Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
vanina_g
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1467
Регистриран на: Апр 5, '16, 09:03
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 21 пъти
Получил благодарност: 9 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от vanina_g »

Божееее не мога да намеря бара бре! Трета страница, срамота! :svekurva:
То бива работа в градината, бива, ама я и малко за душата дайте ;)

и черпя по една сангрия, за здравето на всички именници и за да напомня, че ни очаква страхотно лято!
Изображение
Наздраве! :tzeluvka:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Еличка »

Уфффффф, умрЕх от работа тия дни. Минавам за половин час да ви видя :tzeluvka:. Мислех, че сте набрали рози от градините, аранжирали сте нещо бара... Еее, я! Паяци щъкат, прах :svekurva: ще зачистя, нищо, че се довлекох пълзешком от умора...
Ще пусна и джубокса, и пикантна историйка ще ви разкажа на уше за Слаш, че като го видях гол до кръста, веднага се сетих. Първата българка, снимана за корицата на Playboy му беше "гадже" (Соня Васи). За колко нощи, си знаят само те.... Та, кани я Слаш на вечеря. Нашата красавица облича бална рокля, прическа, грим, 20см ток, всичко, което се полага. Взима я лимузината, спират някъде, слизат. Вървят известно време. Соня е безупречна. Той с каскет, кожено яке, тъмни очила и цигара в устата. Спират пред количка за дюнери. Момчето поръчва два, след което я води обратно към лимузината. След туй какво се е случило, Соня не разказа... :hihihi:
Хайде и Guns & Roses

"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Лелеее,голяма борба водя със този треволяк.Определено трябва да измисля нещо по въпроса :hmmm:
Кръста ми отиде,хем движа със столчето,за разнообразие захванах терасата и се довърших тотално.То саксия до саксия,поръчвала съм във някакво умопомрачение или съм хахава.Като си и помислих че не са пристигнали още хризантемите от двете поръчки :shock: ,стана ми хем лошо,хем приятно,някакво безумие ме е обзело. :angel2:Но не може цялото ми свободно време да отива във плевене.Хем хвърлям отгоре трева и пак никнат и седи грозно,отвратително е,хич не ми харесва,не може да е така. :ufff: Сега ще видя Клокчето как се е справила със този проблем.Притеснява ме ,като валят дъждове ,къде ще отива тази вода,ако всичко е покрито,после няма ли да се пързаля,знам,че отгоре трябва да се сложи нещо,но все пак не е ли хлъзгаво.
Ох,трябва да видя,ММ гледаше някакъв руски клип където говореха за някакви картони и отгоре трици,ама отде трици по това време,и те няма ли да хвърчат от вятъра. :hmmm: После в клипчето или беше в друго :hmmm: говореха да си подарим лопатата,че нямало да ни трябва,викам си то няма лошо,ама ако ММ сега хукне със лопатата към някоя съседка да я дарява :hihihi:И
и имам наплив от близки и познати,изненадващо решават да ме посещават,а аз чорлава със един чорап обут,един без ,едва се добрала до вътре,ни жива ни умряла,на облегалката се облягам заради тъпия кръст и спокойствие няма.Щурат се из градината,тревата не им пречи,даже не я забелязват,абе не ме и викат даже,влизат си и се висят на цветята ми,добре,че кучетата сигнализират та да излезна
Едната съседка едва ли ще повтори визитата си,ако го направи,тогава ще вика отвън или звъни,щото звънец има,ама не се използва.
Тя така самонадеяно се вмъкнала,кучето скъсало синджира и едва я спасихме,беше се завряла в един ъгъл и се отбраняваше панически със една кофа.Добре,че това беше малкото куче,но щом къса синджира може да си представите колко е диво.
Една пък се качила на парапета на бъдещия булевард и снима двора,божеее ,какво снима таз жена,аз от трева не се виждам,тя снима :shock:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Милион пъти съм повтаряла на всички близки ,познати, съседи,че кучетата ми хапят и не се шегувам,вече имаме ухапани двама,при това едното голямото аз не успях да го удържа,изтървах синджира,после Свеки го пуснал да потича,влезнал другия съсед и хем Свеки е отвън,невярваше ,че в негово присъствие ще посегне,ама и кучето си е вълча порода,при това мелез,майката беше вълча порода,също имахме ухапани от нея.И народа не се спира и това е. :shock: Абе по едно време и пудел имахме и той хапеше.
И хем знаят всички,хем пак влизат,ми ако няма човек вкъщи,не мислят,такова нахалство не знам :hmmm:
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7842
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2866 пъти
Получил благодарност: 1649 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от pepelqshka71 »

Шами, аз имам табела на портата и въпреки, че всички знаят, че кучетата ми са кротки не смеят да влизат

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Ха :lol: ,да видиш ти :shock:
Мислиш,че табелата е причината ли :hmmm: ,при нас всичко влиза,не се спират и това си е,ухапани,не ухапани ,всичко се влачи отново,като почнеш от кварталните пияндета,тях на чаша ракия се мислят за безсмъртни и готови да се борят със ламята,та стигнеш до нахалните съседки,да не говорим за приятелите на ММ,всичко е вътре у нас :lol: Лошото е ,че и приятелите на ММ се зарибили по китки и го карат да снима техните и да ми ги показва,питам се защо ли :hmmm:
Народа се е побъркал,гледам го и оня злобния съсед от едната ми страна,наднича през оградата,добре,че нещата не са ми в ред,това е хубаво от една страна,че иначе какво щях да правя,сблъсквам се със много завист,чувам,че говорят,не съм глуха,ако се правя на такава.Какво им става на тия хора,имат си градини,да си ги гледат,да си садят каквото искат,защо е нужно да завиждат на няколко рози,колко цветя им давах досега,какво ли не,никога не съм отказвала,какво искат повече. :hmmm:
Това е то,да се радваш,че градината ти не е като хората,защото представете си да е като някоя от вашите,леле майко,ще ме побъркат тука,я да карам по кротко,че да свикват.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

Докато умувах какво да правя и търсех инфо. за мулчиране,намерих и темата където сме писали точно по този въпрос,съвсем бях забравила за нея.Отивам там да я чета отново.
Аватар
scleri
Кафе машина
Мнения: 3891
Регистриран на: Юли 10, '10, 13:14
Дал благодарност: 61 пъти
Получил благодарност: 302 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от scleri »

Млад, симпатичен, агроном, специалист по фитодизайн, търси обект за мулчиране.

Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Shami »

:lol: :lol: :lol: Думи нямам :lol: :lol:
Добре де,къде са тия градинари ,млади,мускулести,красиви,като по филмите,
нали жените обикновено със тях изневеряват :hihihi:
Аватар
Албена
Кафе машина
Мнения: 4526
Регистриран на: Фев 2, '10, 09:57
Местоположение: Габрово

Re: Кукундрили на кафенце ... забранено за възрастни!

Мнение от Албена »

Shami написа: Май 26, '19, 11:07 :lol: :lol: :lol: Думи нямам :lol: :lol:
Добре де,къде са тия градинари ,млади,мускулести,красиви,като по филмите,
нали жените обикновено със тях изневеряват :hihihi:
За тез градинари ли питаш ,Шами? Ей ти един. Тъкмо прекопава розите. :angelche:

Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”