Имаме потребител с няколко ника

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
cvetnica
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1555
Регистриран на: Юни 10, '13, 10:34

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от cvetnica »

Изчетох цялата тема и ми стана много интересно. Най- много ми хареса това:
    setipeti написа:най-готино е двата(респ.повече от два) ника да си говорят в някоя тема и да си обсъждат техники за засаждане, поливане и прочие, както и да си дават взаимно съвети :nod:
      Това е голяма работа, защо досега не съм се сетила? :ssmiah:И без това понякога си говоря сама. Иначе какво лошо има в това, тъкмо броя на потребителите се увеличава. :hihihi:
      Всеки един човек е уникален, точно като всички останали. :)
      Маргарет Мийд
      dal

      Re: Имаме потребител с няколко ника

      Мнение от dal »

      Казах го на Марти , вчера , казах и го и днес , казвам го и тук :
      Тази тема е напълно излишна , създава само напрежение излишно и сее проблеми.
      Предлагам да и се удари един катинар , защото мисля че ще стане грозно по някое време.

      Тук е нормално съобщество , не лабораторна среда с перфектни параметри- нормално е да имаме всичко като хора , нрави и отношения. Трудно е да си съдник на този и онзи , а кибиченето и коментарите само отравят атмосферата.

      Хората имат право да са алчни/щедри , циции /ларж , прикрити /открити , добри /зли -всякакви , като всеки си носи последствията от това .Тук няма модератори и средата успява сама да се прочиства , някак си.
      troll

      Re: Имаме потребител с няколко ника

      Мнение от troll »

      А според мен трябва да се подходи принципно и научно.
      Първо
      Да имаш няколко ника не е нарушаване не правилата.
      Второ
      Ника е един инструмент, с който си служим.Като с ножа. С който може да се реже хляб или гърло и само неговата употреба води до някои проблеми.
      т.е. не е важно колко ника имаш, а какво правиш с тях.

      А могат ли да пишат няколко личности от един ник?
      Щото аз един път се усещам като Нерон, а друг път- Калигула, та трябва ли всеки път да се регистрирам наново.
      :mrgreen:
      troll

      Re: Имаме потребител с няколко ника

      Мнение от troll »

      setipeti написа:най-готино е двата(респ.повече от два) ника да си говорят в някоя тема и да си обсъждат техники за засаждане, поливане и прочие, както и да си дават взаимно съвети :nod:
      Според мен ти имаш дарби.Определено.Прочети за форумните тролове.
      :angelche:
      Аватар
      setipeti
      Кана кафе
      Мнения: 525
      Регистриран на: Май 20, '13, 10:42
      Местоположение: Варна

      Re: Имаме потребител с няколко ника

      Мнение от setipeti »

      troll написа:
      setipeti написа:най-готино е двата(респ.повече от два) ника да си говорят в някоя тема и да си обсъждат техники за засаждане, поливане и прочие, както и да си дават взаимно съвети :nod:
      Според мен ти имаш дарби.Определено.Прочети за форумните тролове.
      :angelche:
      по-добре така, отколкото да взема конкретно участие по темата, която според мен започна комично, но се развива трагично.. 8-)
      troll написа: Според мен ти имаш дарби.Определено.
      :angelche:
      хватката е да си добър като Фернанду Песоа :mrgreen:
      Аватар
      Гео, граф
      Наркоман
      Мнения: 15971
      Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
      Местоположение: София-Подуенската градинка
      Дал благодарност: 979 пъти
      Получил благодарност: 1911 пъти

      Re: Имаме потребител с няколко ника

      Мнение от Гео, граф »

      Нда, този Фернанду Песоа ми напомни Роман Кацев/Ромен Гари/Емил Ажар, който с различни псевдоними мистериозно печели два пъти литературната награда Гонкур - единствен случай в историята на тази награда 8-)
      Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

      "Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
      Л.М.Бюджолд
      Аватар
      liljana
      Кафеджия/Кафеджийка
      Мнения: 1128
      Регистриран на: Фев 5, '10, 11:46
      Местоположение: Пловдив

      Re: Имаме потребител с няколко ника

      Мнение от liljana »

      :hmmm: нещо аз ли не мога да разбера,за какво иде реч :snif:
      -кой на кого,с какво пречи,а ако е истина,защо няма имена,а само недомлъвки,та всеки да се чуди,дали не е той :nod:
      http://liljana.snimka.bg/flowers/orhi-v ... 8.30411789" onclick="window.open(this.href);return false;
      Не можеш да състариш мисълта. Можеш да състариш само формата.
      d_vitanova
      Кафеджия/Кафеджийка
      Мнения: 1319
      Регистриран на: Сеп 26, '10, 22:57
      Местоположение: София

      Re: Имаме потребител с няколко ника

      Мнение от d_vitanova »

      Наистина по-добре да се затвори тази напълно ненужна тема!
      Понеже скоро не сме се дрънкали за нищо.....та дърпаме дявола за опашката...
      Аватар
      JuliS
      Кафеджия/Кафеджийка
      Мнения: 1700
      Регистриран на: Мар 17, '10, 15:53

      Re: Имаме потребител с няколко ника

      Мнение от JuliS »

      elena kirilova написа:ами аз сигурно при тъпите трябва да се подредя,но..
      защо му е на човек да има няколко ника ,ако всичко е както трябва ,без задни мисли и прикрития
      не разбирам...
      отворете ми очите ..защо така
      При мен лично браузера на таблета не ме пускаше да вляза от моят си ник. Денем си
      ъм си нработния компютър и няма проблем... но вечер в къщи не можех да вляза. Затова направих втори, със същият аватар и една буква повече После ме светнаха да изтегля друг браузер за андроид и реших проблема. Та това е също причина. :mrgreen: Причините за всеки са рзлични и вероатно всеки си има логично обяснение
      "Възрастта е без значение , когато носиш слънцето в себе си!"
      Аватар
      donkata
      Кана кафе
      Мнения: 590
      Регистриран на: Юни 30, '11, 15:30
      Местоположение: София
      Получил благодарност: 1 път

      Re: Имаме потребител с няколко ника

      Мнение от donkata »

      Споко!
      Това не е проблем.
      На мен поне ми се изясни.
      Просто една съфорумничка се заяжда с друга съфорумничка и търси под вола теле, за да я злепостави.
      Междувременно драмата, съвсем неуместно, се разигра в друга тема, където наистина стана грозно.

      ПП Нали щяха да я заключват тази тема? Не е зле да се поразчисти и другата тема, защото цялата тази чернилка, ще ни изтрови.
      Има 10 вида хора - такива, които знаят двоичната система и такива, които не я знаят.
      Изображение Изображение Изображение Изображение
      Публикувай отговор

      Обратно към “Технически проблеми и предложения”