Благодарности

За разговори, други теми или просто да побъбрим...
Публикувай отговор
Аватар
vladislava78
Баш кафе майстор
Мнения: 2774
Регистриран на: Май 17, '10, 16:49
Местоположение: Обнова
Дал благодарност: 29 пъти
Получил благодарност: 135 пъти

Re: Благодарности

Мнение от vladislava78 »

И моята картичка престигна днес!
Благодаря ти, Мери, за хубавото пожелание!
Бъди здрава и много щастлива!
Весели празници! :tzeluvka: :tzvetentze:
Аватар
Хави
Виенско кафе
Мнения: 423
Регистриран на: Мар 10, '22, 18:25
Дал благодарност: 3086 пъти
Получил благодарност: 345 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Хави »

Днес и аз получих картичка :ieeee: с най-хубавите пожелания! Благодаря ти от сърце мила Мария! Бъди жива и здрава! Стопляш сърцата на всички хора, които се докоснат до теб по един или друг начин :gush: ❤️
Весели празници, цветно ангелче!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1231 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря сърдечно на Златка Трънова за коледната картичка с нацъфтяла червена Коледна звезда! :sbear:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1231 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на alys за хубавите новогодишни пожелания в снежната картичка! :sbear: Вече забравих какво е сняг... :snif:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1231 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Благодаря на адашчето ми Любознателна за двете коледни картички. Едната е с Дядо Коледа, а втората е руска и е с Дядо Мраз. Точно вчера си мислех за времето, когато за нас, децата, имаше само Дядо Мраз. Не ви беше позволено извън къщи да споменаваме думата "Коледа".
Освен двете картички имаше и истинско писмо с поздравления на патерица за ЧРД80. Пише как отишла в пощата да търси за майка си календар. Нямало, но пък й предали моята картичка. Пак щяла да стигне до нея, макар да е без улица и №. Защото отскоро вече улицата имала име и №!
Адашче, кажи на мама, че след празниците ще ти пратя за нея един календар с два коня. (Мисля, че погрешно съм се родича чонек, а не кон.) В него пише всичко за зодиите. Но й кажи, че упорито се мъча да променя лошата слава на скорпиона и не губя надежда.
Вторият календар е с един кон. В него пише кой имен ден на коя дата се пада. И един църковен каледнар, без коне :lol: ще й взема - да знае какъв празник се задава. И го прегледай да видиш датите на всичките си 4 имени дни, да ги праднуваме заедно виртуално. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1231 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Тръгвах за Еконт, срещта ме раздавачката и ми даде трите плика с картички. Носих ги в ръка... до Чикаго и назад. :lol:
Горда съм, че съм станала причина Тутти Фрунни да се научи да прави домашен марципан! :katericka:
В хладилника е и ще стои там до първия ден на Коледа. Разбира се, че мога да устоя на изкушението! :omgoo:
Освен марципана, получих нови катучини и кръглички, розовички изоленчета. :ieeee: :ieeee: :ieeee:
И картичка с новогодишни пожелания. :sheart: Картичката е оригинална и не прилича на известните ни коледни картички. Потърсих и на гърба открих обяснението. Нарисувана е от две ученички от 11 клас на художествената гимназия в София. Те я подарили на Български Червен Кръсг за тиражиране. Освен със сърдечна благодарност за даровете към Тутти Фрутти, картичката ми вдъхна възхищение към таланта на двете момичета и признателност за благотворителния им жест!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Аватар
mucunka
Кафе машина
Мнения: 3130
Регистриран на: Ное 29, '09, 18:57
Местоположение: София,Световрачене
Дал благодарност: 19 пъти
Получил благодарност: 33 пъти

Re: Благодарности

Мнение от mucunka »

Мимче,толкова топло,уютно и красиво ми стана на душата. Получих коледната ти картичка и нахлуха в мен спомени.За детските ми Коледи и нови години,когато получавахме и изпращахме с вълнение картички, и то много. За срещите ни с теб по форумските събирания..
И въпреки , че рядко влизам тук, все повече времето не ми стига, не си ме забравила,мила Марийче... Благодаря ти, благодаря от сърце...Бъди благословена за топлината и светлината, които носиш и раздаваш.
АКО ИСКАШ ДА СЕ ПОЧУВСТВАШ БОГАТ,ПРОСТО ПРЕБРОЙ ВСИЧКИТЕ СВОИ НЕЩА,КОИТО НЕ СИ КУПИЛ С ПАРИ.
http://mucun72.snimka.bg/daily/dostignata-mechta.752721
моите цветя
моите гоблени
Аватар
Тутти
Чист кофеин
Мнения: 5790
Регистриран на: Ное 21, '15, 06:47
Местоположение: София
Дал благодарност: 2153 пъти
Получил благодарност: 2527 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Тутти »

Мария, марципана е постен - бадеми, пудра захар и розова вода. Не устоявай на изкушението.
Картичките от теб са пристигнали, току-що сина ми съобщи. Утре идват със снахата и децата и картичките ще бъдат тържествено прочетени на трапезата. За нас картичките ще са забравено вълнение, а за децата ще бъде невиждано нещо. Ще им покажа печата от пощата, марките, сигурна съм, че ще помнят първата картичка в живота им.
Прекрасна си, бъди благословена!
Аватар
Мария Николова
Наркоман II ранг
Мнения: 31883
Регистриран на: Ное 28, '09, 23:44
Местоположение: Нова Загора
Дал благодарност: 1231 пъти
Получил благодарност: 3119 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Мария Николова »

Тутти написа: Дек 23, '22, 17:02 Мария, марципана е постен - бадеми, пудра захар и розова вода. Не устоявай на изкушението.
Картичките от теб са пристигнали, току-що сина ми съобщи. Утре идват със снахата и децата и картичките ще бъдат тържествено прочетени на трапезата. За нас картичките ще са забравено вълнение, а за децата ще бъде невиждано нещо. Ще им покажа печата от пощата, марките, сигурна съм, че ще помнят първата картичка в живота им.
Прекрасна си, бъди благословена!
Тутти Фрутти, не постя. Нали трябва да видя колко ми е волята. :lol:
Туй то, нищо не съм направила! :ufff: :ufff: :ufff:
Предай хиляди извинения на снаха си от мен! :glupav: Щом има син и внучета, подразбира се, че има и снаха.
Значи щом е обгърната с обичта на всички ви, моето пропуснато внимание към нея е без значение.
Да е все така щастлива! От мен по-голяма да порасне!
Най-голямото добро, което можеш да направиш за някого, е не да му покажеш богатствата си,
а да му разкриеш неговите.
Донка Тодорова
Кафеджия/Кафеджийка
Мнения: 1328
Регистриран на: Мар 29, '13, 11:11
Дал благодарност: 244 пъти
Получил благодарност: 123 пъти

Re: Благодарности

Мнение от Донка Тодорова »

Миме , моята картичка може още да пътува , но ти благодаря за подаръците . Нали никой не допуска , че Мария ме е оставила с празни ръце ? Коледа идва . В колко часа ще е наздравицата ?
Публикувай отговор

Обратно към “Разни и разнообразни теми”