Малка тема за задушевни разговори.

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
kim
Наркоман
Мнения: 13547
Регистриран на: Авг 23, '12, 15:40
Дал благодарност: 181 пъти
Получил благодарност: 288 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от kim »

Shami написа: Юли 4, '19, 00:21 Направо поздравления за добрата реакция и куража,аз направо щях да се панирам.
Какво паниране бе Шами...миналата година посред нощите какво направих при един силен град...
Тъкмо се унасям в полетата на Морфей... и чувам нещо като бомбардировки, ама много силни :o
Скачам и поглеждам през прозореца...огромен град. Те, растенията повечето си заминали явно, но това чупеше стъкла и покриви. Първата реакция...отварям гардероба, грабвам две-три одеяла и за няколко секунди съм на улицата боса, по пижами, без чадър, нагазила до глезените в лед и мятам одеялата върху стъклата на колата...добре, че никой не ме видя :D
Ти не си капка в океана. Ти си целият океан, в една капка.
Rumi

– Как говориш, след като нямаш мозък?- попита Дороти.
– Не знам – каза Плашилото – но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.
“Магьосникът от Оз”
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Боже ,Ким :shock: ,добре,че не ми се случва на мене,голямо шубе съм.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Една серенада не бих отказала да чуя :daaa:
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Може би тази, по нежна е :daaa:
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Дим »

А тази? :D
Аватар
johnstalker
Наркоман
Мнения: 11923
Регистриран на: Дек 19, '09, 23:08
Местоположение: Троян, България, Европа, Земя
Дал благодарност: 203 пъти
Получил благодарност: 354 пъти
Обратна връзка:

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от johnstalker »

Shami написа: Юли 4, '19, 00:49 Изгледах и отново клипчето със палатковия лагер,този път го изгледах внимателно.
Колко добре сте се подготвили и колко бързо го сглобихте,разпънахте,подредихте.После видях и двете малки палатки острани,масичката,столчетата,бара,тоест напитките.Отзад имаше още нещо ,но не разбрах баня ли е,но пък вода откъде. :hmmm:
Ние обикновено ходим на плаж Градина,където са караваните ,там паркираме и си слагаме чадърчето на плажа пред тях.Така успяваме да ги разгледаме докато се печем.Разкошни каравани има там,пак със шатри и всички други екстри,гледахме,че имаше и палатки там,направо на плажа.И явно вечер всички си се събират там и се забавляват.Сутрин като отивахме в барчето ,на самия плаж,те идваха и си говореха като близки приятели.Черпеха се и си лекуваха махмурлука всеобщо :lol:
Отзад са мокрите помещения.. баня, кухня. Вода си носим с туби. ;)
Аватар
Гео, граф
Наркоман
Мнения: 15988
Регистриран на: Юли 25, '10, 23:54
Местоположение: София-Подуенската градинка
Дал благодарност: 1014 пъти
Получил благодарност: 1962 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Гео, граф »

johnstalker написа: Юли 3, '19, 19:33 Гледам, че си приказвате за палатки.. :) Сега е момента..
..............
Бравос, молодци :daaa: ! Очевидно добре отработена организация резултат на често практикуване.
Похвално, похвално :nod:!
Ако някой се влюби във вас, бъдете благодарни, защото никой не е длъжен да ви обича!

"Научи се да даваш, защото имаш, а не да взимаш, защото искаш."
Л.М.Бюджолд
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Да,Димче :daaa: ,хареса ми,какъв силен глас,завладява те изцяло.
Сега я изслушах.
Тъкмо изчетох един куп медицинска информация относно паркинсон заболяванията,лекарстства,отзиви,мнения,алтернативни методи,бабини лекове,направо дипломна работа на тази тема мога да защитя вече,чета,ровя се,спирам за няколко дена,после отново.
Може би,ако съм по наясно със повечето подробности на заболяването ще мога да съм по полезна във дадена ситуация или последваща такава.
Та, Павароти ми се отрази доста добре.
Аватар
Shami
Чист кофеин
Мнения: 8595
Регистриран на: Окт 26, '15, 15:52
Местоположение: гр. София
Дал благодарност: 984 пъти
Получил благодарност: 773 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Shami »

Така както съм се заровила да търся интересуващото ме инфо,попадам на други неща,пак интерсни за мен.
Например сега чак видях новия трилър към новия филм за Ванга.После изгледах какво ли не за нея.Колко интересни неща разказват хората.
Впечатлена съм,толкова неща е виждала,един друг непознат за нас свят.Със нетърпение очаквам да пуснат някъде филма за да го изгледам,този новия имам предвид.Бих отишла при нея,ако беше жива все още. :snif:
Аватар
Дим
Кана кафе
Мнения: 646
Регистриран на: Фев 22, '19, 10:27
Местоположение: София-Д.Камарци
Получил благодарност: 3 пъти

Re: Малка тема за задушевни разговори.

Мнение от Дим »

Шами,гледах преди време един филм за Ванга но не останах очарована.Може би аз съм си създала някакви впечатления за нея,които филма не покри,не знам.Докато беше жива много ми се искаше да отида ,но както се казва "не ми стискаше".Боях се да не чуя нещо което не искам да чуя.Тогава се искаше открит лист за да отидеш в този ройон и си се самоизвинявах,че няма как да стане.Сега съжалявам,но е късно.
А за четенето за болести - не го прави.Никога няма да си подготвена ,а в главата ти ще се развиват какви ли не сценарии.По-добре се опитай да живееш за мига - хубаво и лошо се редуват.Като те ядосат я роднини,я някой заел място за двама на паркинга -теглиш една и продължаваш.Аз се ядосвах на една съседка ,която все си хвърля боклука в съседния пустеещ двор,че даже и снега през зимата.Пък като се замислих това същество и да му направиш забележка е безсмисленно. :-? :-? :-?
Сядам в градината при цветята и си пускам нещо за душата.Живота продължава
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”