Кактуси

Модератор: scleri

Публикувай отговор
neli maneva
Виенско кафе
Мнения: 325
Регистриран на: Окт 21, '10, 23:20

Re: Кактуси

Мнение от neli maneva »

хи-хи и мен са ме снимали, как съм се сляла с камъка само :dovolen:
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Кактуси

Мнение от dobis »

еееееее , Нели , това е идея за Пистолерото ..дет буркан , там и цял змиярник .... :lol: :lol:

мани , оня ден щях да я настъпя една ...като се изпружила на пътя ...ама поне 1.50 м беше, и дебелаааа ...едната кучка е премина , аз аха ...отгоре й , в последния момент я видях ...малката и тя мина от другата й страна ...това не мърда , толкова вече отнесено , ама не се прибира да спи...изкара ми всички ангели , че и дяволи... :shock: :shock:
el pistolero
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1098
Регистриран на: Ное 29, '09, 23:15
Местоположение: Бургас

Re: Кактуси

Мнение от el pistolero »

Ама пистолерото, къде го бутнахте в някви филми с буркани - някой с друг ник ще да е бил заинтригуван ми се чини :hmmm:
Аз откакто затворих наскоро 30 буркана с мариновани краставички хич и не ме търси за буркани повече :hihihi:
Лимонът по форма е жълт.

Теорията за съответствията, оформила се още в недрата на декадентството, е в основата на цялата естетика на символизма.
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Кактуси

Мнение от dobis »

иииииииии, извинявай ...то било Галапагос ...ми отнесла съм се ...то от стреса от ЗЪмо... :oops: :oops:
Аватар
zmei4o
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1771
Регистриран на: Дек 1, '09, 14:28
Местоположение: Варна
Обратна връзка:

Re: Кактуси

Мнение от zmei4o »

Melocactus intortus :D
Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Кактуси

Мнение от dobis »

ма малееееееееееее....мамалефффффффффф.... :potekoha: :potekoha: :potekoha: :o :o :o :shock: :shock: :shock:
neli maneva
Виенско кафе
Мнения: 325
Регистриран на: Окт 21, '10, 23:20

Re: Кактуси

Мнение от neli maneva »

dobis написа:ма малееееееееееее....мамалефффффффффф.... :potekoha: :potekoha: :potekoha: :o :o :o :shock: :shock: :shock:
няма мале-малей кат му гледам цефалия няма да утика още едно десетилетие - иначе добре са го докарали :lol:
Доби, аз ако бях на твоето място тъй щях да тичам към къщи и никакви гъби никакви чудесии немогат да ме спрат. Немога да търпя аз друга змия до мене и да ми прави конкуренция на сред път :hihihi: това чудо на природата е най-страшното животно за мен. Синът ми по едно време имаше змийче и аз уж превъзмогнах страховете, ама добре, че дойде едно друго змийче с коса та натири истинското змийче, та аз си отдъхнах :lol: :lol: :lol:
dobis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1536
Регистриран на: Дек 3, '09, 09:03

Re: Кактуси

Мнение от dobis »

свиква се, мила :lol: :lol: :lol: ако знаеш колко ме е шубе , не е истина ...аз ако знам ,че тя знае че ако ме захапе и ще е морто от мойта отрова , ама ...пусто знам ли дали знае ??? но вече се замислям за разликата м/у пълзащи и дъкгокоси ...и не знам на кое да заложа ... :hmmm: :hmmm:
Споко , тия дългите не са отровни , някакви смокове са , ония с рогчето са за страх , ама те са малки на размер и не се врат там където аз шетам..
То един заек вчера ме изплаши повече , на 1 м от мене като рипна изневиделица от треволяка...че и аз като рипнах ...чуха ме из цялата гора ...
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Кактуси

Мнение от botan »

Изображение
:potekoha: :potekoha: :potekoha:
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11923
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: Кактуси

Мнение от johnstalker »

Сега ми кажи и от къде да си го поръчаме! :)
Публикувай отговор

Обратно към “Кактуси и сукуленти”