Дворът на Деница

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
bell

Re: Дворът на Деница

Мнение от bell »

Дени, Констанса и Херцогинята колко разбираш, като ниска резитба? Подчертано пишеш ниска, което си е на педя от земята ОК :daaa:
Файри по- ниско от тревата! Разбрано ще режа! Див садизъм :hihihi: :D що го мразиш толкова? :mrgreen:
За другите разбрах и ще ги видим на място. А, какво да я правя голямата ти Лариса и другите? Тях само санитарно да ги мина? Розариума?
Роуз, мисля 10 без 15 ч. да сме най-късно при Ноел и тръгваме :ieeee:
denitsavm

Re: Дворът на Деница

Мнение от denitsavm »

Бел, ще ги видиш тия двечките кордески девойки - те /както и други рози в двора/ имат по едно стебло и половина ;) , едната е изкарала два сезона при мен, другата - един. Целта е да се разклонят някак от възможно най-нисичко :nod: , за да вземат да тръгнат като храстчета. Да не говорим, че ги дават на 80 см., а едната мина метъра миналата година. Файрито не го мразя, обичам си го много защото не спира да цъфти, просто така е по-красиво :dovolen: . Ако знаех преди време, щях 4те сезона да търся, но това ми е от първите покупки. Там няма място да се разпери и да получи височина, целта му е да си пълзи по тревата, все така съм си го рязала вече 4 лета и все си е кълбо от цвят Изображение - това е, да има само меки нови клонки, които като се претрупат с цвят и да си полягват романтично :angelche: , и без това на няма и 10 см. радиус около него има поне още 5 растения :mrgreen:

Утре ще продължа с обяснението на лехите, че не ме оставят да пиша дълги постове ;)
Аватар
ra4eto
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1034
Регистриран на: Мар 1, '11, 14:49
Местоположение: Габра,София

Re: Дворът на Деница

Мнение от ra4eto »

Ей.....пишете и на мен ,че по рядко мога да влизам сега.....не ме забравяйте.....Идвам с новата ножица,само кажете кога :daaa:
denitsavm

Re: Дворът на Деница

Мнение от denitsavm »

От сутринта рисувам схеми на рози и клематиси ... не се справих особено добре :eeeh: Някой са местени и не помня кое къде...

Ето Розите, което се сещам Изображение

Изображение

Продълговатото на схемата е страничната леха, която правихте есента - там има 2 ругози, едната е бебе още от резник :dovolen:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Дворът на Деница

Мнение от Noel »

Много си добра в чертежите :tzeluvka:
Вали като из ведро,нощес се изля порой при нас.
За утре прогнозите не са обещаващи,ще видим :stiskam:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
denitsavm

Re: Дворът на Деница

Мнение от denitsavm »

Ето и клематисите, там е пълно мазало, защото масово измряха миналото лято с тия дъждове и направо не зная кое е оцеляло :eeeh: Изображение

Изображение

И сега се сещам, че Dorothy Walton e Proteus, т.е. объркан е и така съм го записала, но си е Протеус, сиреч втора група




Стискам палци за прилично време :stiskam: :stiskam: :stiskam: Много ми се ще да съм там... не заради двора толкова, колкото заради вас :liubov: :liubov: :liubov:

Пък като не стане утре, когато и ако стане :dovolen:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Дворът на Деница

Мнение от Noel »

Ако времето е с нас ще ни видиш групово ухилени :D
И ще ти пламтят ушите,защото само теб ще одумваме :liubov: :gush:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
GIOIA(Джоя)

Re: Дворът на Деница

Мнение от GIOIA(Джоя) »

Ау,Дени :o Как побра повече от 60 клематиса :shock: :o :shock:
denitsavm

Re: Дворът на Деница

Мнение от denitsavm »

Ами, 60 ... толкова са по списък. Иначе е пълна скръб :eeeh: . Имам 15тина, които цъфтят та се късат. Останалите просто се губят и не се развиват добре или направо ги няма ... ма каквото е оцеляло, аз съм длъжна да ги напиша къде са, пък ТоВо да ги търси, ако успее :angelche: Опитвала съм се да ги поразчистя и да им дам въздух, но ... Направо всичи, които са до бялата ограда не са цъфтяли от незнам кога, откакто сложихме оградата и ги местих :hmmmmmm: Там има 3 малки обелиска, само Емпрес цъфтя миналото лято, но кучето на гъз го направи :evil: , И Оляля цъфтя много, но пък е твърде нисък за там... Въобще съм ги овапцала много, но няма и как да ги постегна
РОУЗ

Re: Дворът на Деница

Мнение от РОУЗ »

Ще ги фризираме така, че да те смаят. :nod:
ТоВо, де, тя е отговорник по клематисите.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”