Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

За всякакви дискусии свързани с дома, уюта, дизайна и подредбата на дома.
Публикувай отговор
Аватар
al.yank
Кафе машина
Мнения: 3786
Регистриран на: Ное 27, '09, 23:24
Местоположение: Варна

Re: Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

Мнение от al.yank »

Тъмно-червен килим с две бежови цветя не ми звучи добре :hmmmmmm: що не го снимаш да го видим?
Задължително ли е да го постилаш? :mrgreen:
Истината рядко е чиста и никога проста!
http://bonko.snimka.bg/hobby/moite-cvetya.30518
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

Мнение от ZAPLESKA »

амиии желателно е да уважа подаръка /да се разбира препоръчително задължително/
ИзображениеИзображениеИзображение
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

Мнение от Satori »

ZAPLESKA написа:амиии желателно е да уважа подаръка /да се разбира препоръчително задължително/
Ама веднага ще ти дам практична идея. Постилаш си килима. Купуваш си някакви подходящи пътеки или тип парцалени черги /едни такива доста неутрални на вид, сигурно ги знаете от бабите си/, не се сещам точното им име. Или нещо за постилане, което се връзва с интериора. Метваш ги отгоре и готово. Ако не е много дебел килима, може и да стане. Това в случай, че този, който ти го е подарил, не пребивава постоянно у вас. Като ви посещава, махаш ги. Друг, по-грубичък вариант, е случайно да разлееш малко блажна боя и после с прискърбие да съобщиш, че хубавият килим е неизползваем.
Аватар
paju4eto_Ligla
Баш кафе майстор
Мнения: 2168
Регистриран на: Ное 23, '09, 19:20
Местоположение: София

Re: Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

Мнение от paju4eto_Ligla »

Satori написа: Друг, по-грубичък вариант, е случайно да разлееш малко блажна боя и после с прискърбие да съобщиш, че хубавият килим е неизползваем.
Признавам, че се сетих само за този вариант :oops: :twisted:
Аватар
ZAPLESKA
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1360
Регистриран на: Май 2, '10, 18:53
Местоположение: до Пловдив
Обратна връзка:

Re: Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

Мнение от ZAPLESKA »

ахахаах килима е чудесен просто дебел пухкав плътен ама е червен ... и притежава уникалната способност докато го изчеткам и да събере още толкова бели косъмчета по него и като мина да ми останат следите от лапите и докато не мина с четка си личат
момента със случайно разлятата боя не минава ....
ИзображениеИзображениеИзображение
Satori
Баш кафе майстор
Мнения: 2638
Регистриран на: Ное 23, '09, 20:14

Re: Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

Мнение от Satori »

ZAPLESKA написа:ахахаах килима е чудесен просто дебел пухкав плътен ама е червен ... и притежава уникалната способност докато го изчеткам и да събере още толкова бели косъмчета по него и като мина да ми останат следите от лапите и докато не мина с четка си личат
момента със случайно разлятата боя не минава ....
Вземи си кученце. Много са добри в съсипването на вещи понякога. Щом е такъв пухкав обаче алергията към прах също е вариант - не да я имаш, разбира се, ама може да я инсценираш ;) Ако чак тобкоз те дразни цветът.
Аватар
ida_ili64
Баш кафе майстор
Мнения: 2535
Регистриран на: Ное 24, '09, 16:38
Местоположение: между Eвропа и Родопите

Re: Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

Мнение от ida_ili64 »

Абе що не си запазиш килима,мебелите и всичко,ама да се изнесеш да живееш на палатка ;) ?Така ще си по-близо до природата,и няма да се налага да умуваш над проблема по вече :daaa: :lol: !Лелееееее,казах палатка и си мечтая вече да съм на къмпинг :ieeemyzh: !
http://diva-edel-art.blogspot.com/" onclick="window.open(this.href);return false;
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

Мнение от DOBI »

А не е ми по-лесно да помолиш този който го е падарим да го смени в магазина с друг,чиято цветова гама ти пасва?
Аватар
botan
Наркоман
Мнения: 10796
Регистриран на: Ное 23, '09, 22:06
Местоположение: София, умерен източнобалконски климат с високи годишни амплитуди
Дал благодарност: 254 пъти
Получил благодарност: 473 пъти
Обратна връзка:

Re: Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

Мнение от botan »

Това би ми било обидно лично на мене, но пък и би ми било обидно ако някой ми подари нещо което не харесвам, тъй че май ще са квит. :hmmm:
Аватар
DOBI
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1568
Регистриран на: Ное 25, '09, 10:32
Местоположение: Нант

Re: Идеи за дома или просто да поразместим в къщи!?

Мнение от DOBI »

Защо да е обидно?Това е нормално.Случвало ми се е да ми подарят дреха,която не ми стпи добре или не ми отива цветът и то от мъжът ми /иначе дрехата си е прекрасна,ама не е за мене/ и съвсем нормално че отиваме да сменим за друго.Уважил си желанието и жеста,но е нормално да е допусната неволна грешка в желанието да ни хареса.Да не би да ми предлагаш в моя случей да ходя облечена в нещо което не ми стои ,за да доставя удоволствие на някой?!А и следващия избор ако се направи заедно с човека ,направим подаръка и двамата са доволни. :D
Публикувай отговор

Обратно към “Дом, дизайн, домакинство”