Имаме потребител с няколко ника

Тук пишете всичко, което виждате като проблем или бихте искали да се смени. Отваряйте нова тема за всеки проблем - след като го оправя, ще трия съответната тема.
Аватар
milena02
Чист кофеин
Мнения: 5417
Регистриран на: Юни 13, '12, 16:35
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от milena02 »

dal написа:-всеки пети е с определена форма на някакво психо отклонение-от едва забележими манийки...
Ще възразя! Това нашето - у почти всички тук, въобще не е "едва забележима манийка". Мания с главно М си е! Още "обсесия" му викат по научному. За справка: темата "Прости ми Боже за поръчките!"
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от Denis »

Глупости на търкалета ;)
По повод темата, че я видях в активни.
Ами и аз имам 2-ри ник с 1 мнение Denis, сетих се писала съм преди 2 години в техн.проблеми, че не мога да влезна и, че съм си аз без 1-то и толкова,
че не бях тук – отпускарски август, опитах се да влезна през шорткъта с име и парола запаметени тъй да се каже :lol: - както влизам и днес, даде нещо, че макс.брой невалидни пароли/име то беше 3пъти са ... и така
Нали течеше някаква розена поръчка от Орие супер важна ;) . Направих си регистр-я за да пиша изобщо във форума.
Не писах в темата, щото хем съм аз, хем съм аз1, писах 2-3 ЛС на организатора и др.по-близки от форума, че да не опусна розите случайно :lol: Не знаех как иначе да се свържа с когото и да било. Оттогава не съм влизала с този ник - то и затова Denis1 е с 1 мнение
Обаче сега погледнах при потребители с буква D - там съм си и Аз -аз1 с 1мнение и аз без едно примерно с хиляда мнения за 3 години.
Разходих се и по другите букви. Като изключим края на 2009 и нач. на 2010 години сумати потребители са с 0 мнения или 1-2-3.
Или е техн.проблем не можеш да влезнеш, или спам-реклама тематично, или какво да видиш повече - таблиците кой какво поръчва, щото другото инфо по поръчките се вижда и без регистрация.
Май реалните потребители като число, наистина заинтересовани са по-малко от половината от обявеното като число най-отдолу.
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
katia
Баш кафе майстор
Мнения: 2828
Регистриран на: Сеп 23, '13, 11:24
Местоположение: Стара Загора

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от katia »

:D Ох не се сдържах...можем само да гадаем за причините, ето моята догадка :
"Британски учени от Кралския колеж в Лондон, водени от Саймън Райндерс, сложиха край на споровете за раздвоението на личността. Те съобщиха, че това е дисоциативно разстройство на идентичността, ДРИ е реална и истинска болест, пише New Scientist.
Раздвояването на личността е популярна тема в литературата и киното, но учените се съмняваха дали става дума за специфично заболяване, психологически отклонения или се разиграва във въображението на екзалтирани хора. Учените припомнят, че при ДРИ в съзнанието на един човек съществуват едновременно две или повече сложни умствени състояния на индивидиума или личности.
И тъй като тези личности са различни “аз” и съществуват самостоятелно – те се редуват в контролиране на поведението и не знаят нищо един за друг. Такова изкривено възприятие пациентите описват като “усещане извън тялото и възможността да наблюдават своите действия отстрани”, обяснява Саймън Райндерс. Това е придружено от загуба на паметта, пълно “превключване” между състоянията, “бягство” от себе си."
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от Denis »

;)
Та, ако някой толкова много иска да търси под вола теле,
или под липата круши,
все ще ги намери рано или късно, ако е наложително пък чак толкоз ще си ги представи и внуши, зависи колко му е свободното време за тез приятни занятия :|
Чета теми и мнения, които ме интересуват, или по-случайност са активни към момента, НЕ чета никове.
Е, не мога да отрека, че периферното ми зрение хваща и картинката на аватара-един вид асоциации, ама то е периферно все пак :lol:
Някои пък и без картинки аватари само по изказа ще ги разпознаеш :lol: Напоследък обаче и те си имат дубльори тъй да се каже :hihihi:, прихващат и повтарят, та понякога се зачудвам, но то е за малко, че нямам време и не е съществено :idea:
Иначе сериозно по НИК чета само една съфорумка дето дава съвети по болести, сеене кое как и какво, и защо, инсектициди, фунгициди и пр,
и да не я пиша име, ник, ясно на всички коя е :dovolen: :tzvetentze:
Иначе всеки може със себе си да разговаря или съветва, това последното ми се струва най-естествено,
е сега, ако трябва да е публично малко ненормално ми идва, но пък лошо няма, щом на някой му помага :tzvetoman:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
naa
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1542
Регистриран на: Яну 16, '11, 13:12

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от naa »

А какъв проблем създават няколкото ник-а, този потребител лъже ли, или нещо друго прави?

