Нашето любимо място - Emilly1212

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
wenche

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от wenche »

Всичко стои красиво пред тази шеметна оградка !
А жълтата и червената може и да не цъфнат едновременно :stiskam: , но обикновено така става, когато искаме да цъфтят заедно :mrgreen:
За кученцата на ТМ се грижи, че нали току викаме за помощ ;)
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4414
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2437 пъти
Получил благодарност: 754 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

Поли, :liubov: благодаря ти отново за хубави думи. :tzeluvka:

Венче, :liubov: благодаря ти. Малко ми е мястото, пък ми се иска още и още цветя да побера. В резултат на това, се получи хем шаренко, хем нагъсто. А розите са подготвили пъпки и най-вероятно ще се застъпят в цъфтежа. :liubov2:

На есен сигурно някой пак ще бъде поместен.Мислех че съм приключила с тази дейност. :mrgreen:

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
Аватар
Polin
Кафе машина
Мнения: 4529
Регистриран на: Ное 15, '15, 20:55
Местоположение: гр.Летница,обл.Ловеч
Дал благодарност: 2708 пъти
Получил благодарност: 1263 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Polin »

Еми, все едно,че слушам себе си :lol: И при мен е така, искам на една педя място да направя парк :mrgreen:
Често ми се случва да местя и по 2-3 пъти докато си дойде на подходящото място. Или пък купя си някое,
щото ми е харесало, а после му мисля мястото :D
Аватар
ToBo
Чист кофеин
Мнения: 7642
Регистриран на: Апр 21, '12, 20:41
Местоположение: София

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от ToBo »

Много е хубаво, Емили :daaa: Шаренийката винаги е за кратко - докато те издразни и е прецъфтяла :lol: Ако нещо много ти боде очите, винаги можеш да преместиш/замениш с нещо ;)
Никога не е късно да засадиш клематис...
mama_li

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от mama_li »

Не се оплаквай затова, че са нагъсто! Тъкво няма да има място за бурени! ;) Тази градинарска логика я знам от Дени! Графинята може да потвърди и тя беше там :lol: .
Много е хубаво при теб!
Аватар
Daniela Pargu
Чист кофеин
Мнения: 5300
Регистриран на: Яну 29, '17, 20:53
Местоположение: В.Търново
Дал благодарност: 137 пъти
Получил благодарност: 125 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Daniela Pargu »

Много е хубава шаренийката!А тази магнетична оградка така примамва!
За РОЗИТЕ -сега са модерни такива цветови комбинации,защо да не ги приложим и в градините?Пък догодина - знаеш си :hihihi:
Всъщност розите си приличат всякакъв цвят до друг- това е някакъв феномен! :daaa:
Аватар
marillia
Баш кафе майстор
Мнения: 2710
Регистриран на: Юни 14, '16, 20:35
Местоположение: Пловдив
Дал благодарност: 198 пъти
Получил благодарност: 150 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от marillia »

Emilly, градинката е много цветна и красива, създава истинско пролетно настроение. А оградата впечатлява и откроява - прекрасна е! :liubov:
Polin написа:Или пък купя си някое,
щото ми е харесало, а после му мисля мястото :D
То тук сигурно всички/повечето сме така. Аз със сигурност. :angelche:
Аватар
Emilly1212
Кафе машина
Мнения: 4414
Регистриран на: Май 10, '15, 21:16
Местоположение: Троян
Дал благодарност: 2437 пъти
Получил благодарност: 754 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Emilly1212 »

ТоВо, благодаря ти. :gush: Със сигурност ще има пак за местене, колкото и да си мислех, че съм приключила с тази дейност. Все си спомням думите на dal :liubov: , че в жегави градини е голяма лудост местенето, защото растението таман се окорени и айде пак го помъкваш нанякъде...Ама докато се натамънят цветове...не е лесна работа, като се прави градина на части, а не отведнъж. :angel2:

Лиде, много си права. Там, където стана доста гъсто бурени няма. Пък и в началото това исках -да не се вижда почвата...така че нямам право да се оплаквам. Благодаря ти, че беше тук. :tzeluvka:

Дани, благодаря ти мила, радвам се, че намирате красота тук. Ще я видим комбинацията жълта и червена роза - като цъфнат ще снимам.

Харесвам си я градинката, много обич има в нея. Съвършена няма да бъде, но съм щастлива, че я имам, а покрай нея имам всички вас! :liubov:

Малко дива красота от двора

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Най-важните неща на този свят са онези, които нямат етикет с цена, защото колкото и много да струват, не могат да бъдат нито купени, нито продадени!

Нашето любимо място - Emilly1212
mama_li

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от mama_li »

Дива, ама красива!
Аюгата е ясна, дивата орхидея и тя, ама какво е първото розовко? Напомня мималко аюгата ама ... :hmmm: . Ако така се разпростира като нея, ще те моля за някое коренче по-натам във времето.
Аватар
Margaritenia
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Апр 7, '15, 18:24
Дал благодарност: 8 пъти
Получил благодарност: 30 пъти

Re: Нашето любимо място - Emilly1212

Мнение от Margaritenia »

Ем, много е хубава лехата покрай бялата романтична оградка:) идеално си пасват :tzvetentze:
All gardeners know better than other gardeners.
Chinese proverb
Изображение
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”