Дворът на Деница

Началото, перспективи, развитие, до къде стигнахме, с какво можем да се похвалим
Публикувай отговор
denitsavm

Re: Дворът на Деница

Мнение от denitsavm »

Екстра - тя за другия такъв ъгъл :ieeee:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Дворът на Деница

Мнение от Noel »

Първото форумно събитие ще се състои в събота .10ч се събираме,въоръжени с кафе и ножици и усмивки :D
Присъствие са заявили
Bell,Роуз,Ноел,Венчето и Тобо.
Ще почистим,режем ,садим и снимаме.Ще качим всичките снимки,за да може Дени виртуално да се порадва на прекрасната си градина.
Ако не намерим ключа,ще прескачаме портата :lol: Бъдете в готовност да ни платите гаранцията,ако ни арестуват :D
И ни стискайте палци за сухо време,дано не се оправдаят прогнозите :stiskam:
Дени,обичаме те,миличка :tzeluvka:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
mama_li

Re: Дворът на Деница

Мнение от mama_li »

Ноел, за събота и неделя го дават много валежно :snif: .
Иначе ме бройте и мен.
Едно уточнение - 10ч. къде? При Дени или някъде другаде първоначално сборен пункт?
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2243
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1577 пъти
Получил благодарност: 667 пъти

Re: Дворът на Деница

Мнение от daneda »

Много ми се искаше и аз да дойда, но ще си пътуваме към нашето си селце да си видя моята градинка! Пожелава ви да е много слънчево и да отметнете много работа, да направите много снимки и разбира се да се забавлявате /в което не се и съмнявам/! На всички :tzeluvka: :tzeluvka: :gush:
bell

Re: Дворът на Деница

Мнение от bell »

Noel написа: Ако не намерим ключа,ще прескачаме портата :lol: Бъдете в готовност да ни платите гаранцията,ако ни арестуват :D
:sbandit: :sboi: при това ще сме въоръжени с ножици, с ръкавици и с лопати!
И аз гледам прогнозата непрекъснато и все се надявам да е леко преваляване или поне да изчакат дъждовете малко :eeeh: Лиде, разбрахме се събота сутринта всеки да наднича през прозореца и да се чуваме. За срещата направо там, аз мога да мина и да те взема. :gush:
Денииии дай ни инструкции и желания, моляяя :angelche:
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Дворът на Деница

Мнение от Noel »

Дебнем прогнозата и сме в готовност :stiskam:
Някой да ме вземе,че ще нося бел ;)
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
bell

Re: Дворът на Деница

Мнение от bell »

Noel написа: Някой да ме вземе,че ще нося бел ;)
ми, като носиш бел ще те вземе бел :D
Аватар
Noel
Наркоман
Мнения: 10630
Регистриран на: Яну 7, '14, 19:29
Местоположение: София кв. Борово
Получил благодарност: 1 път

Re: Дворът на Деница

Мнение от Noel »

bell написа:
Noel написа: Някой да ме вземе,че ще нося бел ;)
ми, като носиш бел ще те вземе бел :D
Така де :D
Дени,чакаме тук в темата пълни инструкции :tzeluvka:
Форумът е голям,спасение дебне отвсякъде.
denitsavm

Re: Дворът на Деница

Мнение от denitsavm »

Почвам:

В средната лехичка, тази която е до къщата и пред навеса - там по мой спомен има 7 рози. Точно пред навеса са 2 кордесови уж ниски - Херцогиня Кристина и Констанс Моцарт - и двете имат нужда от доста ниска /Бел, подчертавам ниска :tzeluvka: /, резитба, за да се разклонят по-добре. Отстрани на тях до хебето е Apricot Clementine, нея също режа възможно най-нисичко, тя си е мини, но не трябва да расте твърде много. До обелиска с клематиси, почти невидима е Сновит - тя почти няма какво да и се реже, и без това трябва да порасне повече. Пред обелиска е цикламеното Файри - него го режа по-ниско от тревата ;) , от другата страна на обелиска е Rosomane Janon - преценявайте :dovolen: , някъде пак там до ствола на лозата е едно мини БГ - и за него преценявайте на место. Май повече рози няма там. Почвопокривната Медуза си е пооформена от есента, сигурно ще има нужда от още ...

Клематисите там са - Омоширо /до магнолията/, 2 бр. 2ра група малко след него, едва вървят и не зная как са в момента. На големия обелиск са Хъгли и Министъра /и двата ги режа като 3та група, за да цъфтят заедно/и откъм лозата там е Даун, който е бая изстрадал след детска болест миналото лято/2ра гр./ На лозата е качен Блу Ейндъл /3та гр./ и май това е там.
РОУЗ

Re: Дворът на Деница

Мнение от РОУЗ »

Ако искате 10 или 10 без 15 в градините на Ноел :stongue: , за да не търкаляме няколко автомобила до обекта. ;)

Някой да вземе ножици и за мен, че всичко е на вилата.
Публикувай отговор

Обратно към “Нашите албуми”