Развесели ме това, че ...

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
libra
Наркоман
Мнения: 11647
Регистриран на: Дек 13, '09, 08:51
Дал благодарност: 100 пъти
Получил благодарност: 67 пъти

Re: Развесели ме това, че ...

Мнение от libra »

Да,де,ама не се разбира какво какзваш с един линк.Явно зимата в София те засяга повече от зимата в Канада.Спи спокойно,софистите да му мислят.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17079
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 144 пъти
Получил благодарност: 529 пъти
Обратна връзка:

Re: Развесели ме това, че ...

Мнение от Миша »

troll написа: .....
:hihihi:
"Съвети може да даваш само за работа, в която сам смяташ да вземеш участие."
Гьоте
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Бобсъна
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1621
Регистриран на: Апр 14, '10, 09:22
Местоположение: Пазарджик
Дал благодарност: 10 пъти
Получил благодарност: 119 пъти

Re: Развесели ме това, че ...

Мнение от Бобсъна »

Голем майтап в Ромландия:

http://www.blitz.bg/news/article/345203" onclick="window.open(this.href);return false;
Изображение
Аватар
dolli
Баш кафе майстор
Мнения: 2008
Регистриран на: Апр 8, '10, 14:07

Re: Развесели ме това, че ...

Мнение от dolli »

troll написа:Очевидно е, че трябва да обеснявам, при това, бавнооо. :mrgreen:
Умните хора умеят да говорят така, че другите да ги разберат още от първия път, без да им се налага да обЕсняват /всъщност се пише обЯсняват :hihihi: / "повторно и бавнооо" :hihihi:

Тази тема взе наистина да ме развеселява - смея се на напъните, които полагаш, за да се правиш на нещо, което не си, с цел да впечатляваш хора, които не познаваш и на чието мнение не държиш. :lol:
troll

Re: Развесели ме това, че ...

Мнение от troll »

Чак сега разбрах, що получавам толкоз персонални съвети и напътствия.
Също така разбирам, че ми е отказано правото да пиша, каквото и да е за таз "работа" България.
:mrgreen:
Здравей Доли!
Виждам, че поне теб съм впечатлил!
:mrgreen:
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17079
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 144 пъти
Получил благодарност: 529 пъти
Обратна връзка:

Re: Развесели ме това, че ...

Мнение от Миша »

България,Троле,е работа,и никой никого не е спрял да работи за нея,респ. да пише за нея,твоя воля обаче дали имаш сили и воля да я работиш тая пуста работа .А аз понеже съм неука и не умея да се изказвам с мои си думички ,гледам да използвам мъдростта на умните,та мъдростта на вековете учи :Лозето не ще молитва,иска мотика .Хубаво,вие избрахте да отидете на обработено лозе,оставихте родното друг да го работи,обаче ,като виждате,че все ни изненадва снегът и ние все не можем да се справим,защото сме прости и неуки ,вие като поумнели от скитанията по белиот свет ,като видели как стават нещата,елате и ни помогнете,да я работим заедно тая пуста работа България,белким вземе,че тръгне към по-добре.Защото там,където сте отишли,също е имало лозе за обработване,и други са се потрудили,че да има къде да отидете да берете .Но не ни гледай отвисоко,само защото береш чужда нива :evil: ,твоята,родната,вече не се вижда от бурен :snif:

Тази тема е толкова дъвкана,че вече и за парцал не става ... :snif:

И друго е рекъл народът: Пази,Боже,сляпо да прогледа ....
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
dolli
Баш кафе майстор
Мнения: 2008
Регистриран на: Апр 8, '10, 14:07

Re: Развесели ме това, че ...

Мнение от dolli »

troll написа: Здравей Доли!
Виждам, че поне теб съм впечатлил!
:mrgreen:
М-не, не съм впечатлена, аз съм потресена от неграмотността ти :hihihi: И се чудя Дал къде е видяла в началото у теб "умен и разсъдъчен индивид", ти си беше същия лигавещ се празнодумец и когато започна да пишеш тук. Явно много се гордееш със статута си на "емигрирал" - ми то това беше най-лесното навремето - плъховете побързаха да напуснат потъващия кораб България, вместо да останат и да запретнат ръкави в работа. Приключих с тази тема, с теб също.
П.П. Единствения който се впечатлява и прехласва по теб в този форум е стрина ****ина ;)
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Развесели ме това, че ...

Мнение от calico »

странно, защо така се нахвърлихте на Трольо? С нещо ви засегна ли? :hmmm:
аз пък не виждам нито хвалби, нито празни приказки.
какво виждам, ще запазя за мене си, щото не би трябвало никого да интересува какво аз виждам, то си е за мен, не за мегдана.
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Развесели ме това, че ...

Мнение от Noel »

Два мил. Евро влизат в българската икономика от емигрирали българи.
И това е само по официална статистика.
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13547
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 181 пъти
Получил благодарност: 288 пъти

Re: Развесели ме това, че ...

Мнение от kim »

Сега препрочетох темата и не мисля, че Трол се е развеселил, заради ниската цена на доматите и неудачите на нашите производители. Както си мисля също, че няма българин, дето да се развесели от това. Може би акцента му е бил върху заглавието на статията. Ако трябва да бъдем честни, такива статии четем и за земеделците и за животновъдите- дини, домати, грозде, тютюн, мляко, мед, изкупна цена на месото. И всички разчитат на един :!:
Какво ме провокира да пиша за това? ами това.
"Ромите правят протест за събарянето на НЕзаконни постройки с възгласа- " Само Бойко ще ни спаси"
Няма да пиша повече, за да не придобие политически привкус., но ерата на кралят-слънце е минала отдавна, макар някой да се вживява все още.
И да, Трол, това не трябва да те развеселява, трябва да ти е мъчно, че отстрани се вижда най-добре. :daaa:
Но пък как няма да те развесели нещо, дето уж от това бягахме, едноличната власт, пък пак на, към нея тичаме и се молим :gydigydi:Ало, г-н премиер, оправете ни pls
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”