СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Публикувай отговор
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1968 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Честит рожден ден, Шами, макар и на патеричка :scake: :ssvirka: :sdance: :sdrink: :sheart: :ssun: :sflower: !!!
Shami написа:Понеже от седмица някъде съм на строга диета,то се скапаха празник след празник около нас и все черпят с торта и сладки и аз се почерпвам по малко от това,онова :hihihi: ,но от няколко дена съм строго на пост и молитва :angel2:
Днес приготвям яденето в лятната кухня и най накрая решавам да опитам зелената салата.И така надвесила се над купата с една грамадна лъжица примляскваща като невидяла ме заварва мъжът ми,който таиничко се промъкнал отзад или аз толкова съм била погълната от заниманието ,та не съм го чула кога е влезнал и ме пита какво правя :shock: ,два часа вече вика те няма а ти набиваш тука :lol: ,Кюфтетата да не са тука при тебе.
Е казвам ви направо ми приседна салатата от смях, :lol: хваната на местопрестъплението гузно промрънквам,че месо не ям :angel2:
Ми простено ми е днеска :lol:
Абсолютно ти е простено :nod: :lol: :lol: :lol: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1968 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

В темата за представянето на Мимка от Стара Загора 8-) :lol: :lol:
dodo74 написа:Привет Зарата :D .
В един географски район се трудим .

П.с. " Географски" няма нищо общо с потребител Гео Граф . Да се знае :tzvetentze:
Додо, усещам, че си от моя отбор. Клоунския :ssvirka: :scool: !
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1968 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

Направо си я представих Изи - надупена, трепереща и щастлива :D
Isa Bel написа:.... сърбяха ме ръцете и ... и всички гънки на мозъка ... как да заснема тез красоти :hmmm: :hmmm:

и .... :idea1: ... блесна - кат светкавица разцепи мрака /ММ щеше да изпада от стълбата посред гроздобера/... крадците са пропуснали Рейнокса - това е една увеличителна лупа, която се щипва на обектива ... а някъде из шкафовете имам едно старо сапунерче ... наострих уши и почнах да мисля как да закача лупата на сапунерчето като няма как .... ми тя лупата по тежка от фотоапарата :hmmm: :hmmm: :liubov2: :liubov2: ... пробвах с ластици - цъ тежи и пада ... и тогаз реших - с лявата ръка ще държа лупата, с дясната ще държа фотоапаратчето и ще цъкам спусъка да снимам ... това ако го напиша в някой фотографски форум ще ги е яд че не е имало някой от страни да ме снима :liubov2: ... с тази лупа се снима от около 10 см - тоест аз с цялата хахава система трябва да се доближа до пеперуда, пчеличка или буба на тези 10 см и да не я изплаша ... при което от всички тези неудобства ми трепереха яко краката и двете ръце :liubov2: :liubov2: ... смея се сега докато пиша даже .... ето цялата трепереща система /явно е треперила в синхрон :liubov2: / какви мигове красота успя да си запази...
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

Гео, граф написа:В темата за представянето на Мимка от Стара Загора 8-) :lol: :lol:
dodo74 написа:Привет Зарата :D .
В един географски район се трудим .

П.с. " Географски" няма нищо общо с потребител Гео Граф . Да се знае :tzvetentze:
Додо, усещам, че си от моя отбор. Клоунския :ssvirka: :scool: !

Аха, от един отбор сте ;)
dodo74 написа:Не , но съм готов ! 8-)
Изображение
Тоз отбор как ще се казва :hihihi:
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1968 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от Гео, граф »

лалесъм написа:... Тоз отбор как ще се казва :hihihi:
Хм, трябва да се консултирам с колегата катеричок Додо 8-)

ПП. Боже, сега видях, че Додо си е сложил катеричока за аватар, не шъ умръ :ssmiah: :srofl: :ssmiah: :srofl: ... Верно сме си лика-прилика - Гео Шашавия Скрат и Додо Железния катеричок Изображение Изображение...............
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
мимка
Дълго кафе
Мнения: 135
Регистриран на: Ное 1, '16, 14:40

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от мимка »

Гео, граф написа:
лалесъм написа:... Тоз отбор как ще се казва :hihihi:
...............
След "Бройлери за баня" ;) предлагам "Градски и междуградски катеричоци" :angelche:
"...magicians have calculated that million-to-one chances crop up nine times out of ten"
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

или "Исторически и праисторически 'чоци" ;)
лалесъм

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от лалесъм »

bell написа:.......

Дарт Вейдър ми напада розите :mrgreen:
Изображение
Аватар
dodo74
Дълго кафе
Мнения: 113
Регистриран на: Юни 6, '17, 20:48
Местоположение: Стара Загора
Дал благодарност: 1 път

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от dodo74 »

Олеее, попаднах в закачка , май :hmmmmmm:
Това с катерицата е съвсем случайно , честно :tzvetoman: Гео :tzvetentze:
Но , какво пък ? Този скокливец ,нали няма да ми яде бурканите със зимнина , кога сняг забръска ....

В един друг форум / някога / имаше тема : Шаран в леген . Как съм се смял . Мимка ?
Може и да може .
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2245
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1615 пъти
Получил благодарност: 675 пъти

Re: СМЕХОТЕРАПИЯ Форум HobbyKafe.com

Мнение от daneda »

от темата Дейвид Остин и други английски рози
лалесъм написа:Ми да разкажа и за моята Сашка :liubov2:
Първа година - умряла работа и много ЧП :snif: Обаче купената по същото време Сашка при Луис й става любима роза за годината. Решавам да дам шанс на моята и я местя на проветриво място.
Втора година - Сашка започва да прилича на човек, т.е. на роза ;)
Трета година - Сашка вече е оценена по достойнство и дава всичко от себе си, но..... ММ й реже главата с тримера на нивото на терена :svekurva: Тя Сашка не е виновна - не е толкова ниска ама тревите големи, а и още не е разцъфнала, че да кове поглед. Така и си отидоха пъпките, които беше надиплила :snif:
Прости ни Сашка и пак напира да цъфти на 2 пръста от земята. Този път аз, прегряла от садене на ириси на 40 градусова жега, залитам и стъпвам отгоре й :ufff:
Сашка обаче не се отказва - пак напират пъпки на половин педя от земята ама за кога вече....
Те това е наша Сашка, Princess Alexandra of Kent, как да не обичаш толкова самоотвержена роза :liubov2:
gospodinov написа:Е ее, лалесъм, при теб Сашката си е карък -сървайвър :lol:
Може да я запишете за кастинг в някой формат за оцеляване. :angelche:
Публикувай отговор

Обратно към “Други цветарски теми”