Акваристика

За домашните и дивите животни
Публикувай отговор
dal

Re: Акваристика

Мнение от dal »

страхотни са! :tzvetentze: :tzvetentze:
това изобщо не е по силите на всеки
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Акваристика

Мнение от Satori »

На шега, на майтап, ама и ние вече си имаме аквариум :dovolen: Към момента имаме доста водни растения и малко рибки. Красотата е невероятна.
Аватар
Blue sky
Чист кофеин
Мнения: 5707
Регистриран на: Ное 23, '09, 15:35

Re: Акваристика

Мнение от Blue sky »

честито :daaa:
He who plants a garden, plants happiness
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Акваристика

Мнение от dora »

Не сме оставали без рибки поне от 15 години.
Либе имаше големи мераци и сме гледали какви ли не.
Дори успяхме да отгледаме от хайверчета - данио и цихлиди мисля бяха:hmmm:
Сега сме само с един сто литров аквариум с малко рибки и повече растения вътре.
Рибетата са малко - предимно скаларийки(за да съм точна 4),защото вътре се е настанил един 11-годишен сом- анцитрус с дължина над 30см. и няма място за много други. :lol:
Обичам да си почивам гледайки в аквариума. :nod:
Джони, страхотни локвички си спретнал :daaa: - пропуснала съм темата преди. :oops:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Акваристика

Мнение от Satori »

dora написа: пропуснала съм темата преди. :oops:
Срамота :mrgreen: И ние имаме анцитрусчета, ама са още малки. Падам от смях като започнат да се гърчат и да пасат :lol:
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Акваристика

Мнение от dora »

Ей, да знаете верно е това дето го разправят за рибарите :lol: преувеличават.
Ходих да го меря нашия сом :lol: е не с метъра ,но не е 30см.а по-скоро някъде към 23-25см. е пак е приблизително.
Направих му и фото ,ама то светлини, то стъкло ,то....кьопав фотограФ :ufff:
Изображение
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Акваристика

Мнение от Satori »

Екстра си го фотнала. Има ли си име? Ние имаме един със същата окраска, който е с име, а другите няколко са оранжеви воалести и не ги различавам :lol: У нас мъж ми се занимава от-до, аз понякога чистя разни части от растения, пускам сутрин онова за мехурчетата и требя ръчно охлювите.
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Акваристика

Мнение от dora »

Не, горкия е безименен :lol: така ,че сега разбирам ,защо не се обръща като му почуквам :lol:
Сатори , а защо казваш ,че сутрин пускаш онова за мехурите-т.е. вечер е спряно ли :hmmm:
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Акваристика

Мнение от Satori »

dora написа:Не, горкия е безименен :lol: така ,че сега разбирам ,защо не се обръща като му почуквам :lol:
Сатори , а защо казваш ,че сутрин пускаш онова за мехурите-т.е. вечер е спряно ли :hmmm:
Кислород било. Мъж ми от известно време го спира нощем, защото спя до аквариума. Не бръмчи много и може да се спи на него, ама все пак. И без това все се борим за сън :lol: Помпата си бачка нон-стоп.

Поправка - то се казвало анциСтруси. Сега разбрах.
Аватар
dora
Баш кафе майстор
Мнения: 2444
Регистриран на: Ное 29, '09, 16:06
Местоположение: Сливен

Re: Акваристика

Мнение от dora »

Satori написа:
Поправка - то се казвало анциСтруси. Сега разбрах.
И на мен така ми го каза гугъла ,ама.... :lol: той не се сърди , а и на галено му викаме анци :hihihi: (че ти с това име ме изби на съвест :lol: )
“Че съм умен – умен съм, но защо съм толкова красив?! Сигурно, защото съм скромен, а скромността краси човека.”
Публикувай отговор

Обратно към “Домашни любимци и зоосвят”