В какво се състои опасността, нека да знаем навреме.
elena kirilova написа:Изображение
Според мен, когато някой лъже за моментната изгода, после губи връзка с истината и започва да лъже сам себе си.

Но когато някой казва истината, това не задължава другите да му вярват, има много такива случаи.

Може тези, които го слушат, да са се отвърнали от истината заради интереса. И това го има.

Истината е една, а не две, три или повече.
И всеки един говорещ/слушащ има правото на избор дали да се придържа към истината или не.
------------------------------------------------------------------------
http://shtastie.snimka.bg/nature/juni2013.797618" onclick="window.open(this.href);return false;

Чисто е не там, където чистят, а там, където не цапат.
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от Denis »

Marti написа:Да, истина е . И ще помоля админите за съдействие-днес се натъкнах на съфорумец с втори ник. Съжалявам. Какво правим в случая?
Щом някой пише не А, а О например, хайде пък съвсем да стигнем до Я.
Кой е този потребител - ник1 ник2 ник3
Защото има нова тема и Marti дори иска съдействие от админите ;) Следват и лирически отклонения -обобщения житейски хвърлени напосоки
Кой е този с многото никове, какво е направил и какво е писал, че някой дори иска съдействие - значи се чувства засегнат :?: , застрашен :?: грижи се за хигиената на форума, обезпокоен е от нещо :?:
Ами кажете го де - да го прочетем по всичките му никове, пък като зрели хора да преценим всеки от собствената си камбанария,
не да припяваме на този и онзи
и за сетен път недомлъвки
И ако нещата пак си останат така в нищото без отговор, този дето го пише и не го интересува после - що го пише изобщо :snif:
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
dal

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от dal »

troll написа: А Дал пак забрави Троловете.А те са след Наполеон и преди Волверин.

:mrgreen:
Глупости ,спекулираш - троловете са на първо място :shock: :mrgreen:
Отивам да ти пиша любовно на лични , некъде си докоснал някоя от самоличностите ми :hihihi:

/ с един ник съм еййй...! да ме не нарочите / :P
Аватар
donkata
Кана кафе
Мнения: 590
Регистриран на: Юни 30, '11, 15:30
Местоположение: София
Получил благодарност: 1 път

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от donkata »

naa написа:Истината е една, а не две, три или повече.
По някои въпроси истините могат да бъдат много.
Най-хубавото цвете? Най-доброто дете? Най-прекрасния принц? Огледалце, огледалце ... ?
Всички въпроси свързани със справедливост например, имат много отговори и все са истини. Всичко зависи от това, кой държи кантара.
Не ми се мисли за повече примери и без това темата не е за истината.

Marti, каква е твоята истина. Кажи, кого имаш предвид и какви щети понасяме от това.
Дотук разкрихме няколко "злодеи" с повече от един ник, но аз не се чувствам зле от това.
Има 10 вида хора - такива, които знаят двоичната система и такива, които не я знаят.
Изображение Изображение Изображение Изображение
Аватар
Denis
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1358
Регистриран на: Юли 11, '10, 16:48

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от Denis »

donkata написа:
naa написа:Истината е една, а не две, три или повече.
По някои въпроси истините могат да бъдат много.
Най-хубавото цвете? Най-доброто дете? Най-прекрасния принц? Огледалце, огледалце ... ?
Всички въпроси свързани със справедливост например, имат много отговори и все са истини. Зависи кой държи кантара.
Не ми се мисли за повече примери и без това темата не е за истината.
Зависи кой държи кантара.
Не ми се мисли за повече примери и без това темата не е за истината.

:nod:
Донката, това е истината :daaa:
Права си на 100. Не мисля повече да чета темата, камо ли да се паля, просто не си заслужава.
Има и поне хиляда по-приятни занимания :D
Как можеш да знаеш какво искаш, докато не получиш каквото искаш и не видиш дали ти харесва?
Аватар
calico
Наркоман I ранг
Мнения: 24721
Регистриран на: Дек 2, '09, 15:41

Re: Имаме потребител с няколко ника

Мнение от calico »

не я разбирам аз тая пушилка. Ами ако някой иска, може да си пише и с 33 ника, това мен лично какво ме касае?
Бил лъжел. Е, и? ние нали не лъжем, ние дето отсъждаме коя и каква е истината. ще рече човек че я знаем. ;)

Колеги девойки и младежи, парата ли изпущаме, или другарски съд правим? да знам да се ориентирам де, за места на първия ред :lol:
........................
-Вы кто?
-Добрая фея
-А почему с топором?
-Настроение что-то не очень...
Публикувай отговор

Обратно към “Технически проблеми и предложения”