиии, и аз да заложа един буркан с месо в полза на Лабрадора! (и току-виж Маскотката излязла първа и кво праим? :lol: )
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4865
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 629 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от ivko69 »

Представяш ли си-Я и ТИ в наша тема за домати... :hmmm: Алис,кога ще пишем само за домати...Никога.... :lol: На мен ми харесва темата такава,каквато е...Ще пишем,ще споделяме,ще снимаме и ще спамим,и като ни изгонят,ще си направим наша тема..Даааа....А и си мисля,че Петърчо ме бъзна тъничко,да види дали съм си повярвал,че съм станал професионалист.. ;) Ма той не знае,че аз съм се родил професионалист,но го осъзнах късно... :hihihi:
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4865
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 629 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от ivko69 »

Пламен написа: Дек 19, '18, 21:37
ivko69 написа: Дек 17, '18, 21:26 Следил съм много стриктно кой,кога е засял Лабрадор,и кога е откъснал първото доматче,и да ви кажа,Маскотката е с 10-15 дни по-ранна...Тая година ще направя тунелче с найлон и ще видя разликата във времето..

Залагам литър и половина червено вино и една луканка, че Лабрадорът ще е първи! :nod:
alys написа: Дек 19, '18, 21:40 Емиии, и аз да заложа един буркан с месо в полза на Лабрадора! (и току-виж Маскотката излязла първа и кво праим? :lol: )
Аааа,щом имате нещо толкова приятно за даване,що пък да не ви го взема...

Само да ви кажа,че съм си записал,че Маскотка е цъфнала на 64 тия ден от засяване.....

Ще си пия вино с овчо от буркан,луканка,па нека си вали отвънка.... :lol:
Последно промяна от ivko69 на Дек 19, '18, 22:01, променено общо 1 път.
Deleted User 4608

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от Deleted User 4608 »

Лабрадор при добри условия за 105 дни ще е зарозовял. :) Пробвах го като втора реколта, ама върза слабо, беше сред високите домати и според мене, не му стигна светлина.
ivko69
Кафе машина
Мнения: 4865
Регистриран на: Дек 28, '17, 20:20
Местоположение: Паволче.Враца...
Дал благодарност: 47 пъти
Получил благодарност: 629 пъти

Re: Да поприказваме за доматите - 2018

Мнение от ivko69 »

Ще видим,ще видим...Като съм ви гледал снимките с Лабрадорите,много ми харесваше...Като растение...Един такъв нисък,отрупал се с домати...И като вкус сигурно ще ми хареса,ма вие викате,че по-ранен няма,а под 130 дни никой не е късал доматче....Който е откъснал преди 130 тия ден,значи си е мълчал и не е споделил в темата...Щото съм записал... ;) Даже имаше хора с първо доматче на 139 ти ден...Ако трябва да съм точен,тая година най-ранния домат е откъснат на 133 тия ден...Лабрадор...

Не че искам да хваля Маскотка...Искам да намерим най-ранния....Ультраскороспелы...Разбираш ли...Или сверхранний...Пак разбираш ли... ;)
Заключено

Обратно към “Плодове и зеленчуци”