Мечтание за градина

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Eglantine Rose
Изображение
Herzogin Christiana
Изображение
Rosomane Janon
Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

За сега е това,има още малко,но нямам читави снимки.Ще снимам и ще показвам за в бъдеще :tzvetentze:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4409
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2350 пъти
Получил благодарност: 741 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Emilly1212 »

Шами :gush: много се радвам, че си направи своя тема, радвам се и на хубавите снимки, които ни показваш тук. :tzvetentze: Още повече се радвам на теб - харесвам чувството ти за хумор, искреността ти и доброто ти сърце! :liubov:
Ти градина вече имаш, всички тези прекрасни цветя са в нея! Ще постигнеш това, което искаш - сигурна съм.
С удоволствие ще идвам тук при теб! :tzeluvka:
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Емили,добре дошла. :tzeluvka: Благодаря за куража и милите думи.Научих се вече да се радвам на малките неща,да ценя един обикновен ден,
сама да си правя живота щастлив.Избягвам да се вторачвам в лошото и се старая да гледам само доброто.Градината може да не е нищо особено,но когато и треволяка ти носи успокоение и се заровиш из плевелите ,е не до там щастлива де :lol:,но поне не мислиш за глупости :lol:За исренноста си много права,прекалено съм открита ,до глупост даже,после си патя,случвало ми се е да плача от възмущение и обида.
И си имам принципи,изградих си ги през живота.Един от тях е, никога да не правя това, което не искам на мен да направят.Абе,имам си характер дето се вика. :lol:
Аватар
Еличка
Кафе машина
Мнения: 3460
Регистриран на: Мар 21, '16, 14:39
Получил благодарност: 2 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Еличка »

:ieeee: Миша - Шами!
Радвам се, че вече си имаш тема. Срещам те из други градини и теми и ме радваш с откровенията и чувството ти за хумор. И понеже и аз съм по-така многословна, с удоволствие те чета. :lol: Ще ти бъда гост тук и занапред, а ти следвай мечтите си! Надявам се по-честичко да ни посрещаш с "питие, сабо и прическа" :angelche:
"Нека бъдем благодарни на хората,които ни правят щастливи, те са вълшебните градинари, които карат душите ни да цъфтят."
mimaflora
Баш кафе майстор
Мнения: 2127
Регистриран на: Дек 9, '09, 19:53
Дал благодарност: 224 пъти
Получил благодарност: 13 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от mimaflora »

Честита темичка Шами!
С интерес ще я следя и ще ти гостувам редовно! Розите ти са прекрасни!
http://www.delia.bg - Творческо ателие за ръкоделия
libra
Наркоман
Мнения: 11646
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 98 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от libra »

Да се самопредложа,преди да съм забравила-ако искаш ,ще получиш резници от много рози.Някои сортове са безотказни,абе ,все нещо ще излезе.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Момичета ,шашнахте ме направо :shock: ,изобщо не очаквах такова внимание,всички сте много мили със мен.Благодаря на всички ви. :tzvetentze: :tzvetentze: :tzvetentze:
Еличка и аз харесвам общителните и откровени хора.Истината е ,че по принцип съм по свита ,но тук се разприказвах много :lol:
Изобщо не смятам да робувам в градината,ще я карам малко джаста праста,за мен е по важен първо човешкият фактор да е обслужен :lol:
Мимафлора,добре си дошла по всяко време,радвам се,че розите са ти харесали.
Либре,ще помисля,но така съм се оплела :hmmm: .Нека е по натам,първо да оправя наличното,на есен имам поръчани,трябва да им намеря място.Не, че резник не може да се бодне някъде,но прекалено алчнея и има опасност да превърна всичко в тотална шарения.Понеже плановете ми се менят постоянно и докато изясна ситуацията,трябва да се кротна.Благодаря за предложението :tzeluvka: ,имаш много хубава ,голяма и обгрижена градина,страхотно си съчетала розите,от теб копирах розите Барок и Елф.Елфа ми нещо боледува,съхне,Барока като ,че върви по добре засега,но всичко е малко на възраст.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Одеве,преди да излезна,щракнах малко и набързо
Това е Шарка,осиновихме си я ,бездомна беше,на улицата я намерихме.Хранихме я с надробено мляко,много е малка,но сега хапна и кренвиш и саламче.За мен не е важно непременно да имаме породисто животно,котка или куче,често си взимам бездомно.
Изображение
Тук не се вижда,но на горните снимки го има ,едно рижо бяло котенце до саксиите,също го взех от улицата,сивата котка го кърми и него и оцеля.

Изображение
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8574
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 953 пъти
Получил благодарност: 727 пъти

Re: Мечтание за градина

Мнение от Shami »

Summer Song
Изображение

Изображение
Доволна съм от нея,излезе много цъфтежна,тръгна на височина да расте :hmmm:
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”