Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Директно Елче,право в очите,неочаквано,като гръм от ясно небе.Един път се уплаших,този човек го бях виждала само веднъж,бях нова работничка,той клиент,идва ,носи две кафета и атакува със предложението,така се уплаших,помислих го за психопат и дадох две крачки назад,после се превърнах във психолог и започнах да го убеждавам,че трябва да си държи на съпругата и да я обгражда със обич.Добре,че се появи шефа ми,после веднага му казах какво и що и разбрах ,че човека е много свестен,със добра професия,даже видях и жена му,красива беше,но и шефа беще втрещен от случката.Друг път пък във другата ми работа,аз пак нова и един колега започна да досажда,беше началник смяна.Ясно дадох отговор пред всички колеги да не се занимава със мен,има си жена и дете,да се грижи за тях и да не гледа встрани.Добре обаче откъде да знам,че той си имал афера със една от колежките,но се скарали нещо и явно той решил да я замести.
Да,ама не,удари здраво на камък :lol: ,след последния ми отказ пред всички колеги и трите смени ,имахме банкет,на другия ден жените ме чакаха във работата със кафе и ми купили кифлички за закуска,много ме бяха харесали,особено изоставената изгора.Спирам,че такива случки имам много :lol:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

Гео, граф написа: Май 30, '19, 09:52 Абе и патладжана не изглежда зле :sitwasntme: ...
Нали ,нали... ;) Знаех си аз ,че все някой ще го оцени този хубавец.
Направо не са ми предлагали да съм любовница ,но са ме канили в гората за гъби ,в гората на лов ,на репетиция на духовия оркестър , да разгледам картините в ателието на един художник и дори да ме нарисува ,както и да се повозя на мотор на истински рокер. Последният изглеждаше малко по-голям от дъщеря ми ,така че не съм много сигурна какво точно имаше предвид. :lol:
И много внимавайте ,защото любовниците често биват застигнсати от внезапна кончина. :lol:

Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Клипчето е страхотно,посмях се от сърце.Тая мацка каквато е якичка,направо и повярвах :lol:
Няма ни я Миленка и тя да се включи със някоя история.
Бени,при тебе са били джентълмените явно,при мене откачалките.
Иначе напредвам със диетата,посхванах рецептите ,не съм стриктна,но все пак полагам усилия.
Много е важно да имаш план и да го следваш,сега ми е много по–лесно,във градината също,поне донякъде реших какво искам и какво ще правя.
сюзан
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Юни 12, '14, 10:56
Местоположение: Стара Загора
Получил благодарност: 4 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от сюзан »

Ха ха хааа, Shami! Ти явно разпръскваш феромони, където и да идеш! :hihihi:
За да направиш прерия
ти трябва пчела и детелина,
и една мечта голяма.
Но само и мечта ти стига
ако пчела и детелина няма.
Емили Дикинсън
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1963 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Гео, граф »

Двама принца се борят за сърцето ти, Шами :scool:

Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Довечера ще им обърна внимание Гео,добрата стара Англия,дали ще отида някога там,много искам да я разгледам,няма нищо по- хубаво от лошото време :lol:
Сега обаче съм в третия свят,поне така се чувствам,вече минаха накрая и спряха тръбата,сиреч съм без вода,измих и измитото докато чаках.
Какво ми остава,да разпръсквам феромони например ,както каза Сюзан :lol: и като тази в клипа,знаете ли,че и по мене така са вървяли.Един ме следвал от рейса,слязъл със мене на спирката,после вървял по мене до блока,пък аз бях тръгнала при познати на гости.Та качи се с мен в асансьора и ме пита за етажа да натисне копчето.Пък аз изобщо не съм забелязала,че ме следи.Тръгва асансьора и той спира със копчето между етажите.
Тогава ми каза,че ме е следвал през цялото време и иска да се запознаем.Запазих самообладание и обещах да се видим,поговорихме малко и лекинко се измъкнах.Много е важно да не се панираш в този момент,че знаеш ли го какъв психо е.От тогава винаги се оглеждам,ослушвам,не ходя като овца.
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4414
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2437 пъти
Получил благодарност: 754 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Emilly1212 »

Шамиииии, :liubov: голяма си сладурана. Чета те с такова удоволствие, и винаги ме усмихваш. Както и всички тук! :liubov2:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Благодаря Еми,опитвам се даже сама себе си да усмихвам,че пак ме атакуват едни проблеми.
Трябва да си пусна нещо за успокоение на сърцето и искам да ми е спокойно,макар,че това е живота,нижат се и добри и лоши неща,но вече ми идват пре много лошите.Опитвам се да се изолирам,но ме въвличат вътре отвсякъде и няма накъде .Не искам вече да вдигам телефона,като звънне дълго време го гледам и даже понякога не го вдигам.Знам,че трябва да си сложа някаква преграда сама за себе си и да не допускам нещата толкова навътре,за мое добро,но не знам как да го направя.Прекалено съм чувствителна :ufff:или съм загубена,даже сама на себе си се ядосвам.Сега ще си пусна нещо весело.
Ох,пък поне да имаше нещо силно да си сипя, за сърце,а то тия пияници всичко са изпили.Ужас,има някаква бира изостанала,ще си сипя глътка.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ох,от сутринта копая тъпата дупка,помагам на мъжете,водата още не е свързана,сега пък отидоха за още някакви тръби и почиваме.
Всичко пак се върти около розата очите,вързах я,цветовете опадаха от зор.Нито успях да сготвя,нито да напазарувам,дъвчеме по един банан всички.Дано до довечера да успеем да се свържем и да пуснем водата. :stiskam: Добре,че и времето е със нас,че като ви чета във другата тема,при нас нямаше нищо.
Аватар
Lalel4e
Баш кафе майстор
Мнения: 2623
Регистриран на: Окт 21, '17, 18:11
Местоположение: Русе/Пловдив/Костанденец/Руен/Брягово
Дал благодарност: 801 пъти
Получил благодарност: 807 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Lalel4e »

Shami написа: Май 31, '19, 01:47 Няма ни я Миленка и тя да се включи със някоя история.
Сакън!!!... Като знам за другите неща колко нейните истории са над- над- всичко разказано допреди това... направо страх ме хваща...
:lol: :lol: :lol:

Shami, започнах да се комплексирам... Кажете някоя рецепта за напълняване :lol:
Явно гледам много злобно... никой не ме приближава :lol:

Преди 10тина години когато на вилата още имахме ток, а наоколо нямаше съседи, жив човек не се мяркаше в радиус от километър поне, дойдоха двама... И аз като стиснах една брадва... :lol: :lol: :lol:
Те вдигнаха ръце и започнаха да се обясняват че са от енергото и "Спокойно, спокойно!" - ми викат :lol:
Правиха там нещо на електромера и набързо се изнизаха..
(Ама аз не пуснах брадвата през цялото време :lol: )

Не че ми трябват откачалки, ама бива ли - да нямам една история за разказване?!
:lol: :lol: :lol:

П. П. Не знам какви лошотии са по тебе, но ти пожелавам от сърце всичко да се оправи и телефона да звъни само с хубави новини!
:gush:
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”