Честит Рожден Ден, Мария Николова!

Всичко за форумните срещи, празниците, традиции, снимки, фукня с подаръци и разбира се - честитки като стареем.
Аватар
Миша
Наркоман
Мнения: 17053
Регистриран на: Ное 27, '09, 14:11
Местоположение: София
Дал благодарност: 141 пъти
Получил благодарност: 476 пъти
Обратна връзка:

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николава!

Мнение от Миша »

Честита бъди, Мария! :tzeluvka:
Бъди здрава, бъди щастлива!
Желая ти да не секва младежкия ти ентусиазъм, все така неизразимо енергична и всеотдайна да бъдеш, да не преставаш да бъдеш това, което познаваме и обичаме!

Наздраве! :sdrink: :scake:


Изображение


Изображение

Свирете, музиканти! Дълга нощ ще е тази - чак до изгрева на надеждата......


Разсадник
Изображение
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5726
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 1953 пъти
Получил благодарност: 2246 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николава!

Мнение от Тутти »

Честит Рожен Ден!
Бъди много щастлива и здрава, обичта и мисълта за другите да ти дава още повече сили. А обичта към себе си развивай всеки ден все повече, ти си достойна за любовта на хиляди хора. Цветята ти да цъфтят неуморно, а новите ти идеи да се осъществяват с лекота и удоволствие.
Изображение
Аватар
dung
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1793
Регистриран на: Апр 16, '15, 15:04
Местоположение: Раднево
Дал благодарност: 220 пъти
Получил благодарност: 202 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николава!

Мнение от dung »

Честит рожден ден, скъпа Мария! :gush:
Бъди здрава и нека всеки ден да бъдеш толкова щастлива, колкото щастливи правиш нас :tzvetentze:
Изображение
jesi
Кана кафе
Мнения: 533
Регистриран на: Мар 12, '10, 17:02
Дал благодарност: 3 пъти
Получил благодарност: 5 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николава!

Мнение от jesi »

Изображение
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николава!

Мнение от Мария Николова »

Благодаря ви страшно много, мили мои!
Ще отложа почерпката, за да изразя голямата си радостна изненада днес.
Без такси не можех да донеса от Еконт четирите пратки. Ни една не можеше да се побере в голямата пазарска торбичка, която носех в джоба. Точно си мислек колко курса ми трябват по 17-те стълби, като с едната ръка ще се държа за парапета, и съседката над моя ап. ме свари като отключвах вратата. Тя ми качи 3-те.
Сега трябва да ме видите натъкмена с 2 метра дълги "перли", навъртяни на два ката отпреде ми. :chchaa: От miltonia. То бонбони, то маркови кафета и една книга. Пък да не казвам за златистата бутилка шоколадов Baileys, на гърлото с орха копринена фльонга :o :o :o Наздраве, miltoniйо!!! :sdrink: :sdrink: Благодаря ти!!! :sbear:
Най-любимото ми занимание е да събирам и опаковам пратка! Затова, ако ще камъни да падат от небето, вииинаги разопаковам получена пратка търпеливо и внимателно - стъпка по стъпка в обратния ред, както е била опакована. И защото много държа ХН да помни кога от кого какво съм получила, първо отделям еконтскея адрес и на него записвам дата и съдържанието с ника на изпращача. Така изпращача и аз изживяваме цяяялото вълнение заедно през времето и пространството.

Много ме изненада пратката от форумно другарче, което от години не е във форума - Blush - но не пропуща празник да ме поздрави с пратка, картичка, ЛС. Красива картичка с мили пожелания :sbear: една изрисувана с красиви лалета цилиндрична прозрачна ваза и друга - сферична - за по-малки цветя, също с изрисувани лалета, две свещички и кутийка шоколад Нестле. Злати, винаги се радвам, че още ме помниш, благодаря ти и поздрави на четирима ви!!! :sbear: :sbear: :sbear: :sbear:

Всъщност първият пакет, който разопаковах ми разкри шоколад, чиято фирмена опаковка е сменена с принтирана друга опаковка. В средата на едно сърце, в ляво 7, в дясно 9, сякаш образувано от розови облаци, имаше едно схематично момиченце с бяла поличка и с начертани ръчички и крачета. И над вратлето-чертичка е направен колаж със снимка на главата ми, с ухилената ми бабешка усмика!!! Разгънах две златисти цифри, горе-долу 70/50 см. които правят 79. Отказах се на момента да измисля къде да ги опъна и закова. Все пак имам още два дена рожден ден! И същия колаж като на шоколада, но тук момиченцето държи в лявата си ръчичка червено балонче на което пише 79. И е поставен в хоризонтална рамка. На този подарък също ще търся подходящото място.
Благодаря ти, мила илюзия!!! :sbear: :skiss:

Kalinka ми е изпратила картичка :sbear: хавлия за лице с дантели в двата края и с пришита толкова красива цветна бродерия, че няма да посмея да я намокря. И една (2 на 1 см.) магнитка калинка :wooow2: от Венеция и керамичен изрисуван пепелник с надпис Marrakech от две части. Долу е тумбесто гърненце, където се събират фасове и пепел, а горе има място за 3 цигари и се маха за изсипване на пепелника
Благодаря ти!!! Да ти цъфти цели 300 години Трифената, Калинке, и да те радва, както ти ме зарадва днес!!! :sbear: :ssvirka: :wooow2:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
daneda
Баш кафе майстор
Мнения: 2237
Регистриран на: Мар 14, '12, 11:23
Местоположение: София
Дал благодарност: 1510 пъти
Получил благодарност: 635 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николава!

Мнение от daneda »

Честит рожден ден, мила и всеотдайна Мария!
Желая ти ЗДРАВЕ, незабравими пътешествия, безброй усмивки и винаги до теб да са любимите ти хора!
Весел празник!

Изображение
Аватар
Стаси
Кафевар/ка/
Мнения: 803
Регистриран на: Май 18, '14, 18:45
Местоположение: София, Редута
Дал благодарност: 6 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николава!

Мнение от Стаси »

Честит рожден ден, Мария!
Бъди жива и здрава и нека неизчерпаемата ти енергия и доброта никога да не те напускат! :tzvetentze:
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николава!

Мнение от Мария Николова »

И да почерпя, както му е реда.
Заповядайте и наздраве!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31789
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1154 пъти
Получил благодарност: 2827 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николава!

Мнение от Мария Николова »

В първия от трите дни рожден ден 79, не мога да не споделя с всеки, настикнал тук този ХН:
На птицата - гнездо.
На паяка - паяжина.
На човека - приятелство.
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
pepelqshka71
Чист кофеин
Мнения: 7769
Регистриран на: Мар 31, '13, 11:42
Местоположение: Козлодуй
Дал благодарност: 2567 пъти
Получил благодарност: 1440 пъти

Re: Честит Рожден Ден, Мария Николава!

Мнение от pepelqshka71 »

Честит рожден ден, Мери :tzeluvka: :tzeluvka: :tzeluvka:
Бъди здрава, здрава и пак здрава :gush:
Бъди благословена и нека стократно ти се връщат добрините, който правиш.
Бъди щастлива :tzvetentze:
Изображение
Изображение

Изображение
"Човек постига безсмъртие, само когато успее да сподели знанията си с останалите..."
,,познанието минава през етапите - чела съм , учила съм го , практикувала съм го , правила съм го 15 години, не ми харесва"
Публикувай отговор

Обратно към “Празници и срещи”