От трън, на по-голям трън....

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Аватар
Димана
Кафе машина
Мнения: 3082
Регистриран на: Яну 29, '11, 16:59

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от Димана »

Браво, семейство! От онази "джунгла" няма и следа. :ieeemyzh:
За хортензиите искам да се изкажа. /покашляне/
Щом сте в най-западна Стара планина, значи зимата е студена. Хортензиите обичат повече топлото. Най-харесват сянката и водата. Ако през зимата помръзнат, но не умрат, напролет пак започват от 0.
За сметка на това правите прекрасна градина. Не се отчайвайте, много от нас са на "проба-грешка". Ще има да изморите, ще има ида останат растения. Пък ако са все едни и същи, ще ви омръзне... :hihihi:
rumy_mand
Kъсо кафе
Мнения: 82
Регистриран на: Фев 28, '14, 12:36

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от rumy_mand »

Специално за Гео,граф Изображение Изображение ето, за това говоря ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1963 пъти

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от Гео, граф »

Ааа, е сега вече го закъсАхте, Пишманградинарови :potekoha: :potekoha: ...

Девойкииии, Руми и НМ ни канят на гости в тяхното слънчево местенце !!! :ieeee: :ieeemyzh:

Предлагам да изчакаме да станат доматИтО и да нападаме 8-) ! Таман и до Белоградчишките скали ще мръднем :nod: ... Мишеееее !!!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17079
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 144 пъти
Получил благодарност: 529 пъти
Обратна връзка:

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от Миша »

Тука съм :dovolen: до сега се наслаждавах на гледките от чудния двор на Руми и НМ :potekoha: ,а щом е и до Белоградчик направо се самопоканвам и аз :angel2: Обаче може и да залепна за тази красива градина и да не може ме отлепите от нея,па макар и да ме примамват онези древни слънчеви часовници и странни образувания из околностите на Белоградчик
Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
sasha

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от sasha »

Ооо Руми, 'ми вие сте свършили най-важното : купили сте си ДОМ. Останалото е път, който ще ви достави неизмерно щастие, защото ще го вървите през целия си живот . Браво! Чакаме развитие!
Аватар
Виола
Наркоман
Мнения: 10389
Регистриран на: Ное 27, '09, 09:13
Местоположение: Пловдив

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от Виола »

И на мен много ми хареса какво сте сътворили. Тази терасовидна градина е много романтична. Сигурна съм, че ще стане завидно красива. :daaa: А всяка преодоляна трудност ще ви носи удовлетворение и ще ви вдъхновява да продължавате. Така че дерзайте! :daaa:
dal

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от dal »

Поздравления за всичко !
Мисля че знаете много повече , отколкото признавате и показвате
Резултатите ви издават , отпаднахте от групата на пишманлиите още на десетото мнение :lol:
Добре дошли тъдява и дано се забавлявате , виждам че вече ви накацаха нашите репортерки :mrgreen:
marka
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1992
Регистриран на: Окт 15, '13, 14:31
Дал благодарност: 320 пъти
Получил благодарност: 262 пъти

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от marka »

Страхотно е! :daaa:
Браво на вас. За толкова кратко време, толкова работа сте свършили....
denitsavm

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от denitsavm »

Изчетох темата на един дъх :potekoha: Поздравления и от мен за свършената работа :daaa: Основното е готово, почва се със "сладката" работа :D

Един съвет - /той си е стандартен за всяка дейност, но аз да си кажа/ - раздроби големите и трудоемки идеи на малки, дребни проектчета, за да може да си изпълниш плана и действайте методично и полека. Започни зацветяването от най-близките до мястото за седене лехи и лека-полека продължи нататък. Удоволствието, като видиш нещо готово е най-големия стимул за да продължиш още и още :angelche:

А това, че сте спряли да ходите по планината .... ами на всички ни се случи :lol: Ама мисля, че е временно и като си оправите дома и двора, пак ще ви завладее ентусиазма за разходки :stiskam:
rumy_mand
Kъсо кафе
Мнения: 82
Регистриран на: Фев 28, '14, 12:36

Re: От трън, на по-голям трън....

Мнение от rumy_mand »

Благодаря на всички за милите и окуражителни думи :tzvetentze: мислим това лято да намалим темпото, то работата не е заек, че да избяга :idea1:
Но затова пък тази събота и неделя обърнахме малко внимание и на домашния двор, че от две-три години го бяхме игнорирали, ама като гледам тук и ме досрамя, та реших да го постегнем малко.
Аерирахме тревата/10 колички с трева изхвърлихме/ Изображение Изображение и плета подрязахме. Садих роза и есенни астри до оградата Изображение Сложихме допълнителна мрежа на клематиса, че му беше тясно Изображение.
А тук сме/предимно аз/ в огромна чуденка какво да правим с туите :hmmm: Станали са огромни/по2-3 метра/ и от рязането и стригането се оголват дебелите клони. Аз много искам да ги махнем/в краен случай подменим/, но не мога да се преборя с ММ :evil: Той, както казах вече, е голям почитател на туите и по-скоро ще се разведе с мен, отколкото да се раздели с тях :snif: Изображение Изображение Изображение Изображение Но в крайна сметка, го навих да махнем тези :shandshake: Изображение че са едни пършиви :snif: и половината са умрели.
Ето още малко допълнителна работа Изображение Изображение Изображение Изображение
Ето и една красота от мен Изображение
А това му стана нещо, пожълтя и не знам какво да направя :hmmm: Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”